Posts by Jotun Thyrm

Yani kısmen Arşiv binası da zaruriyet haline gelebilir. Teşekkürler.

Poseidon, Arşiv binası gerekli indirimleri sağlıyor. Ancak en büyük indirim , 15 ambrosa ile çalışan triton motorlarda 1 günlük yolu 50 dakikaya indiriyor. Bu gemilerle şirket kendine pay çıkarmış.

NE DEMİŞ BİR HERİF PARA PARA PARA

sayin maly hemşerim abim saygılarımla seviliyorsun haklısın abi sonuc da sadece kendim faydalanmicaktim bu olay dan saygılar abi

Haa serverin bir ucuna kaçıp saklananlar için aynı şeyi deyemem bak :D RC ELT ve DARK 3 itifak deposu olan gövde gösteresi yapıyosunuz anca depolar bol bol ama sonuç çiftçilik yapıyosunuz meydan okuya bildiğiniz tek itifak biziz oda depo yok diye sonra ortalıkta kral diye dolaşıyolar boş meydanda silah çekmeye adamlık denmez korkaklık denir ;)

Vedat altın Multi si general multisi yapıp ban yedin. unutma bunu 3milyar altın 1milyon general puanı kendi hesabın ban yedi bunları bilmesek inanacağız dediğine ama inandırıcı değilsin. ^^

şuna açıklık getirmem gerekir söylenip duruyor 3t altin vedat ile alakasi yoktu ben getirdim ban yedi vedat ile bir alakasi yok arkadaşlar

Selamlar Depo meselesi hakkında bişiler demek istiyorum artık oyun bunu kendisi kullanıcılara sunmuş karaborsayi getirerek biraz zaman için de depo olayi da ticarete döküldü keske olmasaydi ve hiç getirmeselerdi bende karşiyim ve isyan ettiğim bir olay hatta baktım getiriyolar ben neden getirmiyim dedim getirdim ban yedi kalıcı olarak ondan sonra başka bir depo olayina girmedim şuan deposu olan kazanır savaşlari imkani olan ise getiriyor artık yapacak bişi yok depo üzerinden artık kimseye yüklenmeyin bende yüklendim mi evet yüklendim artik kabul etmek lazim DEPON VARSA kazanırsın YOK SA kaybedersin

İp paylasimi yasal değil mi eski kral? Diğer hesap da ip fark lı zaten ozaman neden bütün ip hesaplari kapatilmiyor neyse kardeşim eurydike Server inde size iyi eğlenceler