Posts by Madlik

    Zdravím

    informace o slevových akcích přestaly poskytovat překlad do jazyka CZ komunity .

    Jedná se o dočasný výpadek či je to nově nastavený standart ?

    Myslím , že si CZ forum zaslouží informace v rodném jazyku .

    A mysleme prosím i na "starší ročníky" hráčů , kteří nemusí umět ovládat funkce automatického překladu .

    Předem děkuji za nápravu .

    8)

    Zdravím

    informace o slevových akcích přestaly poskytovat překlad do jazyka CZ komunity .

    Jedná se o dočasný výpadek či je to nově nastavený standart ?

    Myslím , že si CZ forum zaslouží informace v rodném jazyku .

    A mysleme prosím i na "starší ročníky" hráčů , kteří nemusí umět ovládat funkce automatického překladu .

    Předem děkuji za nápravu .

    8)

    Nepamatuji si že bych to někdy zkoušel , každopádně přesunu zabrání i spřátelená jednotka umístěná ve městě .

    Předpokládám tedy že to nepůjde ani v případě okupace .

    Pokud se mýlím tak mě někdo určitě opraví :-)

    Skončil festival světů poskytující bonus ke spokojenosti při slučování světů .

    Pokud ses přesouval a neuzavřel nové KD může to být tím .

    Každopádně jsem vyšší nespokojenost zaznamenal také , asi kocovinka po párty :-) , čekám že se to během pár dní srovná .

    Pokud ne , nebo někde zahlédnu že se jedná o chybu , tak dám vědět .

    Na to jsem četl hezkou odpověď , tak cituji :-)


    " Ne, je to kvůli ID měst a až se to dokončí bude to ještě jiné pořadí. Neboli: #sestimsmiř "

    Kunator45



    On v tom prvním výpisu pohybů vidí připlouvat 42 lodí hráče Gew .

    Myslím že přístav jeho byl .

    Plamenům to po ostrově trvá 7m30s s delfem bez archivu , možná to jen neuhlídal , popřípadě , a opravte mě někdo pokud se pletu ,

    myslím že je potřeba refreshnout stránku (prostě vyjet z pohybu armád) aby byla viditelná nově poslaná vlna ???

    Pak ještě mohl mít plameny v tom městě již umístěny , a jen je po vlnách před obsazením odeslal a pak stahoval.

    Ale to zas neměl dost akčních bodů .

    aktuálně ...

    Ano nejste sami kdo má podobný problém .

    V rámci urychlení řešení uvádějte do ticketu svět a vaše ID (to najdete v možnostech pod Player-ID) .

    

    Screenům a odkazům se vyhněte , ale je to vyváženo větší svobodou slova , projdou (snad) i drobné narážky na soudruhy z NDR ;)


    A ty bonusy co tam hodila Beruška dnes , tak ty platí pro všechny a jsou zadara , to máme od GF k vánocům , že jsme byli hodní

    a vydrželi to s Ika další rok :saint:

    Ano , už to tak vypadá , že již pár let je Ikariam pro GF pouze okrajovou hrou kterou nechávají v chodu jen proto , že jim to alespoň něco nese bez toho aby byla potřeba investice do dalšího rozvoje .

    Tak teoreticky když rozklikneš město tak vlevo v lese v jezírku nápis STOMT , tam se po kliknutí dostaneš do nějaké studánky přání a stížností .

    Ale po pravdě , nemyslím že by to tam někdo řešil :)