Posts by zsuccu2

    Nem vagyok én jó a csatákban Kopi .... max. a szövegemmel fárasztanám az ellenfelet, meg titeket. A végén még Ti adnátok fel ,csak hagyjam már abba. :)


    Kérek még egy palackkal! Köszi

    A hölgyek a vendégeim ma. Ritkán járnak errefelé ... valamit már tenni kell! :)

    Na azt megnézném,h ha ők adnák fel ;)Szólj és megyek át a szövibe ki ne maradjak a jóból :D

    Tenni kéne bizony........találj ki valami csábítót :P


    Ha már vendég vagyok akkor valami jóféle koktélt kérek.

    Kösz, de nagyon elveszett! :))

    Borzasztóan ügyetlen vagyok... :) Szívószállal iszom a pálinkát, nehogy a szám mellé töltsem! :)))

    Na erre kíváncsi lennék........meg arra is,h mikor dőlnél ki :D



    Péntek van, vége a hétnek

    Szombat van,vége a hétnek....nálam:(

    ...de a tegnap éjszaka nagyon megterhelő volt,tele szomorúsággal és könnyekkel...

    Mi a baj ?


    Az én napom sem volt túl jó........lett egy kis balesetem:(

    Kérek egy gyógyító páleszt hátha nem érzem hol is fáj.

    A kis telhetetlenek,szőke,barna,vörös...na meg fekete? :P


    Tegyük hozzá, hogy nekem mér a kopasz is jó!

    Legfeljebb iszom még egy keveset...

    Majd adsz rá parókát :P:D


    Sztem már sok volt itóka,mert cr is idetalált :D

    Jah vagy menjek hozzád és legyen közös cr:?::?:


    Akkor még 2 barack.

    Ebédre töltött káposzta lesz, igényli az alapozást. 😉

    Maradt még káposzta?..mert akkor futok:!:

    Barack az jó én is kérnék.

    Jó reggelt!


    A kis telhetetlenek,szőke,barna,vörös...na meg fekete?:P


    A játék átállította magát arab nyelvűre-na én ezt pörgettem :D


    Tegnap nagy vagányan beállítottam delfint meg a csökkentőt ,h megyek kalózkodok már és kiírta,h 45p és ott termek.

    Na erre amikor elindítom 2h 23p lenne.Hurrá de jó nekem ,addigra nem lesz pont :(

    Kalóz feladva,pedig nyomta bele ambit is :(


    Kellene a játékba,h evezőt vegyünk vagy a szelet turbózzuk fel,h haladjunk. ambiért,erre tuti vevő lenne a GF :D

    Ezen már csak nevetni lehet :!:


    Csípős paprika jöhet ,mert még mindig fáj a torkom.

    Páleszt kérek ,minden házi recept jöhet hátha jó lesz.

    Még jó,h a szomszéd messze van ,mert én bizony igen csak hangosan vihorásztam:D


    Erősnek ép a páleszt gondoltam...de hát aki meló előtt ír és kapkod, mert futó sportot végez,h elérje a buszt az így jár;)


    Jps ez így este kínzás volt....majd éhen halok :(


    Kopi én meglesném azt a sarokba szorítást :D


    málnaszörpöt kérek ,de rég ittam !

    Most olvastam Badidol gúnyos válaszát arra a kérdésre,h mikor lesz javítás és összevonás.

    Pontosat nem tud,de ha jelentkezik rendszergazdának a kérdező, akkor többet tud majd.

    Már minden pénzt kiszedtek,h nem fut rendszergazdára?

    Mi szépen kérünk és kérdezünk és marhára türelmesek vagyunk, de ugye egyszer azért csak elszakad az a cérna :(

    Fel kéne fogni,h még mindig a játékosok vannak értük és nem fordítva:!:

    Bezzeg a boldog órát tudja nyomatni.


    Opi egy jó rendszergazdát meg is kell ám fizetni!

    Szép napot :)

    Ha ki lesznek javítva a hibák, valószínűleg az jelezve lesz.

    Nem valószínűleg, hanem jelezve lesz!

    Ezt legalább megteszik és megteszitek.


    Discordon Badidol is ezzel (próbálja) nyugtatni a kedélyeket. Inkább kevesebb, mint több sikerrel. Én megértem mindkét felet. Fogjuk rá. A külföldi fórumokon sokan úgy vannak vele, hogy minden nap kell nekik legalább annyit írni, hogy folyamatban van a hibák javítása. Ettől megnyugszik a lelkük. De megértem őket is. Mert a GF-t ismerve kitelik tőlük, hogy ha azt látják, hogy nem emelnek szót a játékosok valami hiba miatt napi szinten, akkor úgy vannak vele, hogy ráér a megoldás, mivel nem szólnak, ergo nem zavarja őket, bele törődtek.


    Nem értek a fejlesztői munkához, egy egyszerű autószerelő vagyok. De ha nekem egy hiba feltárása és javítása a szakmámban hetekig húzódna, az ügyfelek elzavarnának melegebb éghajlatra és nem lenne munkám. Hozzáteszem teljesen jogosan...

    Én nem értem meg! Nem tudunk kalózkodni amióta az összevonás megtörtént!

    Január vége lassan és war szerverről egy szó se,h mi lesz vele.

    Lassan mindenki vakban mert bele un a várakozásba.

    Tudom,h már csak arra várnak mikor unjuk meg...........................de arra várhatnak:!:

    A lényeg,h semmi baja ne legyen ettől a nyavalyától,ki lehet bírni azt a pár nap rabságot.

    Gyógyulást Neki!


    Engem a nátha döntőt le de nagyon.Tegnap 6kor kidőltem és most ébredtem.

    Nézem a jó oldalát.........kialudtam magam :)

    Megyek beszerezni papír zsebkendőt mert a készlet kifogyott.


    Na megiszom a habos lattemat ....ami most vérré válik bennem

    Na vagyok már ,bár még kissé náthásan :(

    Így jöhet a forralt bor még hozzá eper , mert teljesen váratlanul sikerült vennem és még hozzá csatos üvegben ;)

    Nálam a vacsi töltött káposzta lesz ,mert ki kell ennem a fagyót -már semmi nem fér be-!


    Süti??Barátnőmet megfűztem és holnapra süt nekem kókusz kockát...imádom ,nem tudom mennyi az elég belőle:D

    Én ott vagyok gammán az első költözés óta a világ végén.

    Senki nem volt ott,most meg tele a szigetek inaktívokkal.

    Kezdtem örülni,h nem leszek egyedül de sajna nem így lett :(

    Viszont az tényleg probléma,h kalózban nem tudok mobilt tenni és elhozni a pontokat mert nincs szabad hely közel és távol :(

    Ami még fontos,h tényleg jó lenne már tudni,h war szerveren mikor lesz költözés:?:

    Én nem rég kóstoltam az áfonyás forralt bort meg az epreset.Finom volt mind a kettő.

    Melyiket készítetted Lady???


    Itt reggel "csak"-9 fok volt,de én ki se dugtam az orrom míg a nap ki nem sütőt kicsit és nem lett melegebb.


    Tea kész most csináltam mert kissé meg vagyunk fázva :(

    Ha nem nézek rá a Statisztikára, akkor nem is tudok róla! :) Nagyjából hasonlóak a játékosneveim, így megláttam. De ha teljesen eltérő neveket használnék, más lenne a helyzet.


    Érdekes szitu is adódhat! Valaki simán foszthatja a saját rég elfelejtett - fejben neve sincs meg - inaktívként előkerült játékát.

    Igaz, mivel nem lépett be, IP egyezés sem lehet.

    Hu most,h így belegondolok nekem is van rég elfelejtett acc :)

    De Kopi a kérdést meg is válaszoltad! Ha nem lépsz be akkor nincs gond!

    Ha két accom két különböző azonosítóhoz lett hozzárendelve, meg lehet még oldani, hogy egy darabhoz tartozzon, hogy mindkettőt lehessen használni?


    köszi

    Azt nehéz lesz,h 1 lobbyban legyen, de ettől függetlenül tudod használni mind a kettőt.

    Nekem is van olyan accountom ami másik lobbyban van pedig azonos minden ,de másik böngészőn használom.