Posts by Jps_

    Valami még szöget ütött a fejembe...
    (azt nem mondom, hogy eszembe jutott, mert nem nagyképűsködök) :D


    Ha komolyan jelezni szeretnétek valamit....

    Mi az, amit a gf-et mozgatja?
    Csak a pénz, amit ambira költünk.
    Azt nem tudom ugyan, hogy a nemzetek között mi mennyire vagyunk nagy ambró vásárlók, de...

    Ha senki nem venne, és nem használna ambrót egy meghatározott ideig (mondjuk 2-3 hét) az lehet meglátszana a heti bevételi értekezleten, és megkérdeeznék Jürgent, hogy "Te Koma, ezek miért nem költik a szombati túlóra pénzüket?"

    Persze ehhez (is) szervezkedni kellene, és az összetartás sem árt(ana).
    Úgy is lenne, aki nem foglalkozna vele, de...

    Csak próbáltam dolgoztatni a szürkeállományom.
    Futassátok le Ti is magatokban.

    Szebbet és bugmenteset!



    Editke! Gyorsan, hamar!

    Na - működik a delfin, és a merülés.
    A Tritonra azért még nem merek pazarolni.... ;)

    Jó reggelt!


    Kyra jónak hangzik. De sajna nincs kertem és ilyen könnyen ha lenne sem osztanék meghívókat :D


    El vagyunk mi panelban is - csak egy címet írj ki, a többit leszervezzük... ;)


    Kértek reggelit?

    Nekem így 3-3,5 óra vájárkodás után megjött az étvágyam...:)
    Tükörtojás lesz ma fekete erdő sonkán sütve...
    De ez csak frissen jó, így mindenkinek frissen készítem, aki kér.


    Kopi - ha még aktuális kitöltöm a kombód, a többieknek forró kávé a pulton.
    Lara - ha műszak után bevállalsz egyet, Neked is, ha van rá lehetőséged, akkor hagyd ki, és irány a lesötétített szoba és a pihe puha hívogató ágyikó... ;)


    Ma MindenTárnákFőTulaja megint alakított. Eddig "csak" nekem kellett megoldani azt is, ha az Ő tárnájában volt munkaerő hiány, most már azt a bányászt is megkapom, akit neki nem volt kedve felmenteni a vájárkodás alól... Szuper. Vagy szenvedek vele én, vagy kiteszem, akkor meg ugye ki a ...i? Hát én...
    Bár tudok az lenni, ha feltétlen megköveteli a helyzet, no de más helyett miért nekem kell?

    Mindegy - ilyen ha elvállalod a tárnák dirigálását... Egyszer :evil:, egyszer :saint: vagyok. De inkább csak dög... :D


    Szép napot Mindenkinek!


    -Z- Ne lopakodj itt mögöttem, mert megijesztesz, aztán a forró kávé nem a pulton landol... ^^
    Dupla presszó az asztalodon - egs.

    Oda dugják fel a gőzemelőjüket, ahova soha nem süt nekik a ☀️.


    És 10 napig folyamatosan. A raktár duplázás hogy kompenzál gyorsítás hiányt??? 🤬


    Lassan nincs annyi 🐎 alkatrész ami elég lenne a feladatellátásra.


    Jah és persze egy kedd megint elmúlt...

    Bár azt megint nem mondták, melyik kedd...

    Ha pozitivumot szeretnél, ne pörgess. 😂

    Így pont élethű. A gf politikájához igazodik: ha pozitivumot akarsz, ne lépj be... 🤪


    Nem rossz a tokaji Törley, de egyszer befürötem vele.

    Hoztam inkább Martini pezsgőt helyette...

    Megbolondítom egy szem uniqumos kockacukorral. Egyszer próbáld ki ... 😉

    Nem kell ünnepelni, ahhoz, hogy igyunk. 😉

    Itt meg aztán rég volt már bármi ünneplésre méltó. 😕


    Egészségünkre! 🍾🥂

    Ezt ismerem, gyakoroltam már, sőt volt az a semmit sem érő békéltetőim is de arra messzemenőleg tett az eladó. Aztán a nagyobb média megjelenés után átgondolta a dolgot és visszavásárolta a terméket. Nem volt gyors és zökkenőmentes, de végigcsináltam.

    Akkor bocs, nem értettem tisztán a kérdést. ;)

    De nem hiszem, hogy ilyen panaszkezelés mellett a gf bármit is tenne önszántából.
    ....-nak az egészre.
    Legalábbis nekem bugyuta usernek ez az érzésem.

    Jó reggelt!


    Töltött káposztából nem lehet keveset készíteni, és annál jobb, minél többször melegítjük, szóval egy pár napra el van vetve a vacsora gondja.

    A savanyúság nem kell hozzá, de legközelebbre elárulhatod LadyM, hogy mi a kedvenced... ;)


    Lara - akár mit is csinál a gf, kalóz kört nem hagyunk ki. :D
    Mióta bevezették, azt hiszem egyet sem offoltam... ;)


    Bánya nap van, barack nincs (max annak, aki igazoltan otthon van).


    A lattéhoz és Larához csatlakozom.

    Hagy induljon jól a nap.


    Szépet!

    Opi - én megértelek, de most ezért a pofonért Te mentél házhoz. Megmondták, hogy nem működik. Te is észlelted. Mi a manónak nyomod a tritont? Még akkor is, ha megtalálod.


    Bármilyen szervezkedésben, petícióban benne vagyok. 👍


    Sipka - delfint lehet nyomni, bajt nem csinál (még). Amikor nincs nyersi, még működik is. Hadihajóknál működik, fosztásnál odafelé működik.


    Gro - pont a merülést pörgettem bakker... Az hiányzik legjobban. Te tudsz valamit - huncut vagy! 😂


    A fejlesztőknek továbbra is 🐎 alkatrészt!

    LadySakk - az almapaprika csak csípős, de hoztam kovászos uborkát a nagylányom eldugott készletéből (egy üveg / ebéd a huzata) 😉

    Evező? Ez nem gálya... Itt csak a szélben bízhatunk - bízhattunk volna, de keddig nincs remény...


    Kopi - a cr szép, de biztos ide? 😉


    Kérek még egy kávét.

    Elég vacakul aludtam, és már 5-kor fent voltam.

    Szép jó reggelt!

    Kopi - a szerencsekerék Gro fejlesztése.... Szó se róla, jobban működik, mint a GF összes fejlesztése.... :D
    Nagyon csini szerencsekerék, csak se Gajdos, se Dórika nincs, viszont ki tudod pörgetni magadnak, hogy most épp mivel szívat a GF.
    És mivel új szívások vannak, ezért kellett újragondolni a kerék kiosztását, hogy az új "nyeremények" is felkerülhessenek rá.


    Vasárnap reggel - a reggeli kínálat hideg.

    Szarvas szalámi, különféle sajtok (birka, kecske), és friss foszlós kenyér.
    Alma és cseresznyepaprika a pulton, aki kérne hozzá.


    Főzök le egy adag kávét, és közben fújom...
    Nem, nem a kávét. A vitorlákat - mert sehogy nem haladok a mobilokkal, és így elég tré kalózkodni...


    Pihentető, gyöngyöző húzlevessel és napsütéssel gazdagon takrított vasárnapot Mindenkinek!

    jók ezek a frissítések, összehozzák az embereket.. :) lehet, h pont ez volt a cél.. :D

    Baktertojás!

    Lassan már tényleg csak beszélgetni tudunk, az üzeneteket még nem cseszték szét.

    De csak halkan mondom, mert még a végén tippnek veszik .... 🤫


    A lónak a feje és a ....a már hiányzik.

    Mára kapnak 🍋 citromot a fejlesztők...

    Amolyan 🐎 lovacskásat....

    Ma reggeli érdekességek....

    - a delfin a fosztásnál működik, de csak az odafelé vezető úton. Visszafelé már nem...

    - a merülés nem hogy csökkentené a szállítási időt, hanem épp hogy növeli...


    Logikát nem keresek...

    A fejlesztőknek mehet a paci következő alkatrésze.... 8o

    Én kérek elnézést.

    Anno a HT1080-on azt tanultuk, hogy a gép azt csinálja, amit beírunk a programsorba... :/


    De akkor rendben, nem logikát, csak 🐎 lovacskát fogok keresni.

    Aztán darabokban kiutalom a fejlesztőknek...

    Lehet tippelni melyik részével kezdem. :D

    Frankón megoldották azért megint, a bekapcsolt delfinnek nincs hatása, indulás előtt kiírja, hogy mennyi lenne a csodával az út idő de amikor elindul normál sebességgel mennek a hajók!


    Oh hogy oda üssék a duda orrukat, ahova most gondolom ...

    Tényleg szar a delfin 🐬 is.


    Marad az ambrós gyorsítás, ha még működik.

    De mi a .... köze van a nyelvnek a delfinhez??? Ezek csak úgy tudnak módosítani valamit, ha más random dolgot meg elbaltáznak??? :evil:


    Na, most, hogy végre nyelvet is lehet tanulni játék közben sokkal izgalmasabb lehet azoknak, akik nem tudják máshogy lefoglalni magukat. Nekem tetszik :-)

    Csak úgy ne járj a végén, mint pár éve én a harci szekérrel.

    A gyereknek tetszett, hogy lehet nyelvet választani. Amíg európában maradtunk, nem volt gond.


    De mikor sikerült neki arabra állítani, ugyan a tetszését az is elnyerte, de én meg egy órán át nyomogattam mire megtaláltam, hogy tudom visszaállítani... :D

    Megjelent mindenki neve mellett egy csini kis zászló... Szuper!


    Szerintem ez már a war összevonáshoz kell... Talán...:/



    Ha valaki rájön a szövetséget hogyan lehet magyarrá tenni, ossza meg velünk:) Köszi.8o

    Nekem magyar. A nyelvet átállítottam.

    Nem tudom pontosan mit látsz szövetség alatt nem magyarul.

    (Dipi vagy titkár nyelvi beállítása befolyásolhatja? :/)