Posts by Investor

    εμενα αλλο με απασχολει

    θα με αφησουν να μεταφερω και τα μποτακια μου η θα παω ξυπολυτος;

    χαχαχαχ

    ρε παιδια, το παιχνιδι εχει ψοφησει προ πολλου, τι καθεστε και ασχολειστε;

    εσυ εισαι ο λογος που εχει ψοφησει το παιχνιδι και κατι αλλοι σαν εσενα. Διαφημιζεις και τα μποτακια σου.....ντροπη

    αφου θα σου δωσει δωρεαν μετακινησεις, οσες οι πολεις σου, να τις πας οπου θελεις!!!!

    ασχετα αν ειχες κανει με αμβροσια 2 μετακινησεις για παραδειγμα, αν εχεις 8 πολεις, θα σου δωσει 8 μετακινησεις δωρεαν

    και οσες προνομιουχες ειχες, αλλες τοσες θα σου δωσει

    μαλλον κερδισμενος βγαινεις παρα χαμενος

    Aλλο λεμε φιλε. Τα σχεδια που εκανες στον προηγουμενο κοσμο για την αναπτυξη σου χανονται. Στον καινουριο κοσμο ναι μεν σου δινουν μετακινησεις αλλα δεν με ενδιαφερει ο καινουριος κοσμος πρωτον, και δευτερον ολοι παιρνουν μετακινησεις οχι μονο εγω που εχω δωσει δικα μου χρηματα στο παιχνιδι

    Δεν ειναι μονο η προνομιουχα τοποθεσια το θεμα, ειναι και η μετακινηση των πολεων σε απλη θεση. Οποιος μετακινησε πολη στον σερβερ που διαγραφεται με αμβροσια, για να παει καπου που θεωρει καλυτερη θεση, η αμβροσια πετιεται στα σκουπιδια!!!!!


    Αυτο επειδη η εταιρια αποφασισε να συγχωνευσει σερβερ. Χαιρω πολυ μας δινεται μια δωρεαν μετατοπιση στον σερβερ στοχο αλλα δεν γινεται να μην καταλαβαινετε πως οποιδηποτε μετατοπιση στον διεγραμενο σερβερ παει στα σκουπιδια.


    Παρακαλω καντε κατι, το θεωρω απαραδεκτο οτι επιλεξατε να απαντησετε στα μισα απο αυτα που εγραψα

    Καλησπερα, αλλο ενα προβλημα που δεν εχει διευθετηθει ειναι πως καποιο εχουν δωσει καποια χρηματα για μεταφορα πολεων ή χρηση 17ης θεσης για να πανε σε προνομιακη θεση με σκοπο να μεγαλωσουν στον σερβερ που επελεξαν. Με την Αποφαση σας αυτη (το να διαγραφουν καποιοι σερβερ και απλα να μας δωσετε μετατοπισεις πολεων στον σερβερ-στοχο) ουσιαστικα πετατε τα χρηματα αυτα στα σκουπιδια!! Επειδη αποφασισατε πως ειναι καλη ιδεα να διαγραψουμε σερβερ.


    Εγω για παραδειγμα εχω μεταφερει 8 πολεις με αμβροσια και στους διαφορους σερβερ που παιζω και ολοι αυτοι οι σερβερ θα διαγραφουν. Οι προνομιακες θεσεις που ξοδεψα χρηματα να αποκτησω δηλαδη πανε στα σκουπιδια με την αποφαση σας.


    Δεν ειναι δυνατον αυτο το προβλημα να μεινει χωρις λυση. Παρακαλω να διευθετηθει. Εγω προσωπικα απαιτω 100% της αμβροσιας που ξοδεψα να επιστραφει στον λογαριασμο μου