Posts by AFTOKRATORAS

Sadece hoplit ve kılıçla 3 roundda Buhardevsiz 211 buhardevi kesmişsin vay be. Bak bunu gördüğüm iyi oldu. Photoshopla buhardevinin bir işe yaramadığını kanıtlamış olmuşsun. Tebrikler kardeşim. Şaka bir yana tekrar soruyorum YAŞIN KAÇ 10 FALANMI.

Af buyur üsluptan 2 gün ceza aldık diye düğün davullarını çalmışsın hemen. Bu kadarmı korkuyorsunuz olm benden. Ama korkmakta haklısınız. Geldiğiniz günden beri 16 hesabınızı banlattım multiden hala ne yüzle gülebiliyorsunuz hayretler içerisindeyim hahaha

Bu son rapor ne? Kimin savaşı olduğu belli değil, Daha adamın bi dünya balonu tüfekçisi topu buhar devi gyrosu var. Galip yazmışsın photoshopla birde utanmadan, çocukmusun sen.

Sayın moderatör öncelikle saygılar

Sorum şu. Yeni açılan ana başlıklar ve alt başlıkları kaç yılda bir onaylıyorsunuz acaba. Tam tarihini bildirir iseniz bizde ona göre beklemeyiz. Dolayısıyla kendimizi de strese sokmayız X/

İyi akşamlar arkadaşlar.

Ben İMPARATOR. Öncelikle sizin ittifakınızdan değilim. Hiç bir ittifakta değilim. Buraya konu açmamın sebebi 15-20 gün önce ben relaX ve üst ittifakı komple KLC ile papaz olduğumda lideriniz benimle dalga geçmişti tek başına ne yapabilirsin sen bitmişssin gibilerden. O yüzden merakını gidermek için buraya başlık açtım. Sayfanızı meşgul ettiğim için ayrıca özür dilerim. relaX ı zaten darmadağın ettim arkasından hepsi multiymiş alayı banlandı onların raporlarını kaale bile alıp asmıyorum. Herneyse KLC ittifak olalı -DIABLOX- General olalı ProofStriker da lider olalı böyle hezimet yaşamamışlardır. Sayın NoMeRCy iyi seyirler dostum. Zevkle inceleyebilirsin. 8)

diablox01.jpg

diablox02.jpg

diablox03.jpg

diablox04.jpg

komple01.jpg

komple02.jpg

Bunlarda katmeri olsun diye can sıkıntısına Allah bereket versin işte. Kendine sahip çıkamıyor Kılıç timinin lideriymiş peh. Kılıcımın kenarının lideri.

lider01.jpg

lider02.jpg

Aha bu da bugünkü savaş sabahtan beri tepinip durdular şehrimde yine olmadı yine olmadı. Vallaha artık vicdan azabı çekmeye başladım. Hala akıllanmıyorlar :D

komple03.jpg

NOT: Gün olur da bunlarla aranız limonlaşıp savaşa girerseniz sakın bensiz başlamayın. İttifakınıza gelmekten zevk duyarım. Diplerindeyim zaten.

SAYGILAR İYİ OYUNLAR

Birileri hakkımda ileri geri konuşuyormuş. Sanırım bu raporlar beni açık ve net bir şekilde anlatır. Yağma raporlarını atmıyorum çünkü o kadar çok ki, hangi birini atayım veya şöyle söyleyeyim bilahare diyeyim.

GENERAL DİABLOX

diablox01.jpgdiablox02.jpgdiablox03.jpg

diablox04.jpg

Bu da bunca hezimeti hazmedemeyen DİABLOX un, yanına Liderini ve 1 adet daha üyesini alıp can çekiştikleri son rapor.

komple01.jpg

Daha seviye 32 istihbaratın nasıl casuslanacağını bilmezler ona buna kabadayılık. Etiniz ne budunuz ne kardeşim. Siz kimsiniz ki koskoca İMPARATOR a! Neyse söylemeyeyim. 8)

Yok abi ya hiç öyle anlaşmam ittifak falan yok. İlk defa kurdum kurduğum yer hoşuma gitmedi silip başka yere kurayım dedim bir türlü silinmiyor deli oldum vallaha :D

Önce baska sehrine kur. Ondan sonra yikabilirsin :)

Anladım ne demek istediğini ama onu denemekten de korkuyorum sebebi şu ya başka şehre kurup silmeyi deneyip yine silinmezse aha işte o zaman bina yerine ben ruhen yıkılmış olurum. Çünkü bende simetri hastalığı var o sinirle 8m lik hesabı komple yıkıp ikariamı terkederim vallaha hahahahaa

Tamam işte halihazırda kullandığın bir anlaşma olduğunu düşünüyorum. bir ittifak kurmuş olabilir, ticaret anlaşması olabilir, garnizon anlaşması olabilir vs. o anlaşmayı diplomasi bölümünden anlaşma başlığı altında görebilirsin. O yüzden binanı yıkamıyorsun. yada ittifak kurduysan o ittifakı iptal etmen g

Yok abi ya hiç öyle anlaşmam ittifak falan yok. İlk defa kurdum kurduğum yer hoşuma gitmedi silip başka yere kurayım dedim bir türlü silinmiyor deli oldum vallaha :D

şimdi bu bir paradoks kardeşim :) diplomasi puanı sadece elçilik yükseldikçe artan bir şey. Hem elçiliği yıkıp hem diplomasi puanın artmaz. biriyle ticaret anlaşması yaptıysan elçilik yıkımına müsaade etmez.

Yanlış anlaşıldım galiba. Benim derdim diplomasi puanı falan değil. Yani bana gelen ikaz şu. Tamamen yık diyorum bana diplomasi puanın yetersiz diyor. O zaman da benim anladığım binayı yıkabilmem için diplomasi puanı gerekiyor şeklinde. Yani sözün özü ben Elçilik binası istemiyorum. Kurmuş oldum bir kere yıkılmıyor yahu :D

Son birkaç gündür durduk yere bana dalaşan KILIÇ TİMİ (KLC) nin alt ittifakı olan relaX tan 1-2 oyuncu sonradan ittifaka dönüştü. Önce hadi neyse ittifaktır elbette birbirlerini koruyacaklardır dedim ama iş tek gemi ile taciz saldırılarına döndü ve hiç tanımadığım hesaplar tarafından kırmızım sönmemeye başladı. Bende operatöre ilettim. Meğer koca ittifak komple multiymiş. Ben çok multi gördüm ama böylesi inanılmaz ayrıca bu hesaplar bugüne kadar nasıl yaşamış hayretler içerisindeyim.:D

DÜN AYNI ANDA MULTİDEN BANLANAN HESAPLAR

Oyuncu: SӨП NEŦES Müttefik KLC Puan 3,993,086
    Oyuncu: A M A N D İ L E Müttefik relaX Puan 2,382,526
    Oyuncu: kardeşim Müttefik relaX Puan 3,431,948
    Oyuncu: D A Y I Müttefik relaX Puan 1,310,404
    Oyuncu: winston Müttefik relaX Puan 3,532,947
    Oyuncu: D E F N E Müttefik relaX Puan 446,344
    Oyuncu: TURKISH Müttefik relaX Puan 483,584
    Oyuncu: NİŞANTAŞILI Müttefik relaX Puan 606,640
    Oyuncu: BEY FEN Dİ Müttefik relaX Puan 196,274
    Oyuncu: sessizlik Müttefik relaX Puan 203,220
    Oyuncu: BLOKE Müttefik relaX Puan 502,688