Posts by Paradox

    BELGRADE BOYS ovako se igra kad je protivnik off,a nema ni hefesta,hahahaha:P

    Pozdrav za pirate


    Поморска битка поред Neoplanta

    (19.05.2020 0:51:54)

    sale plavko[PIR] из Kupus town-S2, Granatur[PIR] из Kupus town-S, Neoplanta, Kupus town-S2

    vs

    Zoran1965[GZD] из Neoplanta


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован............................130(-20) - Брод ован..............................0(-76)

    Пламени брод...........................7(-25) - Пламени брод..........................0(-116)

    Парни ован.............................53(-0) - Парни ован............................0(-185)

    Баги-педалина..........................60(-0) - Баги-педалина.........................234(-0)

    Носач Балона...........................20(-0) - Носач Балона...........................7(-26)

    Тендер.................................50(-0) - Тендер.................................19(-0)

    Брод минобацач........................126(-0) - .............................................

    Подморница.............................47(-3) - .............................................

    Ракетни Брод..........................30(-20) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали...............................-875.6 - Генерали..............................-6267.2

    Нападачки поени.........................15668 - Одбрамбени поени.........................2189

    Претрпљена штета........................43780 - Претрпљена штета.......................313360

    Штета у процентима........................12% - Штета у процентима........................88%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Granatur[PIR]


    Губитници: sale plavko[PIR], Zoran1965[GZD]



    hahahaha,nevjerovatan lik cime se hvali 10 rundi bez hefesta ivojskom na gomili sa sve minama,on se zali sto nije bio tu kao hahahahahahaha

    Da nije bilo ovih mina bruka znaci8o^^

    Хвалим се да ниси смео 2 пута да прихватиш позив 1 на 1 још сам ти нудио да можеш да бираш услове. А стидим се што сам дошао у ситуацију да уопште упутим напад ка фармама као што је овај шибицарски савез:) Сине, ти да си попио колоса 4 и да ти је остала олупина 8. рунди не би се смејао него би плакао или побегао у мод. Питам се, где си испарио када је Артур кренуо?^^^^



    Ne sjecam se da si bio toliko hrabar kad si imao 40 k generala,pa se ni jednom nisi pojavio,gdje si se tada krio pitam se,iza ovih slova,znam hahahaha,kolose ste vi izmislili,ne mozete prebrojat koliko je aktivirano,ali ti si imao 10 rundi protivnika bez hefesta,to govori vise od svega,pametnom dost.

    hahahahaha

    Pozdrav mojim Piratima:)




    Поморска битка поред vagans

    (03.05.2020 20:39:55)

    Granatur[PIR] из Olimpija, vagans, Сумпор

    vs

    Spartak99-Bagi[VPO] из Posejdon 3, vagans


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Парни ован............................25(-24) - Парни ован............................72(-36)

    Брод ован............................225(-64) - Брод ован.............................76(-64)

    Пламени брод...........................3(-90) - Пламени брод...........................6(-95)

    Брод минобацач.........................84(-0) - Брод минобацач.........................42(-0)

    Подморница............................65(-10) - Подморница............................78(-12)

    Баги-педалина.........................115(-0) - Баги-педалина.........................150(-0)

    Носач Балона............................4(-7) - Носач Балона............................4(-6)

    Тендер.................................80(-0) - Тендер.................................60(-0)

    Ракетни Брод............................0(-4) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали................................-1964 - Генерали..............................-2183.4

    Нападачки поени........................5458.5 - Одбрамбени поени.........................4910

    Претрпљена штета........................98200 - Претрпљена штета.......................109170

    Штета у процентима........................47% - Штета у процентима........................53%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Granatur[PIR]


    Губитници: Spartak99-Bagi[VPO]

    Nemoj se uzrujavat House:)

    Ma ja sam hladan kao špricer, ovo je igrica i nema potrebe da se zbog nje uzrujavam :D Nego me nervira ovo vi napadate kad mi spavamo. Jesam napao tebe u sred bela dana, jesam i šta je bilo povukao si se i sedeo kod sebe u gradu. Napao sam njega krio se iza zida i gađao mi mine balonima da me ošteti.

    I šta sad ja treba da vas napadnem ako znam da ste tu??? No no, big no. Sačekam da odete da spavate pa onda da nuliram jer je do jedini način da vas kao napadač nuliram. Znači mene ne zanima hof, nikad nisam ni igrao za njega idem da nuliram protivnika i da ga izbacim iz igre na neko vreme.

    Zato samo opušteno kod vas igramo se i dalje :D

    Joj,ma nemoj pricat da si sjedio cijeli dan,mozda i jesi,ali ja to nisam vidio,jer su na ostrvu sve tvoji saveznici,dakle kod mene nisi sjedio da zakljucimo haha,mislim nigdje veze,kad si napao,vise se nisam mogao pomjerit,sve mi je bilo u jednom gradu,cijelo kopno,morao sam odustat,tako da ti prica nema uporiste uopste...

    Поморска битка поред Olimpija

    (13.04.2020 0:54:35)

    Vendetta[VPO] из ПОСЕЈДОН ТЕБРА, Olimpija

    vs

    Granatur[PIR] из Olimpija, vagans, Posejdon 3, Сумпор


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован.............................21(-90) - Брод ован.............................60(-90)

    Пламени брод.........................10(-138) - Пламени брод.........................12(-118)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач........................126(-0)

    Парни ован............................24(-23) - Парни ован...........................127(-27)

    Подморница...........................286(-20) - Подморница............................54(-16)

    Баги-педалина.........................230(-0) - Баги-педалина.........................115(-0)

    Носач Балона............................6(-9) - Носач Балона............................4(-6)

    Тендер.................................25(-0) - Тендер.................................80(-0)

    ............................................. - Ракетни Брод............................6(-4)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-2513.6 - Генерали..............................-2432.8

    Нападачки поени..........................6082 - Одбрамбени поени.........................6284

    Претрпљена штета.......................125680 - Претрпљена штета.......................121640

    Штета у процентима........................50% - Штета у процентима........................50%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Granatur[PIR]


    Губитници: Vendetta[VPO]

    PIRATI




    Поморска битка поред Olimpija

    (12.04.2020 17:10:44)

    Spartak99-Bagi[VPO] из Sumporopolis, Posejdon 3

    vs

    Granatur[PIR] из Olimpija, vagans


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован............................154(-90) - Брод ован.............................86(-90)

    Пламени брод...........................0(-76) - Пламени брод..........................7(-141)

    Брод минобацач.........................84(-0) - Брод минобацач.........................84(-0)

    Парни ован...........................182(-53) - Парни ован.............................40(-5)

    Подморница..............................0(-4) - Подморница............................50(-10)

    Баги-педалина.........................116(-4) - Баги-педалина.........................125(-0)

    Носач Балона............................0(-9) - Носач Балона............................4(-7)

    Тендер.................................42(-0) - Тендер.................................80(-0)

    Ракетни Брод..........................59(-16) - Ракетни Брод...........................28(-2)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-2999.6 - Генерали..............................-1898.2

    Нападачки поени........................4745.5 - Одбрамбени поени.........................7499

    Претрпљена штета.......................149980 - Претрпљена штета........................94910

    Штета у процентима........................61% - Штета у процентима........................39%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Granatur[PIR]


    Губитници: Spartak99-Bagi[VPO]

    Denis1998 Ти као неко ко је дуго на серверу као и већина нас, требаш да знаш да са оваквим људима не можеш да направиш договор јер исти ти људи који причају како нису искомплексирани и како им није стало до хофа, беже рунду пред хоф или беже у мод. Дотичног господина који је окачио хоф сам позвао 1 на 1 да одиграмо, јер ми се смучило више да се играмо мачке и миша, без обзира ко добио био сам спреман да играм до последњег генерала и мислиш да се одазвао? Ако неко није искомплексиран и не бежи од хофа, не разумем у чему је проблем да укрстимо мачеве и видимо ко је где? Ја сам спреман са било ким играти онлајн или направити " масовну " битку савез на савез, али са ким? Са Јарком који провоцира константно, напада људе у 4 ујутру, кад види да је неко онлајн он побегне назад и све тако у круг? Цео сервер зна одлично ко је он и да са њим нико апсолутно није могао да дође до договора а да не буде преварен од стране истог. Флоки може бити и лош и добар, али тај када се договориш с њим испадне човек и испоштује до краја шта сте се договорили, то могу да аргументујем доказима и људима са којима је играо 1 вс 1 где је испоштовао све договорено. Он као и ја желимо да решимо то са дотичним људима лепо, без бежања, Колоса и разних дечијих игара, али апсолутно друга страна није заинтересована за такав чин, већ је најлакше лупати људе када нису ту и причати како нису искомплексирани од хофа а тотално је прича супротна. Не знам како неко док пише текст о томе, има савест да исти избаци јер и сам зна да пре свега лаже сам себе а после тога шири такве спинове овде. За неке је очигледно Икариам постао седиште на форуму и доказивање у штети без обзира на који начин дошао до истог. У овом случају, Флоки је сам крив за хоф изнад и ту нема шта да се прича, за то све честитке. Али да неко моралише овде и прича о неком кодексу ко се тога није држао никада је пресмешно причати. Јарко човек прво да се научи правописа и да као неко ко је дуго на игри схвати да провокацијама и лажним хофовима може да фасцинира почетнике једино, док га и они не буду провалили ко је и шта је. Колико пута су Скакавац, Багира и остали ишли код њега, знаш како се завршавало све? Тако што човек побегне у мод и пали друге мулти налоге, јер се плаши форума. Према томе, стварно је сувишно давати такав коментар када се одлично зна да од тога са њима нема ништа. Ја сам спреман да потпишем сада да би свако из мог савеза пристао на масовну битку са њима и да би свако играо онлајн. Само се питам, због чега друга страна никада није одговорила на то, него идаље користи дечије форе и провоцира? Зато што није искомплексирана и не плаши се хофа? Држи се кодекса? Paradox је дечко, човек који се позива овде на фер и част? малопре када сам избацио како је побегао Зизију рунду пред хоф, он се брани тиме да је то извукао из пакета? Па чекај друже, значи ти си свесно знао да немаш шансе и притом си ушао у борбу али када си видео да ћеш ускоро бити окачен, онда си се повукао уз изговор да си извукао из пакета?:/ Колико лажи и мутљавине су људи спремни да спинују само да би се " опрали " и не би били окачени то је просто невероватно. Сулудо је причати даље о наведеним људима, стварно је смешно већ да се понавља било шта везано за њих:)

    Smorio se dok sam sve procitao, ja ne znam cega se plase kada su .rs i .ba domeni spremni za gasenje, a ne za bezanje pred hof xD

    Objasnio:thumbup:

    Toliko price,nigdje poente,ne daj Boze...

    Kad ste toliki strucnjaci,a eto vidim imate i volje da igrate na 100 000 generala,to je vasa mjera:D;(,eto ima vas zainteresovanih pa igrajte medjusobno,dje su vam ti vasi cudesni hofovi,osim kad nadjete neku gomilu,slucajno ili namjerno napravljenu i ostavljenu?
    Nigdje veze

    Mene pitas sto sam se povukao,sve si spomenuo osim kolosa,osim sto sam imao 2 bitke,te nemam 60000 generala u vojsci...

    Ranije napisah da necu odgovarat,ali posto si napisao dio sto samo tvojoj masti odgovara evo

    8)


    Daj dokaze da sam pobjegao tom Aleksi ja cu pogasit svoje naloge,evo obecavam.:D

    Nemoj izmisljat nepostojece dogadjaje,necu vise komentarisat ove tvoje iluzije,kad si namjerno ostavljao vojsku i kacen od strane raznih saveza,a sad mi glumatas neku igracku velicinu,postenje znanje,vjeruj zeludac reaguje burno <X...

    U toj borbi,koju pominjes,aktivirani su paketi kolos,pa jos da ostanem do hofa,zaista:/?

    Ovo je posljednji put da odgovaram na tvoje komentare,suvisno je trosit slova.


    Drago mi je da vecina clanova VPO pripadaju cool igracima,korektnim neopterecenim,zaista sa nekima iako povremeno ukrstimo maceve,imam vise prijateljski odnos,pa dacu i savjet toj vecini,nemojte dozvoliti da vam ovakvi primjerci kvare ukupnu sliku,baca prljavstinu na vecinu cistih,nema potrebe...




    Zaboravio sam hof posvetiti zole-tu,koji ima ogromne zasluge,hvala ti druze

    Prozva me lik neki dan da ne znam da postavim hof,pa ucicu se na njemu,malo,posto fer plej igra vazi samo kad su oni u losoj poziciji,pa nastane kuknjava,vec poznato pozivanje na borbu 1 vs 1,da niko nema pojma do njega,ali ipak nakon toliko buke,slegla se prasina i imamo jednu borbu.

    Pozdrav za prijatelje,porazenom da popije alprazolam i da spava8)



    Поморска битка поред Mermer

    (09.04.2020 19:30:08)

    Ф Л О К И[VPO] из krisssss, Полис, Полис, JUHUHU

    vs

    Aventador[-San-] из Lollipop, Mermer, Kamenko


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован............................100(-72) - Брод ован............................111(-72)

    Пламени брод.........................11(-137) - Пламени брод..........................6(-124)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................42(-0)

    Парни ован............................38(-12) - Парни ован.............................16(-8)

    Подморница.............................46(-4) - Подморница............................52(-16)

    Баги-педалина..........................45(-0) - Баги-педалина.........................60(-15)

    Тендер.................................33(-0) - Тендер................................120(-0)

    Носач Балона............................5(-8) - Носач Балона............................4(-4)

    Ракетни Брод............................0(-8) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-2026.2 - Генерали................................-1852

    Нападачки поени..........................4630 - Одбрамбени поени.......................5065.5

    Претрпљена штета.......................101310 - Претрпљена штета........................92600

    Штета у процентима........................52% - Штета у процентима........................48%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Aventador[-San-]


    Губитници: Ф Л О К И[VPO]


    Opet smo se malo igrali,poz. za moje Pirate


    Поморска битка поред Efes

    (05.04.2020 20:03:01)

    Granatur[PIR] из Milet, Efes, Sreco

    vs

    Vendetta[VPO] из Сера х


    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Брод ован............................109(-72) - Брод ован.............................36(-72)

    Пламени брод..........................8(-115) - Пламени брод..........................11(-80)

    Брод минобацач.........................42(-0) - Брод минобацач.........................56(-0)

    Парни ован.............................20(-7) - Парни ован............................82(-41)

    Ракетни Брод...........................11(-8) - Ракетни Брод..........................10(-21)

    Носач Балона............................5(-0) - Носач Балона...........................36(-8)

    Подморница.............................60(-8) - .............................................

    Баги-педалина..........................90(-0) - .............................................

    Тендер.................................80(-0) - .............................................

    ---------------------------------------------------------------------------------------------

    Генерали..............................-1626.6 - Генерали................................-2652

    Нападачки поени..........................6630 - Одбрамбени поени.......................4066.5

    Претрпљена штета........................81330 - Претрпљена штета.......................132600

    Штета у процентима........................38% - Штета у процентима........................62%

    ---------------------------------------------------------------------------------------------


    Победници: Vendetta[VPO]


    Губитници: Granatur[PIR]