Posts by inspektor

Хвала Лекса за дојаву :thumbup:,

мало сам прошетао бродиће да не иструну од стајања

посвета за све активне играче а и оне мање активне 8)8|:saint:

Поморска битка поред GRANIT

(13.09.2019 1:11:12)

inspektor[Психо] из -8-, Cudna suma

vs

MIKITAS[KOM] из GRANIT

---------------------------------------------------------------------------------------------

Пламени брод..........................16(-47) - Пламени брод............................0(-6)

Брод минобацач.........................24(-0) - Брод минобацач.........................0(-16)

Парни ован.............................54(-0) - Парни ован............................0(-116)

Ракетни Брод...........................18(-0) - Ракетни Брод............................0(-1)

Брод ован..............................65(-0) - .............................................

Брод катапулт..........................16(-0) - .............................................

Подморница.............................10(-0) - .............................................

Баги-педалина..........................60(-0) - .............................................

Тендер.................................41(-0) - .............................................

Носач Балона............................5(-0) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Генерали...............................-291.4 - Генерали..............................-3207.6

Нападачки поени..........................8019 - Одбрамбени поени........................728.5

Претрпљена штета........................14570 - Претрпљена штета.......................160380

Штета у процентима.........................8% - Штета у процентима........................92%

Победници: inspektor[Психо]

Губитници: MIKITAS[KOM]

Још једно моје сликање али сада са Ањом

све је сама одрадила а ја дошао да припомогнем са бацачима копља

:thumbup::saint::evil:

Борба за Xianyang

(23.08.2019 2:30:06)

inspektor[Психо] из Geschichte, Anja[Психо] из Heaven, CurseDcity

vs

Анубис[_RT_] из Xianyang

Сумпорни Мускетар.....................168(-0) - Сумпорни Мускетар.....................0(-431)

Мачевалац...........................600(-666) - Мачевалац.............................0(-710)

Копљаник..........................1157(-2589) - Копљаник.............................0(-3740)

Гирокоптер...........................27(-415) - Гирокоптер............................0(-550)

Балон Бомбардер........................0(-90) - Балон Бомбардер........................0(-19)

............................................. - Ован...................................0(-65)

Минобацач..............................42(-0) - Минобацач..............................0(-79)

............................................. - Доктор................................290(-0)

Кувар..................................34(-0) - Кувар..................................35(-0)

............................................. - Зид.....................................0(-7)

Катапулт...............................59(-0) - .............................................

Праћкар.................................1(-0) - .............................................

Бацач копља............................38(-0) - .............................................

Генерали..............................-5983.3 - Генерали.............................-12032.2

Нападачки поени.......................30080.5 - Одбрамбени поени.....................14958.25

Претрпљена штета.......................299165 - Претрпљена штета.......................601610

Штета у процентима........................33% - Штета у процентима........................67%

Победници: Anja[Психо], inspektor[Психо]

Губитници: Анубис[_RT_]

опа добио си зелени извештај

али зато ниси спавао ту ноћ

или си био на послу па играо игрицу

цццц, а плата из буџета

мада ко Пита није окачио тај као и да није играо икариам

Незналица остаје незналица

зар те није срамота да имаш црвени извештај

годинама играш и никако да схватиш поенту

можда волиш да ти пише да си губтник

Auuu ....Mikica je profi ...<3

мислиш профи незналица, али то није ништа ново, види га молим те како шаље без кувара, да не мора он да се мучи да их повлачи

он је тако лепо залутао у ову игрицу, помислио да нешто може на силу, после толико година он и даље губитник

Браво Гоку што си га дочекао хихи

inspektor ti mozes samo da cistis ulice a i za to ne bi prosao test jer si teski bolesnik

i prestani vise da me pominjes sa govnarima nemam posla idi budalo leci se za takve retarde je bolnica ako ti nesto nije jasno javi se slobodno da ti objasnim.Takve govnare kao ti bas cekam

Браво Мики, губитниче, ајде што губиш у борбама на игрици, почео си да губиш и вербално, пиши док можеш

ne igram ja za par dana sam ja ponovo pa se vidimo a ti ne smes sam i bezis uvek a ti inspektoru tj govnaru rekao sam ti sta si obican govnar i rekao sam ti da me ne spominjes jer sa takvim retardima ne zelim da pricam.Ako nemas sta pametnije da kazes zatvori ta smrdljiva usta i moje ime ne pisi.Kakva neko budala moze biti da non stop pise bolesne stvari,Ko te sta pita,Ti znas kko je sta? Ti si budala koja ne zna kad je sit.,idi retardu leci se dok ima sanse da se izlecis.Ti inspektor mozda budes samo u snovima,Evo ja ti kazem da si obican govnar i stojim iza toga.

Имаш ли температуру па си почео да булазниш? Прво припази на речник, друго немам појма што ти смета мој ник, ти вероватно ниси знао ни шта је ГФ када сам ја већ играо Огаме па потом Икариам са овим ником. Да ли сам инспектор или не можемо да се кладимо у свако доба, понудио сам ти да обришеш све налоге и лепо се извиниш за све што си лоше писао, мада сада после овог писања то извињење не долази у обзир, једино ако ћеш све да полижеш.

Поред тога што си показао да си незналица показао си сада и своје право лице. Беспомоћног играча који када више нема аргуметаната покушава да вређа, неким уличним речником из околине Београда.

Твоја је велика жеља да будеш из БГ па си додао у ник БГ а питај бога одакле си , али то је већ твој комплекс. Мада и за ово сам ти рекао може иста опклада као и горе , ја имам разлога да те прозивам јер си незналица и жељан пажње која ти вероватно ускраћена.
    Ти си класичан пример губитника и такви и служе за прозивку
    сам си крив, прозиваш за неке он лине битке а немаш појма ни шта је он лине битка.

Док мене колико памћење служи иако сам матор и вероватно би требао са Ви да ми се обраћаш да си иоле васпитан, ти против мене имаш негативан скор иако си покушавао неке побуне, колоса палио , бежао, али то ништа није ново у твојој игри , види се по хофовима да је то теби тактика.

Зато Мики ја ћу тебе прозивати када ми се прохте јер си незналица и умишљени играч а сада одох да те пријавим па да мало охладиш. Не брини када се вратиш са одмора имаћеш опет доста да читаш јер нема шансе да ти након толико година научиш нешто ако ниси до сада.

браво за старешину има 2 зелена извештаја у једном дану

само још да споји штету и зелени, биће једног дана и то

иначе ово је баш касно за њега, шта му би да те нападне око поноћи

можда је радио ноћну смену па да искористи :evil: