Posts by blackwa

Bunu ger├žekten birlik olup mesaj ├╝st├╝ne mesaj atarak yapt─▒rmal─▒y─▒z. Bu sorun ├žok ciddi bir sorun ├Âm├╝rden ├Âm├╝r gidiyor. Yani S├╝rekli bekle bekle bekle. Ayr─▒ca premium ├Âzellikte in┼ča listesi olu┼čturabildi─čimiz gibi en az─▒ndan gemilerin s─▒rayla hangi ┼čehirden hangisine gidece─čini de listeye ekleyebilsek g├╝zel olur...

Demokrasi hikaye yani:D

• Tap─▒nakl─▒ ┼čehirlerdeki memnuniyet din de─či┼čim oran─▒n─▒n %+2 kat─▒ artar. Maksimum bonus +150.

din degisim orani derken tam anlayamadim ne demek istedigini ?

baska onerisi olan varmi memnuniyet icin:|

Bu hesaba gore tum sehirlerde tapinak olmasi lazim:rolleyes:

Din de─či┼čim oran─▒ derken, din adam─▒ ├žal─▒┼čt─▒rd─▒─č─▒nda kendi halk─▒n─▒n din de─či┼čim diye bir oran var onu kast ediyorlar muhtemelen. Mesela seviye 18 tap─▒nakta 464 din adam─▒ var. Ve kendi halk─▒m─▒n dinden d├Ânme oran─▒ %88.21 , adaya etkisi ise %5.10

Oyunda bulunan en iyi ve en faydal─▒ y├Ânetim bi├žimi nedir ve neden sizce ? Ve de Teknokrasi de

• Vas─▒fs─▒z i┼č├žinin ├╝retkenli─či %+20 derken saatlik ├╝retimin %20 artmas─▒ m─▒ yoksa o k─▒rm─▒z─▒ barda ├žal─▒┼čan i┼č├žilerin mi %20 daha fazla ├╝retmesi mi ?
    • Mesela saatlik 1000 odun ├ž─▒kart─▒yorsam teknokrasiyle 1200 m├╝ ├ž─▒karaca─č─▒m ?

Merhabalar. Oyunu aktif olarak oynay─▒p hala geli┼čme a┼čamas─▒nda bir oyuncuyum. Toplam da 8 ┼čehrim var bunlar─▒n 4 tanesi mermerde 2 tanesi ├╝z├╝m 1 kristal ve 1 s├╝lf├╝r. Sava┼č├ž─▒ bir izlenim izlemeyi ├žok tercih etmiyorum sadece sa─č sola inaktif oyunculara biraz ya─čma atacak kadar askerim var. 9. ┼čehrimi yava┼č yava┼č kurman─▒n zaman─▒ geldi. Bildi─činiz ├╝zere mermere ihtiya├ž ger├žekten ├žok fazla. Tavernalar─▒m t├╝m ┼čehirlerimde 32 seviye olup saatte 321 ├╝z├╝m harcamaktad─▒r. Yani yeni kuraca─č─▒m ┼čehir ile birlikte saatlik ├╝z├╝m masraf─▒m 2889 olacakt─▒r. Saatlik ├╝z├╝m ├╝retimim ise 3800 civarlar─▒nda. Sizce yeni s├Âm├╝rgemi mermere mi yoksa ├╝z├╝me mi kurmal─▒y─▒m ├žok karars─▒z─▒m, te┼čekk├╝rler...