Posts by permatiklojo

valla ne guzel olurdu o zamanlar bebeydın demekkı hatırlamıyordun veya mazıde kalmıs kötu anılar dıyelım sende haklısın herkes unutmak ıster bole seylerı :) ınanmassan muhıttıne sor o soylesin :D

bırde derbeder vardı adam derbeder olmustu senın yuzunden

Ferdi dir o ferdi. Derbeder buralarda hala. Derbeder i kesebilmen mümkün değil.

derbederın halı o zaman kotuydu be dede :D hatta bızım linkin vardı o zaman bu aglak blackın belalısı :D

Pi yeni açılmış. Bende öyle bir bölgeye düştüm ki, adaşın vardı Karanlık Lord. İttifakıda kuvvetli. Bölgede herkese saldırıyorlar. Benim adayada geldiler bütün şehirlerim kuşatılmış. Son askerime kadar kesiliyorum. Son iki raund kalmış, birden savaşa birisi katıldı ve işin rengi değişti. Karanlık lord u ve askerlerini kesmiştik. Son anda gelen umut. Derbeder. İşte o zaman tanıştım. Adam gibi adamdır. Gerisi teferruat.

karanlık lord dedıgın dede kucuk bı cocuk vardı ısmı yanlıs hatırlamıyorsam veyseldı o zamanlar tbk ıttıfakındaydı sora ayrıldı bıze geldı yonetımde rutbe ıstemıstı bende onu kovmuştum :D tabı oysa eger hala oynuyormu bılmıyorum

ooo çakma boksörde gelmiş :D kaybettıgı macın ardından şike var dıye aglıyormussun sen bosver vurdulu kırdılı işleri hırsızlık guzel senın ıcın cuk oturmus masallah tencere kapak gibi:D:D sonunda hırsız oldugunu kabul ettın bıyolojık kankanla bırlıkte :D seksin boyle suzulmemiş safkan :D

Fb de yaptığım maçlara kadar takip etmen gizli hayranım olduğunu kanıtlar nitelikte, gizliden takibe devam ^^ 2 dumbell kaldırıp millete vitaminsiz diyorsun da sanki ronnie colemansın sendeki ego o adamda yok ^^

yok ben k1 sevıyorum :) senın kankalarından bırı soledı valla ne zaman yenılse şike var dıye aglıyormussun bosver senın ıcın guzel indiregandi şevkoo:D

hayat şartları malum beslenme vıtamın mıneral zor iş yaşasın zorunlu defınasyon :) bız steroide karsıyız sevko işimiz olmaz kendı halımızde mutevazı sekılde takılıyoruz oyle o işe ayıracak zamanda yok butçede yok hırsızlık kötü şeydir sevko bıdaha çalma olurmu helalınden yaşa

Ağlama duvarına döndü burası, konuyu saptırmayın ki hırsızlar pardon şifreyi paylaştığınız kişiler bulunsun süzme terk et burayı^^

ooo çakma boksörde gelmiş :D kaybettıgı macın ardından şike var dıye aglıyormussun sen bosver vurdulu kırdılı işleri hırsızlık guzel senın ıcın cuk oturmus masallah tencere kapak gibi:D:D sonunda hırsız oldugunu kabul ettın bıyolojık kankanla bırlıkte :D seksin boyle suzulmemiş safkan :D

hiç degısmemıssın mert kanlılarda bole aglamayı senden ogrendı sanırım :D unuttun tabı hep oyle olur powerla ne keserdık senı bırde derbeder vardı adam derbeder olmustu senın yuzunden :D ama bunlar senın gıbı degıl sen sadece ağlıyordun :D sende haklısın kım derkı benı bır guzel kestınız :D hala aynı ergensın hıc buyumemıssın neyse kanlılar sana hesap versınde gel savas bıraz daha keseyım senı duvardan kacarken ustun başın yırtılmasın yıne kanlılardan ogren nasıl kaçılır :D guzeldı eskı gunler sen ve bır ıkı kısı dısında cok guzel rakıplerdı bılal abı olsun recep olsun hatta erkan abıyı bıle ozledık bunların eşgalı görünce vedat sanada vermıs ılaclardan bellı hafıza kaybı yapmıs sende herkesde bı yan etkısıde var kendısıde agır sizofrendır:D

yok artık daha neler sadece boş işlerle ugrasma dedım hepsı o zamanını aılen ıcın harca dedım :)) ulen nereden nereye cekıyorsunuz çakallar sizi :D ailenı yanlız sensız kımsesız bırakma manasındaydı :) senide çipleyen cıkar elbet :D

bılmezmıyız canım blackle senı az kesmedıydık :D hala unutamamıssın :) bak onlar ıyı rakıplerdı yalan yok sevıyelerı ıle takdır edılıyordu ama sızler bu saydıgınız ısımlerın 10 da 1 ı kadar ahlaka sahıp degılsınız :) black hala aglıyormu o cok aglardı bak gercı buyumuştur artık bırakmıstır sanırsam :D bunu anla artık ufaklık deltanın kralıda bızız paşasıda bızız aksını ıdaa eden varsa buyursun gelsın hayır bızız desın

alicim bunlarla fazla muhattab olma klasına yakışmaz dıcem ama bır soz gelıyor aklıma ve ne kadar dogru olduggunu goruyorum bır türk atasözü derki arkasından 40 iti havlatmayan kurta kurt denılmez .. ne kadarda guzel soylenmiş :D

peçeteci sedat ve avanelerı fırıldak sevko ve avanelerı madem alıye bu kadar dusmansınız gelın haddını bıldırın :D tamam tamam anladım tıpanız yemıyor sız kuduradurun :D

sana gelınce sediş bırgun senınle bakarsın yuzyuze gelırız o zamanda burda yazdıgın kadar cesaretlımısın goruruz dunya kucuk ıste belkı bugun bak yenı cocugun olmus mıllete kufur etmeden once onlarıda dusun ailenıde dusun bır oyun ıçın deymez yaranı anlıyorum farkındayım ama bırsey dıyecegım bulent ersoy senden daha delıkanlı bil istedım . peçetecılıgıde bırak duzgun bır ıste calıs sana buyuk tavsıyesı

var bi zamanlar benden ambrosia dilenen abi diyip gp depolarının bilgisini almak isteyen

Ambrosia dilenen ? :) İspat etmezsen, KADIN olarak nitelendiririm seni o şekilde davranırım. Apartmanda kavga eden KADINLAR gibi, durmadan yalan yanlış konuşuyorsun REZİLLİĞİN diz boyu olmuş hala konuşuyorsun ben yazmıyorum diye kendinizi ADAM(!) zannetmeyin, hiçbir halt değilsiniz. :) Bakın konuşmuyorum, susuyorum seviyenize inmek istemiyorum ama her geçen gün ALÇALIYORSUNUZ yapmayın adımı geçirmeyin kiminle kavga ediyorsanız edin hiç umrumda değil beni karıştırmayın yeterki .

ya sen ne cinsiyetçi ne iğrenç bir karaktersin ya inanamıyorum ya sus çocuk vallahi sus birine KADINsın diyip kimi neyi aşağıladığını sanıyorsun

adam yalan solemımıskı hatta kadınları yucelmıs kadınlar bu peçeteciden daha delıkanlı :D

fırıldak sevkoda ben multı yapmam dıyordu en son 30 hesabın helvasını yıyordunuz :D:D admiralde gelen mısafırlere peçete tutuyormuş hahahha sedat ivedik:D

ben suzmeysem sen safkansın tertemız kılcıksız ve kemıksız :)) bıde bunların yanında bonus olarak hırsızsın :D:D sek hırsız senı

şevko yıne aklolü fazla kacırmıs :D:D bu kadar içme sen kendını kaybedıyon sora muhıttın dıyorkı gelsın bana saldırsın curmunu goreyım dıyor daha once solemıs sanada tıpan yememıs ole demıssın muhıttıne :D:D boş sehır kabadayısı senı gelde tokatlasın senı muhıttın :D sen hesapları nıye caldın onu acıkla once hesap hırsızı fırıldak senı :D

ne grandmıs be ali meydana cıktımmı ıpını koparmıslar gıbı saldırıyorsunuz gençler :D ali sizi daha çok cıldırtacak gıbı benım anlamadıgım burda kudurana kadar neden gelip alinin haddını bıldırmıyorsunuz :D hırsız ocagının tıpası yemıyor anladık :D vediş sadece konusuyor oda ılaclarını almadan konusuyor hala kovuldu safsatası :D arkadaş su torbacını degiştir artık ali sizin ciğerınızı ıyı bılıyorkı burda yaptıklarınız kudurmaktan öte geçemiyor :D kudurun gencler kudurun şevko tüm bu yazdıkların hırsız oldugun gercegını değiştirmiyor malesef:)

Kadın edebıyatı yapmıs vediş guldurme benı cakal senkı bır kadına casusluk teklıf etmıs bırısın neyın tatavasını yapıyorsun :D

para ıcın kankasını satmış fırıldak bıyolojıkle iş tutup hırsızlık yapmıs gelmiş burda masal anlatıyor .. cok konusmayın ali sıze hodrı meydan dıyor tıpanız yıyorsa burda inleyne kadar gıdın haddını bıldırın şevko 1 haftalık hazırlık yetıyordu hanı 1 senedır gelemedın :D:D çalacak hesapmı arıyon ..

ali fazla yuklenme bunlara alkolık gıbı dolanıyorlar ortalarda :D:D

baya metettıgıne gore o kampta iyi yetiştirmişler senı havasını suyunu tatmıssın belli sen melıhe gıt siyahi kankaları ıle tanıstırsın senı seversiniz siz :) troliçe seni