Posts by BlackP1nk

bo┼ču bo┼čuna lgsye girip fen lisesi kazand─▒m ┼čimdi okula gitmiyorum ne anlad─▒m ben o kadar ├žal─▒┼čmaktan :( bunu bu aralar anlay─▒nca can─▒m s─▒k─▒lmaya ba┼člad─▒ :D

ba┼čkas─▒n─▒n fikrinide ele┼čtirsen ├žok iyi de─čil mi abi :D

---------------------------------------------------------------------

daha yeni ikariam dc tr de ilk at─▒lan msja bakay─▒m dedim bitmek bilmedi bi t├╝rl├╝ bende inat ettim acaba ilk olarak ne msj atm─▒┼člar hi├žte d├╝┼č├╝nmedim ki insan ilk ne yazar tabi ki ............. yazar ilk olarak :D ama o an ki h─▒rs─▒mla devam ettim ve sonunda ilke ula┼čt─▒m ve kar┼č─▒n─▒zda ilk msj

bilgemenin sondaki msj─▒ :D

ilk olarak merhabalar yazm─▒┼člar :D

ben int ten bakt─▒m uygun olabilecekleri yaziyim saran muhabbetle devam ederiz sarmayan─▒ ge├žeriz

Chuck "Bee" Bashlick 1. konudan bak bi tanesini yaz ve fikrini veya yan─▒t─▒n─▒ s├Âylersin :) sonra konu bitince di─čer konuyu ba┼člat─▒rs─▒n yakla┼č─▒k 10 15 konu var ok ? uyar m─▒ size ?

1-bu aralar can─▒n─▒z neye s─▒k─▒l─▒yor?

2-Boy Ve K─░lonuz

3-Bir CaFe A├žsan─▒z Ad─▒n─▒ Ne Koyars─▒n─▒z

4-Sizce d├╝nyan─▒n en b├╝y├╝k problemi nedir?

5-Kendinizi 3 kelimeyle anlat─▒n

6-itiraf etmek ─▒sted─▒─č─▒n─▒z veya ├Âz├╝r dilemek ─▒sten─▒z seyler

7-En Sevdi─činiz ├çizgi FiLm Karakteri?

8-Forumdaki en ilgin├ž kullan─▒c─▒ ad─▒ hangisi sizce?

9-Nickinizi De─či┼čtirme ┼×ans─▒n─▒z Olsa

10-En sevdi─činiz yalan nedir?

11-Girdi─činiz ilk 3 Ba┼čl─▒k

12-Forumda en ├žok sevdi─činiz ┼čey?

13-en sevdi─činiz server

_AeA_ abi bir hafta dedin de bu konu bir hafta sarmaz s├Âyliyim her g├╝n bir tane olsun saran bi konu olursa ordan devam ederiz zaten -10 ki┼čiyiz herkes bulabildi─či kadar konu bulsun ve yazs─▒n Chuck "Bee" Bashlick sarabilecekleri s─▒ralay─▒p postu atar bizde ordan devam ederiz abi 1. bitti 2.bitti gibisinden

ne dersiniz? :D

s├Âz├╝ ben yazd─▒m

"yok ben yazd─▒m ondan ├Ânce" diyen varsa s├Âylesin burday─▒m

yalan olamaz ama benimle dalga ge├žmi┼č olabilir ama konu┼čtu─čumuz ortam ├žok ciddi bir ortamd─▒ bu y├╝zden benimle dalga ge├žildi─činde sanm─▒yorum

negif thorun lideri at─▒lmadan ├Ânce bakmam─▒┼čs─▒n galiba abi :D

sakin sakin nereye kadar :(