Posts by Landak

    Proč tedy vlastně ve hře v tom FAQ ohledně sloučení je otázka "Nechci se přesunout, je to možné?" a odpověď "Ne"? :D Když evidentně je možný se nepřesunout. Bylo by fajn, kdyby na to dokázal odpovědět i někdo z pověřených...

    Buď se v termínu akce "Soft Merge" přesuneš aktivně sám, tj. můžeš si vybrat cílový server. Nebo nemusíš dělat vůbec nic a po ukončení slučování budou zbylé účty samy někam náhodně přesunuty. Notifikační link k zaslání přihlašovacích údajů si vyžádáš v lobby. Není možné se nepřesunout, protože kromě cílových všechny ostatní herní světy po sloučení zaniknou.

    Ale kdybych se už teď nacházel jen na cílových serverech, tak je možný se NEpřesunout. Respektive je to nutný, protože nemám žádnou možnost přesunu. A upřímně, podle prvotního infa před sloučením jsem si myslel, že se vytvoří nové české světy - server 1 a server 2 a všechny původní zaniknou (včetně Alphy i Bety). Alespoň tak to na mě působilo. A tím pádem by měli všichni stejně rovné podmínky, všichni by se museli přesunout a všichni by měli stejnou šanci na dobrý výběr ostrovů apod... Takhle je z toho akorát bramboračka.

    Proč tedy vlastně ve hře v tom FAQ ohledně sloučení je otázka "Nechci se přesunout, je to možné?" a odpověď "Ne"? :D Když evidentně je možný se nepřesunout. Bylo by fajn, kdyby na to dokázal odpovědět i někdo z pověřených...

    Tak to je supr sloučení, fér pro všechny strany :DD Nechápu, kdo tohle vymýšlel. Takže kvůli prvnímu sloučení mám rozházený města, protože nebylo místo hned na těch okolních ostrovech, potom ti lidi skončili, takže na nich dřepim sám a teď se tam ještě ke všemu nakvartýrujou z jiných světů, kteří tu možnost přesunu mají. GENIÁLNÍ!!!