Posts by Sipka

    Itt most engedélyezett a dupla igen...és még mindig nem felejtettem el, hogy végigolvasok ha ideérek és vålaszolok, csak még :(,

    Nem vettĂŒk magunkra, fĂ©lreĂ©rtĂ©s, prĂłbĂĄltam közölni, hogy aki ezt a fĂłrumot olvassa, olvashatja (tud magyarul pl), az teszi a dolgĂĄt, aki meg nem, az nem fog idefutni guglibarĂĄttal, hogy vajon mit kĂ­vĂĄn a magyar nemzet..a beta gondjĂĄval foglalkozniuk kell, ugyanis szĂĄmos orszĂĄgban van ilyen problĂ©ma, ĂĄltalĂĄnos gond....majd folytatom ha ideĂ©rek


    Ă©s sztem is csippppgond van, szerintem elfelejtettĂ©tek feltölteni a vĂ©dettsĂ©gi igazolvĂĄnyotok, akkor hiĂĄba vĂĄrtok belĂ©pĂ©sre, nemhogy emailre (Ă©s nem, nehogy vkinek eszĂ©be jusson most vĂ©dettsĂ©gi igazolvĂĄnyĂĄrĂłl kĂ©peket kĂŒldeni jegyrendszerben, mert bezĂĄrjuk a supportot Ă©s elutazunk hawaiira, deizibe' )

    Álljatok mĂĄr le egy picit, mert nincs idƑnk vĂ©gigvĂĄlaszolni.

    Gyorsan annyi, nincs vĂĄltozĂĄs, se betaval, se mĂĄssal, Az illetĂ©kesek tudnak rĂłla...vĂĄrjuk a megoldĂĄst, eddig nem talĂĄltak, ma mĂ©g ennyi se törtĂ©nt :( Többire vĂĄlaszolok kĂ©sƑbb.

    TehĂĄt: egyelƑre nem lehet költözni Betara, sokan beragadtak, vĂĄrnak, van aki ĂĄtjut, van ahol lehet segĂ­teni, többsĂ©g vĂĄr.

    War mĂ©g vĂĄr, egyelƑre remĂ©ljĂŒk nem is költözik, mert itt is elĂ©g a baj. A comĂĄnk mindenrƑl tud, napi szinten beszĂ©lĂŒnk Ă©s segĂ­t amiben tud, NEKTEK is, feljebblĂ©vƑk nem olvassĂĄk ezt a fĂłrumrĂ©szt...folytköv.

    Hja, a GF megteheti, hogy lepihen, a jĂłlvĂ©gzett munka gyĂŒmölcse.


    S igen, jelenleg ez a kĂ©t fƑ hiba van, amire leginkĂĄbb nincs megoldĂĄs, csak a szerencsĂ©tlen vĂĄrakozĂĄs, aki beragad, a többit prĂłbĂĄljuk orvosolni, segĂ­teni. Jegyeket lĂĄttuk, de többtucat Ă©rkezik be folyamatosan Ă©s egyĂ©b csatornĂĄkon is. Amire nem lehet azonnali megoldĂĄst adni, arra kĂ©sƑbb kaptok. A vakĂĄciĂłs rĂ©szek alakultak csak ki eddig, az is egy nagyon ideiglenes megoldĂĄssal ezzel az egyĂłrĂĄval. Akinek tudunk, szĂłl, kivesszĂŒk mi, de mostanra a 7naposat mĂĄr nem kĂ©ne lĂĄtnia senkinek...ha be se jut, akkor meg nem akarja gondolom, hogy kivegyĂŒk.....

    stb stb

    A többit majd kĂ©sƑbb.

    Aki mĂ©g vakĂĄciĂłban van, de legalĂĄbb bejut, csak 7 nap vakot lĂĄt, az Ă­rjon a jĂĄtĂ©kban hasznĂĄlt emailcĂ­mĂ©rƑl jegyet, amiben kĂ©ri a vakĂĄciĂł levĂ©telĂ©t. TermĂ©szetesen csak akkor, ha nem akar vakĂĄciĂłban lenni.

    Fontos, hogy arról az emailrƑl írja vagy minimum adja hozzá azt az email-címet is!

    Kitartåst kívånok mindenkinek. Kattintsatok a kék såvra, ahogy írja a lobby, és mindenkinek drukkolok, hogy kapjon emailt. Van aki mår be tudott lépni (ållítólag!), a többség vakåcióban maradt, de legalåbb åtjutott, van aki åt se jutott, kitartås, a lényeg természetesen, hogy senki sincsen tiltva, nyomogassåtok, nagyon drukkolunk :(


    Ares-hez is....tĂŒrelem, majd megjelenik ott is...


    A mĂĄr nemlĂ©tezƑ emailek egy következƑ törtĂ©net lesz :( )


    (JövĂŒnk mi is munka utĂĄn, ha olyan van, amiben segĂ­tsĂ©g kell, amiben tudunk.)


    A többi vĂ©lemĂ©nyem a GF-rƑl most megtartom magamnak...sok erƑt Nektek...

    Egy ideig inkĂĄbb nem olvastam a hozzĂĄszĂłlĂĄsokat, mert elment nagyon rossz irĂĄnyba a topic, Ă©s csak az erƑsebb hibĂĄkat ĂĄllĂ­tjuk meg, de azĂ©rt a szidalmazĂĄsunk is sok kicsit mĂĄr. Mi is jĂłcskĂĄn megszenvedjĂŒk az összevonĂĄst Ă©s megĂ©rtjĂŒk, hogy sok accounttal vagy egyĂĄltalĂĄn barĂĄtok vesztĂ©sĂ©vel is kellemetlen..mi nem kĂ©rtĂŒk soha, a jĂĄtĂ©kosok inkĂĄbb kĂ©rtĂ©k. A multit sem kĂ©rtĂŒk, sƑt elleneztĂŒk mindig, most nyilvĂĄn azĂ©rt majd 30 szerverrƑl összevonni 3ra.. jobb, ha több a lehetƑsĂ©g. KiĂ­rta a TM Ă©s ki fogjuk Ă­rni mindezeket rendesen Ă©s hivatkozva, 11nĂ©l több accountotok nem lehet sehol...sehol! Nem aznap lesznek tiltva, mindenki rendezheti magĂĄnak, mit tart meg, mit nem, törlĂ©sre teszi Ă©s kĂ©sz is. Közös IPnĂ©l is minden accountot össze kell vonni a többivel (teljes grĂĄfot kĂ©rĂŒnk :P ) , ezt is leĂ­rjuk... Az emlitett 10+10 acc..az sima keresztbe fosztĂĄs vagy kereskedelem.. nagyon rĂ©gen, a rĂ©gi fĂłrumon ezt is leĂ­rtuk mĂĄr, Ă©s sehol nem jeleztĂŒk, hogy vĂĄltozott volna...leĂ­rtuk,hogy semmilyen formĂĄban, 3. vagy 8. szemĂ©ly bevonĂĄsĂĄval sem legĂĄlis, ahogy a keresztbe sem. Nem tudom, hogy merĂŒlt fel Ă©s milyen mirenĂ©zĂ©s kerĂŒlt szĂłba, de ez mĂĄr nem az a vilĂĄg, amikor kĂ©tkattintĂĄssal közös ip Ă©s akĂĄrmire kiment a tiltĂĄs, miközben benn maradtak a fƑaccok vagy mĂĄs. Ne aggĂłdjatok, Ă©szrevesszĂŒk keresztben is, nem kell közös IPn lenni bizony, viszont ettƑl mĂ©g ez egy mĂĄsik szemĂ©ly bevonĂĄsĂĄval a sajĂĄt multid tĂĄmogatĂĄsa, ugyebĂĄr...nem kell mondanom, hogy ezt miĂ©rt tiltjuk tovĂĄbbra is (de kell, mert a GF ezt kĂ©ri, az Általatok Ă©s ĂĄltalunk ismert ÁSZF Ă©s JĂĄtĂ©k SzabĂĄlyzat ezt tartalmazza..ez nem vĂ©lemĂ©ny, gonoszsĂĄg vagy szĂłrakozĂĄs...egyszerƱ tĂ©ny).


    Kihagytam mĂ©g pĂĄr dolgot, fƑleg a sĂ©rtegetƑs rĂ©szekbƑl...de köszönöm, hogy legalĂĄbb szĂĄmolni Ă©s olvasni tudok, ez tĂ©nyleg kedves volt (bĂĄr magam is Ă­gy vĂ©lem, de mindig jĂłlesik a megerƑsĂ­tĂ©s, node kinek nem?).

    Azt nem tudom miĂ©rt törölte volna bĂĄrki magĂĄt mĂ©g összevonĂĄs elƑtt, amikor 10szer minimum leĂ­rtuk, hogy mi fogjuk kezelni a multiaccontokat, azĂłta annyi vĂĄltozott, hgoy a rendszerbƑl nem törlƑdik az összekötĂ©s, de sehol senki nem olvashatta azt, hogy csĂŒtörtök dĂ©lben minden nem tetszƑ account törlĂ©sre kerĂŒl...ezerszer leĂ­rtuk, költözzetek, rendezzĂ©tek, Ă©s tegyĂ©tek törlĂ©sre a pluszokat..ez esetben senki sem fogja tiltani a többi accountot. Lehet kĂ©rdezni, elĂ©rtek minket mindenhol, jövĂŒnk munka utĂĄn mindannyian, amikor csak lesz 1 percĂŒnk, Veletek leszĂŒnk.

    Annyit kĂ©rek TƑletek, segĂ­tsĂ©tek az ismerƑseiteket, a szövetsĂ©getek tagjait, ezzel foglalkozzatok most, ne azzal, hogy miĂ©rt utĂĄltok Ă©pp minket.

    KöszönjĂŒk, a lĂ©nyegi rĂ©szt. Ami erre vonatkozik:

    Nos jogosulatlan elƑny, hĂĄt pontosan az. Amikor a vĂĄrosok Ă©s költsĂ©gek ĂĄttekintĂ©sĂ©t megnyitod, akkor mĂ©g 1 account dolgait sem egyszerƱ nyomon követni. Persze nyilvĂĄn majd a GO SGO akĂĄrminek is hĂ­vjĂĄk most majd 20 accountot kĂ©pes lesz, Ă©s persze veszi is a fĂĄradtsĂĄgot Ă©s a szĂĄmolĂłgĂ©pet, ugyan hagyjuk mĂĄr. Ennyire jĂłl nem fizetnek

    nem, nem mindegy, mert sajnos pont ezek viszik el a timtagok ĂłrĂĄit...Ă©s egyĂĄltalĂĄn nem fizetnek Ă©rte. De azĂ©rt vannak jelenleg a teamtagok, hogy segĂ­tsĂ©k a becsĂŒletes jĂĄtĂ©kosokat...tudom furcsa ez, olyan mint a tanĂĄr... a jĂł tanĂĄr ugyanĂșgy Ă©henhal, de segĂ­teni van...mi ezĂ©rt vagyunk most itt..lehet hisztizni, lehet hĂŒlyesĂ©geket mondani, sƑt, hallottam mĂĄr olyat is, hogy csalĂĄssal vĂĄdolni...nagyon nehĂ©z helyzetben van az, aki most rĂĄnk bĂĄrmit is dobĂĄl..Ășgyhogy hajrĂĄ.

    És ne aggĂłdjatok, 3szervren, 4en, a majdnem 30 helyett ...megtalĂĄljuk akit meg kell, sose fĂ©ljetek ;)

    __

    u.i. a 10+1 a GF dumĂĄja, azĂ©rt Ă­rjuk nĂ©ha Ă­gy...hogy egy volt a cĂ©lszerveren ( mert minek több), Ă©s hozol 10 szerverrƑl mĂ©g 10et :) DE igen, 11nek fogjuk szĂĄmolni, viszont annĂĄl egy falattal sem lehet több!!!! ezt mindenkivel Ă©rtessĂ©tek meg....köszi

    Nos, a legtöbb kérdésre mår vålaszoltak, én egyetlen dolgot közölnék:

    Coolock a következƑ sĂ©rtĂ©sed vagy ocsmĂĄnykodĂĄsod utĂĄn tiltani foglak, most lett elegem ebbƑl... gondolkodj mĂĄr egy picit...ez mĂĄr az alja, mĂ©g TƑled is. Szerintem elĂ©g sokat hallgattunk meg, adtunk lehetƑsĂ©get.

    Egyébként igen, a tesztszerver az teszt, élesben a 10+1 account él, és ne aggódjatok, senkit nem fogunk költözés utån letittani, ha még nem tudja melyik accountjait törli...mi értetek vagyunk itt, nem ellenetek...a csalók meg kezdjék szépen törölni a 100+accukat.

    SzĂłval nincs top50 Ă©s 1 account a 11 helyett...errƑl Ă©rtesĂ­tĂŒnk Titeket a magyar hĂ­rek rĂ©szen, ha vĂĄltozik. Eddig a pillanatig (2021. december 1. ) mĂ©g nem vĂĄltozott!


    _____________

    Jajjj, még meglåttam pår posztot közben : habår kérdezni luxus, inkåbb egymåssal beszélgettek: nincs top 50 szabåly, leírtam a hírekben, az normål åthelyezésnél van, nem költözésnél...a teszt meg nem érdekel mår minket, nyakunkon a valódi.

    A linkelĂ©sbƑl nem tudom kinek szĂłlt a beszĂłlĂĄs, hogy milyen timtag ez, mit keres itt, de azt hiszem az egyik adminnak, azĂ©rt mert utalĂĄst tett arra, hogy a jĂĄtĂ©kosoknak nem jĂł a multizĂĄs....jujjjjj. Ezt nem is kell kommentĂĄlni remĂ©lhetƑleg a gondolkodĂł jĂĄtĂ©kosoknak. A többit majd sorban, amikor legközelebb erre jĂĄrunk, addig alĂĄzzatok bĂĄtran minket, hiszen mi tehetĂŒnk mindenrƑl, Ă©s minden csalĂł remek ember, akinek 33nĂĄl több accountja van, de inkĂĄbb törli (vagy nem).Vagy mĂĄs okbĂłl tökĂ©letes, Mi kĂ©rĂŒnk elnĂ©zĂ©st.


    ______________

    Ă©s egyĂ©bkĂ©nt mirefel sĂ©rtegettek mĂĄs hozzĂĄszĂłlĂłkat? Nem erre valĂł a kibeszĂ©lƑ..Ă©rtjĂŒk, hogy haragosak vagytok, de egyikĂŒnk sem hibĂĄs, se a hozzĂĄszĂłlĂł jĂĄtĂ©kosok, se mi.....Ășgyhogy most fejeztĂ©tek be egymĂĄs sĂ©rtegetĂ©sĂ©t (Ă©s bĂĄrkiĂ©t itt).... remĂ©lem, hogy Ă©rthetƑ.



    söröm Ă©s pĂĄleszem a sarokban kĂ©retik feltöltĂ©sre - egy kört ĂĄllok a következƑ betĂ©rƑnek, Ă©s van egy ĂŒres szĂ©k mellettem a sarokban, mint mindig, de most csak hallgatunk ott, csak az jöjjön, akinek erre van igĂ©nye...egyĂŒtt hallgatĂĄsra..bĂĄrkit szeretettel lĂĄtok.

    Szerinted jelentkezik ide bĂĄrki is ilyen GRO-fĂ©le FƑnökök alĂĄ..? :P

    ( jó-jó, Ɛ a legjobb.. aszondjåk.. )

    hm, köszönjĂŒk szĂ©pen... a mĂĄsik adminnak kĂŒlönösen jĂłlesett


    A dezinformĂĄlĂĄsrĂłl: leĂ­rtĂĄk elƑttem, Ă©s minden nap tudnĂĄnk mutatni 2-3 kĂŒlföldi comĂĄt aki Ă©pp mĂĄst Ă­r, sƑt Ă©n mĂĄr azt is kĂ©rtem, hgoy badidol ĂŒzeneteit se hozzĂĄtok rögtön ide angolul, marha egyszerƱ az oka, miĂ©rt nem, de leĂ­rom Ășjra: ha bĂĄrmilyen infot mĂĄsoltok Ă©s valaki olvassa, az nem fogja utĂĄna az adott kĂŒlföldi rĂ©szen minden nap ĂĄtnĂ©zni, nem vĂĄltozott-e valami, hanem tĂ©nykĂ©nt kezeli. Amit mi kiĂ­runk a magyar rĂ©szen, azt folyamatosan javĂ­tjuk a hĂ­rekben Ă©s a kibeszĂ©lƑben Ă©s mindenhol utalunk rĂĄ, amint vĂĄltoztatjĂĄk...Ă©s vĂĄltoztatni fogjĂĄk, Ășjra Ă©s Ășjra! Tudom, hogy nagyon menƑ korĂĄbban linkelni vmit, mint kikerĂŒl ide, de egyrĂ©szt nekĂŒnk is van munkĂĄnk, Ă©s pont ugyanott lĂĄtjuk meg, ahol ti, mĂĄsrĂ©szt csak azt hozzuk ide, ami legalĂĄbb aznap aktuĂĄlis Ă©s nem 10percig. Nem hiszem, hogy kĂ©ptelensĂ©g megĂ©rteni.


    A bĂĄnyĂĄknĂĄl sztem ugyanĂșgy lesz az idƑ, mint az elsƑ összevonĂĄsnĂĄl, elĂ©g kell legyen, de ha nem, biztosan megoldjĂĄk a gfnĂ©l, ahogy ezt mĂĄr elƑttem is leĂ­rtĂĄk, a pĂ©nz nagy Ășr.


    Volt utalås koråbban arra is, hogy hibåsan írtam volna ki a vårosok költöztetésének idejét, nos nem, ez még mindig az utolsó hivatalos informåció, hogy nem jår le.


    Volt még pår dolog, de jobb, ha nem reagålok én sem mindenre, majd sorban, amit kihagytunk, arra fogunk. Vagy majd a legjobb fog, ki tudja.


    ja Ă©s persze go-t minden szerverre!


    ___

    u.i: egyĂ©bkĂ©nt lehet, hogy adnak az Ƒslakosoknak is vmit, nemcsak költƑzƑknek, mert a vilĂĄgok ĂŒnnepe elvileg rĂĄjuk is vonatkozik, ebbe simĂĄn belefĂ©rhetne, de majd kiderĂŒl, ha vĂ©gre megtörtĂ©nik az összevonĂĄs..ha lesz egyĂĄltalĂĄn :) Ă©s mĂ©g a teszt-szerver se mĂ©rvadĂł ebben, vĂĄltozhat Ă©s fog is mĂ©g pĂĄr dolog...akkor lesz igaz, ha megtörtĂ©nt, nem tudjuk elĂ©gszer elismĂ©telni - jelenleg a gf-hez kĂ©pest egy tinilĂĄnyka olyan fix pont, hogy kifordĂ­thatnĂĄnk a vilĂĄgot a sarkaibĂłl..de ikĂĄt biztosan.


    u.i. 2.: Opinak pedig igaza van, tĂ©nyleg gonak lenni jĂł..de fĂ©lek ezt mĂĄr tƑlem is hallotta, azĂ©rt tetszik ennyire a mondat :P

    Csak az utolsĂłkra reagĂĄlok, mert volt pĂĄr gondolat, amire talĂĄn jobb ha nem most... UtolsĂł kĂ©rdĂ©sre - eltekintve attĂłl, hogy erre talĂĄn a team vĂĄlaszoljon, ha szabad... becsĂŒletĂ©re vĂĄljon a kĂ©rdezƑnek, mi is ekĂ©bb kezeljĂŒk, termĂ©szetesen. AzĂ©rt persze nem mindegy, melyik idƑszakban volt ez, Ă©s a jelszĂłval mi törtĂ©nt, legalĂĄbb az Ă©s az email megvĂĄltoztatĂĄsra kerĂŒlt-e /az emlĂ­tett idƑintervallumban ez mĂ©g megoldhatĂł volt/. A leĂ­rtak alapjĂĄn igen, egyszerƱen majd a költözĂ©s UTÁN, kĂ©rjetek ezekre az accountokra közös IP bejegyzĂ©st a jegyrendszerben. EzĂ©rt senkit nem fogunk letiltani.


    Miként marad go azon a szerveren, ahol accountja van kérdésre: meg is vålaszoltåk, de hadd pontosítsak:

    - nincs jelenleg GOnk, kĂ©t SGOnk van, 2 adminunk Ă©s egy TMĂŒnk

    - az SGOk nem lesznek jelen sgoként olyan szerveren, ahol jåtszanak, ahogy soha sem lehetett, ezutån sem lesz

    - adminok és TM sehol nincsenek jelen jåtékosként, ugyanezért.

    - amennyiben én jåtékosként jelen leszek a gammån, hogy maradjon supportra magyar jåtékos accunk, akkor ott én nem leszek admin (ahogy eddig sem voltam myon), ezzel a legutolsó gondot is megoldottuk =)

    S köszönjĂŒk a kĂ©rdĂ©st, ha ez bĂĄrkiben is felmerĂŒl, akkor a legjobbkor kerĂŒlt szĂłba. Mindegy hĂĄny szerverĂŒnk van, termĂ©szetes, hogy hasznĂĄlatban lĂ©vƑ jĂĄtĂ©kos account mellett soha sem lehet jelen teamtag azon a szerveren teamtagkĂ©nt...ez rĂ©gĂłta Ă­gy van Ă©s Ă­gy is marad. Nem azĂ©rt, mert nem megbĂ­zhatĂł a team, hanem azĂ©rt, hogy fel se merĂŒljön senkiben ilyen gondolat a jĂĄtĂ©kosok közĂŒl...ez mĂĄr nem az az idƑ...


    Ingyenes mozgatĂĄs csak ĂĄthelyezett accokra lesz, igen.


    A VilĂĄgok ĂŒnnepĂ©rƑl pedig, bevallom, gƑzöm sincs, ugyanis sehol mĂĄshol nem volt errƑl informĂĄciĂł, Ă­gy Ă­rtam ki Nektek - bizonyosan rĂ©sze lesz a fullos mĂșzeum, de feltĂ©telezhetjĂŒk, hogy mĂĄs is, ki tudja...errƑl semmit sem tudunk hivatalosan, egyelƑre örĂŒljĂŒnk az ĂŒnnepnek egyĂŒtt :)

    SzerverösszevonĂĄs kiegĂ©szĂ­tĂ©sek (többi kiegĂ©szĂ­tĂ©s Ă©s javĂ­tĂĄs az elsƑ posztban!):

    - Ha a szerverösszevonĂĄs elkezdƑdik, minden jĂĄtĂ©kos Ă©rtesĂ­tĂ©st kap bejelentkezĂ©skor, valamint jĂĄtĂ©kon belĂŒli jelzĂ©st, meddig fog az összevonĂĄs tartani.


    - Az åthelyezési oldal megmutatja, hol tart a szerverösszevonås és egy FAQ is olvasható lesz.


    - Az összevonås alatt nem lehet regisztrålni az érintett szerverekre.


    - Bårmely jåtékos ingyenesen åtköltözhet az oldalon megjelenített szerverek egyikére (jelenleg apha, beta, gamma), de csak ha azon a szerveren a neve nem foglalt!


    - A szerverek lezĂĄrĂĄsra kerĂŒlnek, amint letelik a szerverösszevonĂĄsi idƑ.


    - Minden olyan azonosĂ­tĂł, ami nem lett ĂĄtköltöztetve, automatikusan ĂĄt lesz helyezve egy vĂ©letlenszerƱen kivĂĄlasztott cĂ©lszerverre (ahogy ez eddig is leĂ­rĂĄsra kerĂŒlt).

    - A szerverĂĄthelyezĂ©skor ugyanannyi vĂĄrosĂĄthelyezĂ©st kapsz, ahĂĄny vĂĄrosod volt az ĂĄthelyezĂ©s idƑpontjĂĄban.

    - Azok a kereskedƑhajĂłk, amelyeket barĂĄtok meghĂ­vĂĄsĂĄval szereztĂ©l (mĂ©g rĂ©gebben), azok ĂĄllandĂł hajĂłkkĂĄ vĂĄlnak a szerver Ășj jĂĄtĂ©kverziĂłra valĂł frissĂ­tĂ©sĂ©vel. Ezek többĂ© mĂĄr nincsenek a barĂĄtokhoz kötve Ă©s elkĂ­sĂ©rnek a szerverköltözĂ©sek sorĂĄn is.


    - Az inaktĂ­v azonosĂ­tĂłk (60napja vagy rĂ©gebben hasznĂĄlaton kĂ­vĂŒliek) mostantĂłl az Asphodel szerverre (TemetƑ szerver) kerĂŒlnek.

    • Az Asphodel egy kĂŒlönleges, nem jĂĄtszhatĂł szerver.
    • Innen költsĂ©gmentesen visszakerĂŒlhetsz az aktĂ­v szerverekre.
    • Az ĂĄthelyezĂ©si eljĂĄrĂĄs itt is ugyanaz lesz, mint az Asphodel szerveren kĂ­vĂŒl.

    - Amennyiben a neved mĂĄr foglalt a kĂ©nyszer-ĂĄthelyezĂ©s utĂĄn, automatikusan kapni fogsz egy Ășjat.


    - A cĂ©lszervereken 'VilĂĄgok ĂŒnnepe' kerĂŒl megrendezĂ©sre - az ĂĄthelyezĂ©sre kerĂŒlt Ășj jĂĄtĂ©kosok szĂĄmĂĄra ez 7 nappal tovĂĄbb fog tartani.

    - Nem tudsz "normål szerveråthelyezés tårgyakat" hasznålni, amíg a szerver összevonås folyamatban lesz.

    _________________________________________________________________________________

    NormĂĄl szerverĂĄthelyezĂ©s kiegĂ©szĂ­tĂ©s (nem keverendƑ össze a szerverösszevonĂĄs miatti költözĂ©ssel! )

    A következƑ szabĂĄlyok vonatkoznak az ĂĄthelyezĂ©sekre:

    • Nem költözhetsz olyan szerverre, ahol a ranglistĂĄn azonnal a legjobb 50 közĂ© kerĂŒlnĂ©l!
    • Nem mozoghatsz normĂĄl Ă©s hĂĄborĂșs szerverek között.
    • Ha mĂĄr foglalt a neved, nem költözhetsz. Ilyenkor elƑbb nevet kell vĂĄltoztatnod.

    - MostantĂłl ĂĄthelyezĂ©si tĂĄrgyak lesznek elĂ©rhetƑek a 'Boltban'.

    - KĂŒlönfĂ©le ĂĄthelyezĂ©si tĂĄrgyak Ă©rhetƑek el, amikkel kĂŒlönbözƑ szĂĄmĂș ĂĄthelyezĂ©s vĂ©gezhetƑ (a vĂĄrosĂĄthelyezĂ©sek maximĂĄlis szĂĄmĂĄig).
    - Az ĂĄthelyezĂ©si tĂĄrgyak szokĂĄs szerint a LeltĂĄrban maradnak. nem kell azonnal felhasznĂĄlnod Ƒket, Ă©s több tĂĄrgy vĂĄsĂĄrlĂĄsĂĄval felhalmozhatĂłk.
    - Az åthelyezéshez fel kell hasznålnod ezen tårgyak egyikét a leltåradból. Az åthelyezési tårgy hasznålata utån tovåbbítva leszel az åthelyezési oldalra:

    • Odajutva te vĂĄlasztod ki a cĂ©lorszĂĄgot Ă©s a cĂ©lszervert a listĂĄrĂłl.
    • A „CĂ©lĂĄllomĂĄs ellenƑrzĂ©se” gombra kattintva ellenƑrizheted, ĂĄt tudsz-e kerĂŒlni arra a szerverre. Emellett lĂĄtni fogod azt is, hogy mely rĂ©szek szabadok mĂ©g mindig a szerveren.
    • Az ĂĄthelyezĂ©s kezdĂ©sĂ©hez az „ÁthelyezĂ©s kezdĂ©se most” gombot kell hasznĂĄlni! Ha ez valamiĂ©rt nem lehetsĂ©ges, akkor az ĂĄthelyezĂ©s megszakad Ă©s az ĂĄthelyezĂ©si tĂĄrgy nem lesz felhasznĂĄlva. EzutĂĄn megjelenik a sikertelen ĂĄthelyezĂ©s oka.

    - Ha a költözĂ©s befejezĂ©se nĂ©lkĂŒl hagyod el az ĂĄthelyezĂ©si oldalt, az ĂĄthelyezĂ©si tĂĄrgy nem lesz felhasznĂĄlva Ă©s Ășjra inaktĂ­vvĂĄ vĂĄlik. Új ĂĄthelyezĂ©shez Ășjra aktivĂĄlnod kell azt.
    - Az åthelyezések aktív flottåk esetén nyersanyagvesztést okozhatnak.
    - Sikeres ĂĄthelyezĂ©st követƑen az azonosĂ­tĂłd a rĂ©gi szerveren zĂĄrolva lesz, mielƑtt ott törlĂ©sre kerĂŒl. AzonosĂ­tĂłd az Ășj szerveren lesz megjelenĂ­tve a lobbyban.
    - Költözés utån ideiglenes prémium hozzåféréssel és tårgyakkal jutalmaz a rendszer.
    - KöltözĂ©s utĂĄn automatikusan vakĂĄciĂł mĂłdba kerĂŒlsz a legelsƑ bejelentkezĂ©sedig.

    - Az egyebek (szövetségek stb.) våltozatlanok maradnak.

    MĂ©g mindig nem minden kĂ©rdĂ©st nĂ©ztem ĂĄt, sajnos haldoklik a macskĂĄm...Ă©s nem olyna aki bennvan a lobbymban Ă©s kĂŒlön accot hasznĂĄl stb....elnĂ©zĂ©st a rossz viccĂ©rt (aki nem Ă©rti, sokan a lobbyjukban tartjĂĄk mircit Ă©s buksit is, nemcsak a teljes csalĂĄdot... )

    . NagyjĂĄbĂłl kĂ©t kĂ©rdĂ©st lĂĄttam futtĂĄban - prĂ©mium vĂĄrosra mĂĄr 2szer is vĂĄlaszoltunk, jelenleg Ășgy nĂ©z ki, hogy ĂĄtkerĂŒl premium helyre....Ă©s dolgozunk rajta, hogy megkapja a plusz ĂĄthelyezĂ©st, merthĂĄt nem biztos hogy pont arra szigetre akarnĂĄ - de eddig mĂ©g semmi sem biztos!

    IPcímet rejtƑ programok miatt ne aggódjatok, megoldjuk.

    A Travianos ötlet nagyon tetszik :DDD bår ez itt nem fog sosem mƱködni, egyértelmƱ.


    Abban is biztos vagyok, hogy nem a csalĂłk sĂ­rtĂĄk ki a multi megmaradĂĄsĂĄt, hanem a pĂ©nz beszĂ©lt gf-Ă©kkel...mint amikor egyĂĄltalĂĄn kitalĂĄltĂĄk ezt...gondolhatjĂĄtok, hogy nem mi kĂ©rtĂŒk, Ă©s azt is hĂĄnyszor mondtuk, hogy ne.


    A bĂĄnyĂĄkrĂłl mĂ©g beszĂ©lni fogunk... ez egy rossz alap volt, Ă©s rendezni fogjuk... erre ne rendezkedjen be senki költözĂ©s utĂĄn. Semmilyen tĂĄmogatĂĄst nem szeretnĂ©nk lĂĄtni multi accok között a kĂ©sƑbbiekben. Semmilyen kapcsolatot stb...max a kultĂșrban egyezĂŒnk ki :) meg a barĂĄtlistĂĄn, hogy lĂĄssĂĄtok ha a multitok kiesik a vakbĂłl...kb ennyi, minden mĂĄs tĂĄmogatĂĄst jĂł lenne kerĂŒlni az Ășj vilĂĄgokban. köszi ;)

    Nos, ezĂșttal nem fogok kĂŒlön-kĂŒlön vĂĄlaszolgatni, nem vagyok jĂłkedvemben, Ă©s nem azĂ©rt, mert nem szĂĄmĂ­tottunk arra, hogy mi rendezĂŒnk mindent a gf helyett Ășgyis.... de akkor pĂĄr szösszenet:

    ha Gro nem vĂĄlaszol, nem is tudjuk, kinek szĂłl..de azt hiszem, ha egy go, admin vagy bĂĄrki ragaszkodik ahhoz, hogy ne csaljanak a jĂĄtĂ©kosok, azt el kell viselni, sajnĂĄlom. A mi forradalmainkhoz senkinek semmi köze sincs, mi tettĂŒk meg a legtöbbet, plĂĄne a multiszabĂĄly ellen..Ă©s nem is vĂ©letlenĂŒl mentĂŒnk el..csĂșnya fĂ©lremagyarĂĄzĂĄs volt ez, Lutyo ĂșrtĂłl. Ahogy mĂĄr leĂ­rtĂĄk elƑttem, hogy nem az összevonĂĄskor szĂŒletett a multiszabĂĄly, illenĂ©k utĂĄnajĂĄrni, ha nem emlĂ©kszĂŒnk mĂĄr, ugye? Mi sajnos sokmindenre.

    S igen, bĂĄrcsak minden szerveren egy acc lenne..de persze ennyi Ășj helyrƑl az borzalom is.. nehĂ©z az, hogy a becsĂŒletesek ne sĂ©rĂŒljenek, de a sok csalĂł ne Ă©lvezze ki...lehetetlen, de ezĂ©rt vagyunk.


    Nem tudom, miĂ©rt olyan fontos, hogy lĂĄtszik majd a közösip megosztĂĄs...majd jelzitek Ă©s kiderĂŒl, nem mindegy? nem fogunk tiltani senkit ok nĂ©lkĂŒl, habĂĄr volt erre hivatkozĂĄs, de mĂ©g mindig nem, bocs!


    Az önkritikĂĄs rĂ©sz Ă©rdekes volt Ă©s Ășgy lĂĄttam, többeket is sĂ©rtett... nem kĂ©ne ebbe belemenni, kinek kellene gyakorolnia. A GFnek mindenkĂ©ppen, de semmi köze hozzĂĄ a vĂĄltozĂĄsnak, az ambrok Ă©s pĂ©nzek Ă©s hĂĄnyan hĂĄnyszor szĂłlunk, max annak van köze. KözĂŒk sincs a jĂĄtĂ©khoz, de mi igyekszĂŒnk. Viszont ha mĂĄsnak szĂłlt , fejezzĂŒk be... tĂșl sok okoskodĂĄs volt mĂĄr, Ă©s sokakat sĂ©rt, mĂĄr jĂĄtĂ©kosokat is. Ne kelljen tĂ©nyeket elƑszedni sehol..maradjunk meg annĂĄl, hogy mindenki tegye ami a dolga, Ă©s senki se csaljon, nem olyan bonyi ez.


    Azt a hĂŒlyesĂ©get mĂĄr nyilvĂĄn nem is kommentĂĄljuk, hogy vki rĂĄnĂ©z, nemtetszik Ă©s ban...ez mĂĄs jĂłideje nem Ă­gy megy... viszont a többi kommenthez..vpnt csak mi nem tiltjuk alapbĂłl, ha sokat sĂ­rnĂĄnk proxyval kimenne, ezt azĂ©rt felfogtĂĄtok az Ă©vek alatt? S kevĂ©ske a pĂĄr ip ĂĄm egy accnak, tĂ©nyleg azt hiszitek, nem vesszĂŒk Ă©szre? Így lĂĄttĂĄtok?

    Próbåljatok ne csalni, tényleg olyan rohadt nehéz ez???


    S ezĂșton kĂ©rnĂ©k mindenkit (MINDENKIT) aki nem tagja a jelenlegi magyar teamnek, hogy akĂ©pp is közöljön informĂĄciĂłkat itt is Ă©s mĂĄshol is. Nem akarom többször elmondani, hogy majd mi fogjuk megmondani, mikor mit kell Ă­rni Ă©s mi hogy törtĂ©nik majd ezen a maradĂ©k 3 szerveren (vagy amennyi lesz belƑle vĂ©gĂŒl). Senki mĂĄs! S azt is prĂłbĂĄljuk elengedni, majd hogy nĂ©z ki a közös ip meg a bĂĄrmi. Majd eljön az összevonĂĄs ideje Ă©s mindenki lĂĄtja. Nem fogunk senkit aznap letiltani, nyugodjon meg. Lesz idƑtök elhelyezkedni Ă©s jegyet Ă­rni, Ă©s aki nem tud, annak segĂ­teni. Addig hagyjuk mĂĄr ezt.


    A többire kĂ©sƑbb vĂĄlaszolok....jobb lesz mindenkinek. KItartĂĄs.

    Nos, ezĂșttal a teljessĂ©g abszolĂșt igĂ©nye nĂ©lkĂŒl pĂĄr kiemelkedƑ gondolatra reagĂĄlok csak, Ășgyis mindenre kĂŒlön Ă­runk mindig, Ășjra Ă©s Ășjra....DE

    - ha hirtelen betelne a 3 célszerver, akkor lehet, hogy a magyar team is beleszólna, hirtelen håny håziållat jåtszik....

    - köszönjĂŒk a moderĂĄlĂĄsi tanĂĄcsokat, azt gondolom, összessĂ©gĂ©ben Ă©n vagyok itt legrĂ©gebben Ă©s a fĂłrumon is ..ahogy a mĂĄsik BA Ă©s a TM is eldönti, mikĂ©pp reagĂĄl. Mi nem vagyunk hĂ­vei moderĂĄlĂĄsnak, tiltĂĄsnak egy-kĂ©t rossz gondolatĂ©rt, megprĂłbĂĄljuk mindig elƑször szĂ©pszĂłval, Ă©s megleplek bizonyosan, Tigris, de mƱködik. Amikor nem, az nem rossz szĂĄndĂ©k, Ă©s köszönjĂŒk, akkor mĂĄshogy tesszĂŒk..a megjegyzĂ©s nem annak szĂłlt, hogy segitsetek, mit tegyĂŒnk, hanem annak, hogy nem kell idĂ©zni. Azt gondolom, Ă©rthetƑ volt.


    Ugyanez vonatkozik elƑbbi hozzĂĄszĂłlĂĄsokra is, ki mit vett magĂĄra. Azt kikĂ©rem magamnak, hogy fĂ©lreĂ©rtĂ©sek juttattak bĂĄrkit itt bĂĄrhova... mindig nyitott a kommunikĂĄciĂł, tartsa mindenki, mindenki magĂĄt a tĂ©nyekhez, legyen kedves - eddig többen vettĂ©k mĂĄs ingĂ©t magukra, nem vĂ©letlenĂŒl persze...most vegye mindenki magĂĄra, akire vonatkozik. S prĂłbĂĄljunk innen tovĂĄbbmenni.


    TovĂĄbbra is jöhetnek a kĂ©rdĂ©sek (mivel ezĂ©rt hoztuk lĂ©tre a kibeszĂ©lƑt....), amiket folyamatosan felteszĂŒnk mi is, megvĂĄlaszolunk amit lehet.... ez van.


    KitartĂĄs mindenkinek.