Posts by Gro

    Én már mindent is megtagadtam beleértve a kocsmába való belépést is :)

    De hát tudjuk valakinek ez nem elég és akkor is visszajár, ha nyilvánvaló, hogy nem szívesen látott vendég -- a saját hibájából, de azért neki áll feljebb. Nos, sebaj.


    Kávét kérek :)

    Ejjj... még több székdobálás. Mondjuk volt az a film ahol a csávó mindenkinek az kiáltozta hogy "Fertelmes karácsonyt!". De ott asszem happy lett a vége és nem a securitysek intézkedtek :)

    A rendbondókat mindenesetre a kocsmából és a fórumról továbbra is kiutasítjuk :)


    Egy kávét kérek. Annak aki széket szeretne dobálni egy kamillateát felajánlok elvitelre.

    Mert TM-ünk már van, akit nem szeretnénk leváltani, és hülyén nézne ki ha több TM is lenne :D


    A tátratea nekem most szerintem kicsit sok lenne, de egy kávé tökéletesen megteszi :)


    Nuttika a béke és nyugalomról meg annyit, hogy nem Te csináltad a fesztivált pont szentestekor. De azért mindez kárpótlást igényel, úgyhogy Nuttika és Trockij kontójára jöjjön kérem a legdrágábbat italt és abból is sokat! :P

    Karácsonykor széket dobálni?


    Még jó hogy a kocsmáros ki tudja hajítani a székdobálókat... (székdobáló tartalmak, illetve a székdobálást kezdők a kocsmából - és a fórumról - kihajítva)


    Vajsört még nem ittam sose, jöhet egy, ideje megkóstolni :)

    És Ladym, igen, ironikus hogy pont Karácsonykor ami elvileg a szeretet és a béke ünnepe kell a páncélautóba menekülnünk :D

    A vajsörömmel koccintok is veled a páncélautóból.


    És még egyszer boldog karácsonyt a kocsma népének (is) :)

    Nekem fenyőből a műváltozat tökéletesen megfelelne (főleg egy olyan ami 10+ évig minden évben hasznosítható), az legalább nem dobálja le (annyira) a tüskéit és jó esetben akár 20 évig is újrahasznosítható. De a család egy része nincs oda a műfenyőért. Pedig mintha valahol keveregne egy otthon :)

    De nem baj, majd ha egyik évben véletlenül nem kapok igazit, akkor műfenyőnk lesz :D


    A Win7-et elvileg már most nem támogatják. Illetve próbálják is szabotálni, hogy pl. az Internet Explorer új változata ne legyen vele kompatibilis, meg a chromé. Meg ne legyen semmi, semmivel se kompatibilis :D

    Amíg nem vagy rákényszerülve (ergo működik a géped), addig ne válts a Win7-nél újabb rendszerre szerintem :)


    A bányában lévő káoszt pedig el tudom képzelni :( a mi bányánkban most viszonylagos nyugi van, de lehet ez csak a vihar előtti csend :)


    Egy forrócsokit kérnék. Következő betérő pedig vendégem egyre :)

    Az egyetlen csúnya dolog a gépem kapcsán, hogy windows 10 van rajta :D


    Lady Sakk látom nálad sem gondtalan a mostani időszak. Kitartást mindenesetre! :)

    A fekete humor pedig egy jó dolog, csak általában félek használni :D


    Nekünk a favásárlás még holnapra maradt :)


    Egy kávét kérek.

    Igen, értettem előtte is, hogy nem elvárás. Nyilván nem is ésszerű elvárni, hogy mindenki ugyanazt és ugyanolyan mértékben szeresse :)

    Mindenesetre ha nekem animés keresztkérdések tennél fel gyorsan elvéreznék :D


    A karma pedig egy jó dolog, néha mondjuk túlértékelik a szerepét, néha meg nagyon alul és utóbbit általában öröm nézni :D

    (Mondjuk ha a post írása közben csontig lefagyott a gépem félnem kéne a karmától?):huh:


    A Topjoj[sic!] finom, jöhet egy nekem is.

    Nos igen. Néha én is félek. De ha egy gonosz admin engem is kibannol akkor legalább több szabadidőm lesz. Végülis valamit valamiért :D


    A francba, pedig még eszemben is volt. Na jó akkor a gingko-bilobás ital jó lesz, csak a bogyóját ne hozzátok a közelembe a gingkofának :D

    Én meg trollkodni szeretek időnként, bár félő, hogy veletek szemben én húzom majd a rövidebbet :D


    A kínai kultúrával semmi bajom nincs. A kínai kajákat általában szeretni szoktam. Azt mondjuk nem állítanám, hogy nagy anime fan lennék. Néhányat láttam, jók is voltak, de fan nem vagyok :)

    Az önkényuralmi rendszereket mondjuk nem szeretem :(


    És a kocsmárosnak elég a piát kifizetni, utána már nem kötelező meginni :P

    Látom sikerül megtalálnotok a kocsmát :)


    A nyitóposztot sajnos a már nem is olyan közeli múltban valaki(!) törölte, pedig ott egy nagyon szép leírást láthattatok volna.

    Abból többek között kiderült, hogy a kocsmáros (én :P ) szereti ha a betérők kérnek italt és vigyáznak a berendezésre :)

    Az sem utolsó szempont ha a vendégek jó sok borravalót hagynak ;)


    Egyébként én a helyetekben a házipáiinka és a házipákesz nevű piákkal vigyáznék. Ezek nekem kínai hamisítványoknak tűnnek :D

    Nekem egy kávé is megteszi :)

    Én ezt inkább úgy egészíteném ki, hogy kéne egy általános off-topic téma beszélgetésre. A számolgatósok és a ki milyen zenét hallgat nem túl színes lehetőség.


    Tessék :P

    Kocsma az ELIT Macskájához -- és az Ex-Teamhez (kattintható link).


    Amennyiben bármilyen okból nem felel meg, nyugodtan nyissatok egy általános beszélgetőset ide (azért mert admin vagyok, ne kelljen már mindent nekem csinálni) :)

    A multiktól származó postokat, valamint teamet sértegető hozzászólások egy részét eltávolítottam.

    Ha emiatt némelyik hozzászólás kicsit nehezen értelmezhető, az egyik később olvasót se lepje meg :)


    Egyébként Nuttika mind Sipka, mind én adminok vagyunk a játékban és a fórumon egyaránt. Az a fórummotor hóbortja, hogy plecsni gyanánt általában (de nem mindig) a BA plecsnit teszi ki a nevünk alá.


    Illetve egyben megragadnám az alkalmat, hogy azért próbáljunk meg a témánál maradni és azért nem teljesen off irányba elvinni a beszélgetést (ez mindenkinek is szól) :) Köszönöm.



    Kedves Coolock!

    Te (és ha nem jársz sikerrel) a fentebb meg nem nevezett egyik társad abból az alapfelállásból indultok ki, hogyha te a sértegetsz valakit és ezért szankcionálunk, akkor mi igazságtalanul téged büntetünk a másik javára.

    Ha te vádaskodsz másokkal szemben, hogy csalnak "mertcsak" akkor tiltsuk ki őket azonnal, mert te kinyilatkoztál és ha nem tesszük, akkor ellened "tisztességes játékos" ellen segítjük a csalókat.


    Habár tisztában vagy vele, hogy más játékosokról harmadik félnek nem adhatunk ki információt, ezért nem adhatunk visszajelzést sem arról, hogy az elénk tárt "bizonyítékok" mennyire tükrözik a valóságot; azért ha nem tiltjuk ki az illetőt akkor szerinted neki falazunk a te rovásodra.

    Nem egyszer fordul elő, hogy játékosok más játékosokról meggyőződnek hogy X és Y egymás multija, mi pedig nem látunk erre semmilyen bizonyítékot -- ez esetben ha valóban egymás multijai sincs semmilyen bizonyítékunk, ami egy tiltásnak jogalapja lehetne. Ha X és Y acc egymás multijai, még az sem garantálja, hogy a játékbeli aktivitásuk alapján megalapozható a rendelkezésre álló bizonyíték a tiltásukhoz (függetlenül attól, hogy szerintem csalnak-e vagy sem).


    Azzal is tisztában vagy, hogy nem írhatom le, Neked (vagy a veled szimbiózisban játszó játékosoknak) hány accountja van és azoknak milyen aktivitása van a játékban.


    Szerintem itt aki hülyének néz mást, az te vagy.

    És akkor megérkeztünk a tiltások kibeszéléséhez :)

    A tiltásokról annyit, hogy a szabályszegésnél a szabályszegés minősége, és mennyisége (ugye ismétlődő esetben nagyobb bünti) befolyásolja a büntetés mértékét.

    A pár éve részt pedig hagyjuk, a team 2019-2021 közötti időszakban nem is volt aktív, a jelenlegi teamtagoknak pedig az ezt megelőző időben csekély beleszólásuk volt abba, mit hogyan döntöttek el. Így ilyen ügyeket teljesen feleslegesen emlegetsz.


    Ha problémád van egy GO/SGO munkájával, akkor azt jelezheted nekünk. Ha az adminnal van bajod, keresd a TM-et. Ha mindenkivel bajod van akkor nem tudunk segíteni :)


    (A személyes véleményemet pedig egyelőre megtartom magamnak.)