Posts by ChanieL

od 12 lat ten sam burdel - free slots xxx, błąd serwera :D jestem z was dumny - nieustająco

Przeciez masz informacje powyzej ze przenosiny wylaczone do odwolania.

Festiwal Światów zostal przedluzony.

Czy to oznacza ze czas na przeniesienie miast

i transfery kont tez zostal przedluzony?

przecież masz informacje kiedy zakończy się fuzja w temacie w nowościach i ogłoszeniach

Maybe I will surprise you because it's hard for people to think these days. but at 99%, due to technical problems, the duration of the event will be extended:closedthread:

Unlike previous merges, the donations bank won't expire. So you have plenty of time to use up those donations.

Again and again and again. I wrote it for the 4th time.

Problem is not about expiration of wood. Problem is that the bank is the first for donating. I can upgrading half a year, okey. But what with the wood in the city? I can't mine antything for that half a year.
    Think about that. ;)

Developers should extend the 12 hour per level action or do the option button if I want to donate from bank or from city. Then i ll happy to donate half a year (of clear time) to the saw mill 52. ;)

wtf man are You drunk or what hahaha

you can upgrade up to 28 levels ( 52 - 28 = 24 ) for this 14 days.

it's NOT impossible (not even hard) to find an sawmill with a level 24 or higher. xD

Dobra skoro wiemy że niechciane urlopy to błąd oczywiście występuje tylko u niektórych to jakie rekompensaty szykujecie ? bo nic mi miejsca dobrego nie odda

Nawet „przepraszam” nie usłyszysz. Na angielskim forum już badidol napisał żeby nie płakać bo to tylko głupie wyspy i grzecznie czekać. XD

Dzięki ale własnie nie mam już tego adresu mail na które rejestrowałam konto :(

Informacje były na tyle wcześniej podawane, ze na prawdę nie mogliście się przygotować do tej fuzji? Tylko wszystko na HUUUURA a teraz płacz i zgrzytanie zębami. Napisz na support tutaj nikt nie pomoże

Gdzie w poście: Fuzja serwerów

Była informacja że otrzebny będzie mail?

Poproszę o przwrócenie mojego konta a Beta.

masz konto utworzone w 2009r i nie jest przypisane do aktywnego maila? Przecież to proszenie się o kłopoty prędzej czy później :D

tylko Ci, co mieli pecha. Reszta się dobrze bawi i już zajmuje wyspy :)

Informacje były na tyle wcześniej podawane, ze na prawdę nie mogliście się przygotować do tej fuzji? Tylko wszystko na HUUUURA a teraz płacz i zgrzytanie zębami. Napisz na support tutaj nikt nie pomoże

powiem tak nawet jak zmienisz e-mail gameforge przed fuzją co możesz zrobić to i tak cio linka nie wyślą po prostu wyjebałeś kasę na ambre proszę bardzo możesz grać na starym koncie nie kupowałeś ambry to sobie graj od nowa i bądź farmą ambrozjan tak ta gra wygląda

nie wiem na czym Wy macie te maile ale mi na gmaila i iclouda przyszło 7/7 maili w ciągu kilku sekund.

To jeszcze jedno pytanie. Czy już po kliknięciu w link i aktywowaniu konta w każdej chwili można zejść z urlopu czy trzeba ileś jednak czekać?

trzeba czekać aż naprawią. tyle testowania i zmian dat poszlo w pi..du bo gra się wysypała. XD Czekam na pierwsze informacje o bezpowrotnie utraconych kontach <X

Konta pojawiają się na docelowym serwie mimo bana, są pod palmą więc zajmują sobie miejsca...

Myśle, ze każdy mniej więcej wiedział gdzie chce się przenieść. Teraz połowa graczy ma działające konta i mogą sobie isc na jaką wyspę chcą. Zanim ogarną te wszystkie „problemy techniczne” to nam, osobą z urlopami przypadną same ochłapy i wyspy na końcu świata :D

does the administration NOT understand that even a few minutes decide who will get which island? half of the players have working accounts, half of them do not.
    shut down the servers. WHAT THE DUCK U DOING

• If you have multiple accounts on one server after the server merge, you must delete all but one of them or contact support.
    • The IP sharing feature is switched off. Multiple accounts are no longer allowed.

To jak to w końcu do cholerki jasnej jest?! Zaraz nam konta pobanujecie po fuzji bo wciąż jest rozbieżność informacji. <X

Do transferu obowiązują następujące zasady:

• Nie możecie przenieść się na serwer, na którym znajdziecie się w rankingu 50 najlepszych graczy.
    • Nie możecie przenieść się z serwera zwykłego na serwer wojenny i na odwrót.
    • doczytaj ostatni wpis o fuzji o adminów

brak słów <X

Ten linijki tyczą się transferu ZA AMBROZJĘ, nie są częścią FUZJI.
    Wszystko jest ładnie opisane i wyszczególnione. Wystarczy chcieć zrozumieć to co się czyta.

Jak sobie to wyobrażasz? Ze graczom z top50 usuną konta?

gdzie wałkowany? nic niema w opisach w poprzednich przenosinach były jasno wytyczne jakie serwery na jakie,tu tej wiadomosci nie zauważyłem powiinni wyczeszczgólnic że ten wymóg niedotyczny np alfa/gamma i tyle

Więcej ograniczeń przeniesienia na docelowy aktualnie nie ma.