Posts by Emion

    Ă©s a sima tiltĂĄsnĂĄl hol lehet jegyet nyitni? hiĂĄba nyomok kĂ©k csĂ­kra, nyomok a levĂ©l kĂŒldĂ©sre, de hĂĄrom ĂłrĂĄja nem Ă©rkezik semmi, akkor mĂĄr nem is fog

    Nem tudni mitƑl fĂŒgg.

    Van akinek mĂ©g lobbyhoz sem rendelte hozzĂĄ az accjĂĄt az Ășj szerveren a jĂĄtĂ©k (legalĂĄbb megvan).

    ArrĂłl vĂ©gkĂ©pp nincs ötletem, mi lesz azokkal, akiknek mĂĄr nincs meg az e-mail cĂ­me, amivel fut a jĂĄtĂ©kuk. --- arrĂłl nem is beszĂ©lve, hogy miĂ©rt nem emlĂ­tettĂ©k egy bĂŒdös szĂłval sem, hogy amĂșgy e-maillel meg kell erƑsĂ­teni az egĂ©sz ĂĄtvitelt.


    UPDATE: Most Ă­rta ki badidol, remĂ©ljĂŒk a vakmĂłd problĂ©ma egy kb. 30 percen belĂŒl megoldĂłdik. TalĂĄn megtalĂĄltĂĄk az okĂĄt Ă©s vmi parancsot lefuttatnak.

    Nekem megvan az email cĂ­m, aktĂ­v is, de nem kapok rĂĄ levelet, amivel bĂĄrmit meg tudnĂ©k erƑsĂ­teni, most kĂ©t költözĂ©sem is tiltĂĄs alatt van. Jegyet hol Ă©s hogyan lehet nyitni??

    Remek, sƑt nagyszerƱ!


    Úgy lĂĄtom, a hosszĂș elƑkĂ©szĂ­tĂ©s ellenĂ©re sem sikerĂŒlt megoldaniuk a GF programozĂłinak a kĂ©rdĂ©st.

    MondanĂĄm, hogy tĂŒrelem, de nekem sincs. SzĂłval kĂ©rek mindenkit, hogy a gondokat jelezze jegyben! KigyƱjtöm, megyek reklamĂĄlni.

    Mivel még soha nem csinåltam ilyet, jegyet hogy és hol kell indítani?

    Akinek kĂ©t id van a lobbyban az olyan ĂŒzit kap, hogy 2038-ig tiltva van. Aki meg egyel rendelkezik, Ƒ nyilvĂĄn vakba kerĂŒl Ă©s lĂĄtja mennyi idƑ van mĂ©g a vakbĂłl. De akit tiltottak ott minden halvĂĄny Ă©s Ă­rja, hogy tiltott.

    Valakiknek csak sikerĂŒl ĂĄtmenni, mert folyamatosan fogynak a helyek az ellenörzĂ©sre kattintva, mondjuk ez is Ă©rdekes :-(

    AzĂ©rt mert aki ĂĄtjut de vakba kerĂŒl 7 napra, az ott van a cĂ©lszerveren mĂĄr, ergo helyet is foglal :D


    Csak ezt a 7 napos vak-dolgot kellene orvosolni..Azért remélem nem kell vårni 7 napig..

    Azt nĂ©zem, hogy mintha az is ĂĄtjutott volna, akit tiltottak, csak a cĂ©lszerveren a pontjai alatt minden 0000, a statban meg lĂĄtszik a tiltĂĄs, szĂłval elvileg Ƒk is foglalnak, de hogy Ƒk hogy lesznek feloldva jĂł kĂ©rdĂ©s.

    Hiåba kattintottam fél óråja az email kérésre nem érkezett semmi, pedig mindent megnéztem, akkor vårok 2038-ig..


    Nekem a promĂłciĂłk közĂ© kerĂŒlt.

    néztem ott is :(

    Üdv ! Az Email gondra ha nem kapsz linket vagy mĂĄr megszĂŒnt a regisztrĂĄciĂłs Emailod , az egyik tagunk az acc infĂłnĂĄl frissĂ­tett , vagyis beĂ­rta a most aktĂ­van hasznĂĄlt Email cĂ­mĂ©t Ă©s elmentette , ezutĂĄn kĂ©rt egy Ășj acc Ă©s email összekötĂ©st . Így jutott el a 7 napos VakĂĄciĂłig ... De mĂ©g tƑlĂŒnk a senki nem jutott be a cĂ©lszerverre ! :)

    Szia, mindkét accjaåt vakba tették, vagy csak azt, amelyik tiltva volt? mert nekem egyik most tiltott a måsik épp aktív.

    badidol az igazi egyĂŒttĂ©rzƑ jĂĄtĂ©kosbarĂĄt nagyfƑnök, azt Ă­rja, hogy ne nyafogjunk, Ășgyse lehet mindenkinek kedvĂ©re tenni, akinek sikerĂŒlt annak jĂł, a többinek meg Ășgyis lesz kĂ©t hete......... eldobom az agyam

    most akkor ezek szerint van olyan, akinek sikerĂŒlt belĂ©pnie??

    nekem sem volt måsik accountom a célszerveren...

    KĂŒldöldi szervereken van, ahol sikerĂŒlt valakinak, van akinek nem, az angolon Ă­rnak izgi eseteket.

    Na most ez Ă©rdekes, az ĂșjĂ­tott verziĂł leĂ­rĂĄsĂĄban ez talĂĄlhatĂł, idĂ©zem:

    Ha mĂĄr van egy azonosĂ­tĂłd az elƑnyben rĂ©szesĂ­tett szerveren, az nem hasznĂĄlhatĂł. A mĂĄr meglĂ©vƑ azonosĂ­tĂłdat a cĂ©lszerveren „TörlĂ©s”-re kell ĂĄllĂ­tanod, mielƑtt oda költözhetnĂ©l. A költözĂ©s utĂĄn a rĂ©gi azonosĂ­tĂł tiltva Ă©s törölve lesz.

    Ha több azonosítód is van egy szerveren az összevonås utån, egy kivételével törölnöd kell valamennyit, vagy vedd fel a kapcsolatot a tåmogatåssal.


    E szerint egy szerveren csak egy acc lehet mégis???

    Reggelt, ma ugye karbantartĂĄs, ez elvileg arrĂłl szĂłl, hogy ĂĄtrendezzĂ©k azt, ami eddig nem Ășgy volt, ahogy ezutĂĄn lesz. Gondolok itt a TOP 50 szabĂĄlyra, azonos lobbyra ,stb. TehĂĄt azĂ©rt nem megy most, mert majd karbantartĂĄs utĂĄn menni fog, mĂĄrmint holnap, amikor elindul az összevonĂĄs. LegalĂĄbb is Ă­gy kellene lennie, mert errƑl szĂłl a karbantartĂĄs. LegalĂĄbb is remĂ©lem.....


    [mod='Sipka']EzĂ©rt kĂ©rjĂŒk, hogy azt olvassĂĄtok el, amit mi Ă­runk ki a hĂ­rekbe. Se top50, se lobbyvĂĄltozĂĄs...oly sokszor Ă­rtuk le, azt olvassĂĄtok el, amit megosztunk. KöszönjĂŒk. S igen, a GF karbantartĂĄst Ă­gĂ©rt, lĂĄssuk.[/mod]