Posts by Kertoip

    afffff91f5542.jpgGameForge jak każde przedsiębiorstwo dba o swój interes,

    wprowadzone ograniczenia zapewne mają utrudnić zakupy tańszej ambrozji, po przez blokowanie VPN, zniechęcić do tworzenia multikont. Niestety wprowadzone zmiany wywołały dużo chaosu, sztucznie zapełnione serwery,

    różnymi kontami, nawet tymi nieużywanymi sto lat :) przeniesionymi z cmentarza, które wskakując na (i), nieaktywne konta, nigdy nie znikają. Przez to rozwój nowego gracza wiąże się z kolejnym dodanym cudem do gry, który trzeba rozwijać cierpliwością, cud nazywa się: ATMOS.

    Zapomnialem o jednej zasadniczej sprawie, jeżeli grasz w pracy, a pracodawca dajmy na to mam wykupiony internet w Czechach, to też Ci wyskoczy błąd logowania.

    Gameforge blokuje vpn najbardziej używanych adresów IP, jeżeli używasz Vpn to możliwe że przez to masz problem z zalogowaniem. Naprostszym rozwiązaniem jest używać stałego adresu IP i unikać Vpn.

    Losowe przmieszczanie stakow handlowych po Rg czasem nie wymaga drogi od startu kupna, ten czas losowo raz trwa normalnie, a raz nagle gracz pojawia się w porcie, bug trwa od lat, warto zacząć od naprawy.

    Na tą chwilę modki odradzają przenoszenie kont z cmetarza bo jest jakiś błąd, jest za dużo nieistniejących kont które nie znikają od miesięcy.

    Witam.


    Sojusznikom dziękuje za wsparcie, bez Was nie byłoby walki, bez Was nie byłoby zabawy, dla mnie jesteście najlepsi.


    Przeciwnikowi gratuluję wygranej, wygrał lepszy, mocniejszy i bez wspomagaczy "chapeau bas".


    Z wyrazami podziwu dla Gangu i ONIEE,


    serdecznie dziękuje za ugoszczenie mnie w waszych archipelagowych progach.


    Za to pewnie jeszcze podziękuje Wam, pogromca tej lądowej.


    Pozdrawiam

    U mnie było podobnie, złość osiągnęła zenitu, później po szpiegowaniu urlopowiczów nadeszła chwila co bym z ich surowcami zrobił, następnie po zniknięciu czuje lekkie rozgoryczenie, ktoś ładnie to rozegrał, wkurzył, dał nadzieję, później ją zabrał. Pozostańmy przy tym, że jeszcze się taki nie narodził, by wszystkim dogodził :P

    To zależy od czasu ile istnieje konto. Gracz, po 30 dniowym urlopie zejdzie automatycznie z urlopu, od tego czas liczy się 7 dni by stał się idlerem, następnie a jeżeli grał w ika od 3 miesięcy i więcej, jego konto zostanie usunięte po 30 dniach - czyli 30 dniach ciągłości bycia idlerem.

    Witam po długiej przerwie :)


    Lipa straszna usunąłem lotkę by zresetować wioskę barbarzyńców,


    w mig w miejsce lotki wskoczyło konto z palmą,


    teraz 2 miesiące nie będzie co robić.


    GF wysłało Nas na wolne,


    byśmy trochę odpoczęli :P


    Mogę się mylić,


    nie widomo do końca co będzie z tymi kontami,


    czy wskoczą na idlerów czy znikną po urlopie.


    Pozdrawiam :)