Posts by Sipka

    azért kérem szépen a bohócnál a sipkával óvatosan X(
    mostmár nem kell más kifogást találnom a javaslatban, simán csak elfogadom az italt :D és szóltak hogy züld lesz, nemcsak hogy nagyon vártuk, de időre vártuk és meg is érkezett, sztem is csodálatos, bár én javasolnám, hogy a pirosat tegyük vissza, de majd a bohócos elfogadása után.


    A felvételt hindus rendezi, bár nemtom, az sgos dolog határeset, de utólag átgondolva mégsem annyira, elfogadva :D


    no, kérem az utolsó kört mára, aztán holnap jövök időben a köviért ;)

    na ide azt a töményet, már késő is van hozzá :D és jaja, szóljatok, ha még tehetünk valamit. és képzeljétek, én se azért lettem smod, hogy tilthassak, csak a supportnak nem volt "címe" és becsülete..mása sem :D ja mindegyis, akkor ide a páleszt, kérek egy sert is mellé, és minden ingyenkört ki is használunk, Gurat :D köszönjük :)


    egészségünkre =)

    köszönünk mindent (minden hozzászólónak és tudjuk, hogy értetek minket, köszönjük.... ) és szeretünk Titeket =) 4en döntöttünk, és meglátjuk a végét...


    még egy sört, aztán pihi...és ma ugyanitt ;) ja és mindenkinek fizetek egy kört - á, legyen kettő ;)

    gondolom nem meglepetés, de én is végeztem..mondanám, hogy a supporterkedéssel, hogy a faqval, de valójában senkiként, mert az voltam, és az smodsággal hivatalosan...hát azt hiszem, nélkülem is felméritek, hogy anyázni csúnya dolog, hogy cska azt mondd másnak, amit Te is szívesen hallanál és mellesleg jóemberek vagytok javarészt, és sajnálom, hogy nem segíthettünk már...jó ideje, becsszó, megpróbáltuk, ahogy éveken át, hosszú éveken át...


    én most egy jókis házit kérek szépen, lehet egy liter, és van mellettem pár szék, tessetek leülni bátran =)

    ZZoli: ha aktivációs levél volt még azelött, hogy egyáltalán láttad az accountokat, akkor újat csináltál, nem a régibe jutottál be, azzal még dolgozni kell.

    Navo: a játékos account jelszava az, amivel régen beléptél játszani

    LadySakk: ne add fel, a megerősítést itt hogy érted? amelyik emailedet nem tudod hozzáadni fenn, mint account hozzáadása, azoknál kérj emailt /belépés előtt Elljelejtetted az email-címed link /felirat / /

    Átvett accountok nem lehetnek a régi tulaj nevén, mivel hivatalosan mi adtuk őket át /a team/, emailváltással, amióta már nem kell a team, akkor is kötelező a mélváltás, mert arra küldöd ki a jelszót az új tulajnak, mert kiadása szabálysértő, az ÁSZF legtöbbet hangoztatott gondja.-- Ha régen rendben volt és lecseréltétek, csak most változott meg, akkor jegyben a csapat várja a jelzést, pontos adatokat kérünk mindenkitől és segíteni fognak

    Nnyilván a fű alatt átadott és multis és más eseteknél még több lesz a gond, de ez most az alap felhasználókra vonatkozik, ne legyen senki lusta, írjon bátran, sokan írnak, dolgozik rajta mindenki, aki csak tud a magyar Ikariam Csapatból.

    s bár sok helyen elhangzik, nem, nem mi akartuk ezt a..., tudjuk, hogy kellene kinéznie, működnie, és millió mást is tudunk és egyetértünk Veletek..azt is tudjuk, hogy nagy a baj, úgyhogy próbálunk segíteni.


    Lehet kérdezni itt, fórumon, a kérdések részen, de akár ezeken a helyeken is, igyekszünk mindent követni.. az illetékeseket, szerverek GOit és feletteseit továbbra is a jegyrendszerben, emailben vagy itt éritek el, misem változott.

    NE ADJÁTOK FEL ;) még mi sem...

    ________________________________________________________

    A jegyrendszer elérhetősége továbbra is:

    http://support.hu.ikariam.gameforge.com

    Eredeti link javítva!



    Email-címeink: teambelinév@ikariam.hu pl. sipka@ikariam.hu


    Itt a fórumon:

    a kibeszélők, a kérdezős részek de privát üzenetek az adott szerver GOjának stb.

    én gyümölcs nélkül kérem...

    és aranyosak vagytok az ötletelésekkel, csak hajrá :D

    mellesleg sosem értettem meg, sok-sok év alatt, miért flottázik valaki, azzal nem lehet fosztani, abból nem lehet megélni..azt csak társakkal lehet, és amúgyis, nekem mindig furcsa volt, bár volt pár csodás csatánk epszen, megvan a varázsa, megvolt..de sereg nélkül nekem ez ..furcsa, nem is gondoltam hgoy a többség flottázna..oktalan - perzse ha 8 accod flottás, 2 szföldön van és váltogatod az ipket :DDDD


    és jókis házit mindenkinek, sertet meg a melegre

    Igen, gondok vannak a belépésekkel is, közben készitgetnek ezt-azt, ahelyett hogy összevonnának, épp elrontják még a ...-t is..node kitartás, hátha ..nem lesz rosszabb :)


    jóidőt, és ahogy mondják a tíviben is, igyatok elég alkoholt a kánikulában :)


    sertet ide, egyből tucattal, jusson mindenkinek, és ha meginnák egymást is maradjon =)

    A pálinkát elkérem, ne spórolj, Opi, kell ehhez az egész üveg, köszöntem. - persze a következő betérő a vendégem...arra ami, marad :)


    Vártam volna még, hátha közben rájöttetek, mit is csináltok - nagyon szépen alakultak a dolgok, de inkább nem kockáztatok: amíg pihentek, elmondom azért...


    személyeskedés, sértegetés, játékban és fórumon egyaránt - ld városnév - ezen kívül számos szabálysértés fórumon .. ugye nem kell sorolnom és nevén neveznem hozzá senkit? S azt se elmondanom, miképp sérti a szabályzatot és hányszor? A viszontválaszok korrektsége továbbra sem a támadókat dicséri, viszont így sikerült elfogadható mederben maradnotok, köszönöm azoknak, akik tettek ezért.

    S nem szeretném elmondani újra, de ha valamelyik "okostóni" nem ismert magára és folytatja, akkor nem egy ilyen hozzászólással fogom jelezni számára legközelebb.


    Köszönöm.