Posts by Sipka

    Azok elszállnak, így plusz órákat keringenek, és sokszor valóban nem kell hozzájuk hajó..de arra is gondolni kell, ha nincs hajód, nem menekülhetnél el? Vhogy ezt akarták megoldani..ilyen fura módon - szerintem.

    A belépéses gondról ha írtok, reagálok..de örülök, hogy idetalált mindenki :)

    MOST az érvényesül aki mindenkin átgázol? burokban éltél eddig zsum? :) /illetve aki szt ez újkeletű/


    páleszt ide és egy kört mindenkinek :) meg még egy sert :)


    és egy ezeréves ripít, hogy sose feledjétek mi a fontos:

    Nos

    Akkor most elég is.
    Pár gondolat: ilyenkor azt írta minden moderátor vagy épp az atyaúristen, ebben a világban régen, hogy köszönjük a figyelmeztetést, tudjuk mit kell tiltani vagy figyelmeztetni vagy bármi..ezt írnám én is, mert így van, de ez bántó lenne, tudom jól, így most próbáljátok tőlem máshogy érteni: igen, láttam a posztokat, és bizony személyeskedések, sértések is voltak benne, és nagyon szépen lettek kezelve (viszontválaszban és általatok - olvassuk, látjuk, nem azért nem reagálunk, mert nem foglalkozunk vele), és volt ami azért már ebbe a szabadságba se fér bele - ott látható a figyelmeztetés..
    Ami a lényeg: szeretném, ha továbbra is megfelelő mederben folynának a beszélgetések, addig nem fogok és fogunk apróságokon fennakadni, de emlékeztek biztosan, hányszor írtuk le és hány szabályzat tartalmazta már ezt ezerféleképp: azt írd másnak, ami Téged sem bántana ellenkező esetben - tiszteljük már egymást egy picit, nemcsak azért, mert ez egy játék, meg van szabályzat, meg mert emberek vagyunk /ami mellesleg nem is nagy kiváltság, inkább csak a hasonlóság végett/, hanem mert jár neki..mindenkinek jár.

    köszönöm, ha értetek