Posts by FATSA 1

    Ωραια χαίρομαι που έχεις την διάθεση να ρίξεις τους τόνους !!! Δεν τραβάω αυτιά ειμαι κατα της βίας .

    Υπάρχει ο διάλογος για αυτό .

    Όμως ο καθένας αποφασίζει για τον εαυτό του .Οπότε θα ρίξω εγώ πρώτη τους τόνους γιατί κ εγώ έχω μιλήσει κάποιες φορές απότομα η ειρωνικά κ θα περιμένω να κάνετε κ οι υπόλοιποι το ίδιο !!!

    Συμπεριλαμβάνονται κ οι σύμμαχοι κ οι αντίπαλοι .

    Άντε να δούμε... θα ηρεμήσουν τα πνεύματα;;;

    Βαγγελη κόψε την ειρωνία

    Άνετα μπορώ να ειρωνευτω κ εγώ

    Την γνώμη μου σας είπα

    Μην αρπάζεται λοιπόν

    Δεν ήξερα να τους πιάσω από τα μαλλιά όσους δεν θέλουν να συμμετέχουν σε μάχες κ δεν τους ενδιαφέρει ...

    Ούτε το παίζω φιλενάδα κλπ άντε γιατί δεν πρόκειται να καταλάβεις ...

    Ρίξε λοιπόν λίγο τον τόνο σου κ μην ξαναρχίσεις πάλι τα κοσμητικά επίθετα.

    Άρχων έχεις δίκιο !!!

    Υπάρχει λογική τώρα σε αυτό;;;; Αν γραψει ο Βαγγέλης ποιοι δεν παίζουν να γράψουμε κ εμείς...πόσες αναφορές μετά θα μετράνε;;; Άντε αφήστε τα παλαβά .Το ότι τον έβγαλαν εκτός συμμαχίας δεν μπορουσες χαιντι να το γνωρίζεις .Στη βαθμολογία ακόμη φαίνεται σαν μέλος της κρετα .

    Βαγγέλη έπρεπε να ενημερώσεις νωρίτερα από τη στιγμή που τον έβγαλες εκτός συμμαχίας, στείλε ένα μήνυμα χριστιανέ μου .

    Το ότι δεν μπορέσατε να επικοινωνήσετε με τον άνθρωπο δεν σημαίνει ότι είναι αδιάφορος .

    Αν ήταν έτσι έπρεπε όσοι δέχτηκαν επιθέσεις από εσάς κ δεν μπορούσα να επικοινωνήσω μαζί τους να τους αδειάζω εκτός συμμαχίας έναν έναν ....

    Αντε για κάθιστε φρόνιμα .Μην αρχίζετε πάλι.....

    Βρε καλώς τον !


    Μπήκα διακοπές ναι

    Όχι για να διασκορπισω τη χαιντι κ δεν θυμάμαι να είχατε φτάσει στην πόλη μου .Για προσωπικούς λόγους έπρεπε να μπω σε διακοπές κ αυτό έκανα .

    Βαγγελη αν θυμάμαι καλά που θυμάμαι βέβαια εκείνη την μέρα κ τη συγκεκριμένη ώρα η χαιντι ήταν σε δικό σου σύμμαχο κάτι ώρες μακριά μου δεν ξέρω ακριβώς πόσες κ εσύ ακόμη επιμένεις ότι είχε στρατό σε εμένα κ γι αυτό μπήκα διακοπές;;;;

    Έπρεπε να σου ζητήσω την άδεια για να μπω διακοπές;;; Η να σου αιτιολογησω το γιατί;; Ημαρτον.

    Έρχομαι στη θέση δηλ να σκεφτώ ότι τελικά για να ηρεμήσεις πρέπει να σου λέμε σε όλα ναι λες κ έχεις το ακαταλογιστο .Σταμάτα να επιμένεις με έχεις σκάσει πλέον .Αί στο καλό σου πια δε θα σπάσω το στομάχι μου απ' τα νεύρα για να καταλάβεις εσύ ....ε μαααααα

    Κ αν δε θες να γράφω εδώ σκασιλα μου βάλε κ εδώ αγνοηση αν μπορείς.

    Λοιπον ....

    Βαγγέλη .... Κοίταξε να δεις τελευταία φορά θα στο πω κ βαλτο στην χοντρή γεμάτη εγωισμό κ αυταπάτες κεφάλα σου .

    Όταν σου είπα ότι δεν ημουν αρχηγος αλλα απλό μέλος όντως δεν ήμουν είχα παραδώσει την αρχηγεία τρία χρόνια πριν στον Σιμόν Μπολίβαρ .

    Μου την παρέδωσε γιατί είχε θέμα χρόνου με την δουλειά του ο άνθρωπος .Προς τυχόν παρεξήγηση δεν απολογουμαι προσπαθώ να σου εξηγήσω για πολλοστή φορά....

    Την χαιντι δεν την έφερα στη συμμαχία για να μου προσφέρει κάτι .Δεν συνηθίζω να ζητάω ανταλλάγματα.

    Όταν σου είπα ότι είχε εξεταστική είχε .Όταν σου είπα ότι είναι ένα κοριτσάκι το εννοώ .

    Δεν μου αρέσει βέβαια το ύφος σας όταν βριζεστε κ το λέω δημόσια .Ήμουν ξεκάθαρη μαζί σου από την αρχή !!! Δεν κρύφτηκα ποτέ .

    Πάμε τώρα παρακάτω .... Λες κ ξαναλες ότι πίσω από τον λογαριασμό της χαιντι είναι ο σφεντόνας η το βελανίδι η ο Μάρκος κ δεν ξέρω ποιον άλλον θα σκεφτείς ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ .ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΙΑ Η ΧΑΙΝΤΙ . ΤΕΛΟΣ .

    Συμπέρασμα .... Σταμάτα να ονειρεύεσαι υποθετικούς άλλους ανθρωπους.

    Με κατηγορείς ότι μπήκα διακοπές για να μην πετύχεις τη χαιντι σε εμένα σοβαρεψου σε παρακαλώ πάρα πολύ.

    Είναι δυνατόν να το πιστεύεις όλο αυτό;;;;

    Διατυμπανίζεις ότι σε εθιξα για πειρατεία Δεν με νοιάζει για την πειρατεία .Με νοιάζει ότι έλεγες πως η πρώην συμμαχία που ήταν η χαιντι την εδιωξε κ σου αποδειξα ότι δεν έγινε έτσι .μόνο αυτό με ενδιέφερε να αποδείξω.

    Συνελθε κ φερσου πολιτισμένα κ ώριμα .

    Ακόμη κ για μια μάχη που έκανα κοροϊδεύεις !!! Καυχιεσαι γιατί;;; ότι τι;;; Ξέρεις καλύτερα να παίζεις πολεμικά;; Συγχαρητήρια!!!!

    Μπορείς να πάρεις συγχαρητήρια κ για την συμπεριφορά σου;;; Δύσκολο ......

    Δεν με ενδιαφέρει αν σου γράφω κατεβατα... ότι έχω θα σου το λέω!!!

    Τον άρχων ειλικρινά τον εκτίμησα τον άνθρωπο !!!!

    Είτε επανέλθει κ χτυπήσει την χαιντι είτε εμένα κλπ έχει μπέσα .Εσύ έχεις;; Η έχεις μόνο ψευδαισθήσεις;;

    Σέβομαι το ότι είχαμε πολύ καλές σχέσεις στο παρελθόν , μην με βγάζεις λοιπόν εκτός εαυτού .Σιχαίνομαι το ψέμα κ δεν λέω .

    Ετσι λοιπόν όλα όσα σου έχω πει είναι πέρα για πέρα ειλικρινή.

    Μπραβο να τους χαιρεσαι τους φίλους που έχεις!!!!

    Αλλά εκτός του ότι δεν σε βρίσκω κ καλά.... Λέμε τώρα ενημερωμενο .... Τι σκάλωμα έχεις φάει με την δική μας ηγεσία;;;

    Κ όπως είπε κ ο φίλος κ σύμμαχός σου ο άρχων δεν υπάρχει μόνο το παιχνίδι στις ζωές μας ... Οπότε μην κρίνεις πάντα ότι τρόμαξε κάποιος κ γι αυτό μπήκε διακοπές .

    Εχεις ΞΕΦΥΓΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ....

    ΜΑΖΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ούτε το ΡΕ ούτε το ΜΩΡΗ είναι αποδεκτοί προσφωνισμοι ..... Έχεις μάλλον φαγούρα απ' ότι φαίνεται μορφωμενε κύριε....

    Σε βλέπω να κλαίγεσαι πάλι .....

    Αλλά δεν ξεχνάω ότι κ το δάπεδο επίπεδο είναι .

    Τις άρπαξα;;; Δεν το βλέπω έτσι ....

    Μια χαρά τα πήγα για τα δικά μου δεδομένα !!!! Μια εναντίον δύο;;;; Χαχαχα ας μην ερχόταν ο διπλωμάτης σου κ θα σου έλεγα αν τις άρπαξα η όχι κ τις απωλειες τις πήρατε γιατί ο σύμμαχός μου δεν ήταν ον λαιν .....

    Παντως μια χαρά το χάρηκα !!!!!

    Έχεις λυσσαξει πια .... Αμάν

    Όπως γουστάρουμε θα παίζουμε αν θέλουμε κάνουμε μάχες αν δεν θέλουμε δεν ασχολούμαστε.... Πάρτο χαμπάρι! Βρε τι πάθαμε με εσένα ....

    Άντε τραβάτε να κάνετε καμία μάχη στα αχνάρια που γυρνάει ο εξολοθρευτής κ χαράματα εκ του ασφαλούς .... Κ έλατε δύο δύο σαν τους Χιώτες ...σου λέει πάμε εμείς κ αν τα βρούμε σκούρα σφυρανε κ στον όγκο των 200 χιλιάδων στρατηγούς ...

    Χαχαχαχαχαααα

    Να είσαι καλά με έκανες κ γέλασα παλι

    Παρεμπιπτόντως μην παρεξηγηθω μια χαρά ανθρώποι είναι οι Χιώτες .

    Καλημερα καλό μήνα κ καλή πρωτομαγιά !!!!!

    Σιγά μωρέ μην βάλουμε τα κλάματα δεν είσαι καλά .... Τρέχουμε ανέμελοι στα λιβάδια να μαζέψουμε μαργαρίτες να φτιάξουμε στεφάνια να σας καταθέσουμε στο ηρώο μαχών σας !!!!

    Χαχαχαχαχαααα

    Τις ενστάσεις σου κ τις ενοχλήσεις σου όσο αφορά τον Βελανίδι να τις εκφράσεις στον ίδιο ....

    Δεν είμαι κηδεμόνας του ούτε μου δίνει λογαριασμό σε ποιους κάνει επιθέσεις ....Ούτε κ δέχεται εντολές από εμένα η τους συμμάχους μου .Είναι αυτόνομος παίχτης .

    Όσο για την προειδοποίηση που έφαγες ας πρόσεχες την συμπεριφορά σου .....

    Καλησπερα

    Βαγγέλη γιατί με ψάχνεις παλικάρι μου;;;

    Δεν έχω να σου πω κάτι παραπάνω .

    Σοβαρά ανθρωπε μου αν όντως έχεις την εντύπωση ότι έχω η κάνω κάτι πίσω από την πλάτη οποιουδήποτε με την υποστηριξη της διαχειρησης πλανασαι οικτρά!!!!

    Βρε ρεζίλι γίνεσαι με αυτά τα ποστ ούτε η χειρότερη Κατίνα δεν τα κάνει αυτά ....

    Μορφωμένος άνθρωπος ενήλικας κ έχεις τέτοια συμπεριφορά;;;; ΕΛΕΟΣ

    Δεν μπορείς να ξεχωρίσεις το χιούμορ η το πότε κάποιος σε δουλεύει ;;; Τι να πω σκέτη απογοήτευση είσαι .

    Αν σου απαντήσω σαν Μαριάνθη θα σου πω το εξής ... Ότι κ αν κάνεις ούτε να διαλύσεις την συμμαχία μου μπορείς ούτε καν να με κάνεις να αισθανθώ άσχημα ....Γιατί ενώ το παίζεις παιχταρας δεν είσαι τιποτα λιγοτερο από μια φάρμα κ εσύ .

    Ας σου απαντήσω όμως όπως αρμόζει σε έναν αρχηγό συμμαχίας που εκπροσωπεί 80 άτομα.

    Σε αντίθεση με εσένα έχω μάθει να σέβομαι τόσο τον αντίπαλο μου όσο κ το σύμμαχο μου !

    Στη συμμαχία με φωνάζουν γκρινιάρα κ ενίοτε κ σκύλα ...ξέρεις γιατι;;;; Σιχαίνομαι το ψέμα την ασέβεια κ πολλές φορές έχω διώξει άτομα από τη συμμαχία μου γιατι ρίχνουν θαύματα η γιατί νόμισαν πως είναι εκεί μέσα λιμάνι .... Οπότε το πιο πιθανό είναι να διαλυθειτε εσείς μετά από όλο αυτό ... Μιλάς για πόλεμο;;;; Δεν είδα να έχετε κυρηξει πόλεμο ένα απλό νήμα έκανες κ κοτσαρεις τις αναφορές σας κ ενίοτε τις ασυναρτησίες σου .

    Ας είχες τα κοτσια να μην με είχες βάλει σε αγνοηση επειδή δεν σου άρεσε να διαβάζεις αλήθειες.

    Δεν θα μπω λοιπόν στον κόπο να παίξω το παιχνιδάκι σου .

    ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΕΡΑ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΤΟ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ Κ ΤΙ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ .Δεν με ενδιαφέρει αν μαζευες σπαθιά αν είχες πόλεμο η γαστρεντερίτιδα ... Με ενδιέφερε το ψέμα σου ότι μίλησες με τον Αρχηγό των ανώνυμων κ σου είπε πως έδιωξαν την χαιντι .... ΟΧΙ ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΤΗΝ ΈΔΙΩΞΑΝ .

    Εσύ χτυπήσου κ χόρευε οσό θες .

    Από την στιγμή που την δέχτηκα στη συμμαχία μου κ εφόσον είναι άψογη κ σωστή απέναντι μας άλλο τόσο άψογη κ σωστή θα είμαι κ εγώ απέναντι της!!

    Είσαι πολύ μικρός αν πιστεύεις ότι θα σου περάσει κ θα την διώξω .

    Κάτι τελευταίο για την ιστορία όλοι οι σύμμαχοι ξέρουν τον λόγο που μας χτυπάτε .... Καλό μας κάνατε μας δείξατε για ακόμη μια φορά ότι εμείς είμαστε παρέα φιλαράκια κ θα στηριξουμε την συμμαχο μας !!!

    οσο για τους V μην εκτιθεσαι εχω μιλησει και εγω μαζι τους και επιβεβαιωνεται ο συμμαχος μου


    ΚΑΛΗΜΕΡΑ

    Θα ηθελα να ρωτησω την διαχειρηση αν μου επιτρεπεται να βαλω σκριν απο την συνομιλια μου σημερα με τον αρχηγο των ανωνυμων εδω

    Καλησπερα κ παλι !!

    επειδη δεν μου αρεσει να αφηνω εκρεμοτητες ....

    εχοντας κ την αδεια της διαχειρησης εφοσον πληρω κ τους κανονες συμπεριφορας του φορουμ

    κ φυσικα εχοντας κ την αδεια του αρχηγου της -V-

    μπορω να αποκαστησω το αν την χαιντι την εδιωξαν οι -V- η αν εφυγε μονη της απο την συμμαχια...


    * Λ Ο Γ Ο Κ Ρ Ι Θ Η Κ Ε *



    [mod='Ice_Devil']Αφαιρεθηκε συνδεσμος με προσωπικη αλληλογραφια. Διαβαστε τον Κωδικα Συμπεριφορας.[/mod]

    1)μαριανθη αδελφικες δεν υπαρχουν εδω και χρονια


    αυτα ειναι πλεον περασμενα μεγαλεια ενος παρελθοντος με χιλιαδες παιχτες ανα κοσμο


    πατηματα σε αιμα δν νομιζω να δωσαμε ετσι

    ========================

    Οπως ακριβως το ειπες .. δεν εγινε σημερα η προσφατα ....

    οσο για τα πατηματα να μην το νομιζεις να εισαι σιγουρος οτι εγινε ετσι ....

    κ θαυματα μας ριξατε κ πατηματα δωσατε.

    Οσο αφορα τωρα την RAISE τους ΑΙΜΑ κ την μικρη συμμαχια που δεν αναφερεις απο εμενα χαιρουν απολυτης εκτιμησης κ οι τρεις συμμαχιες

    οχι μονο σαν παιχτες αλλα κ σαν ανθρωποι κ αυτο νομιζω τα λεει ολα .κατι που δεν ισχυει για την δικη σας συμμαχια .

    ΑΝΕΦΕΡΑ αυτες που ανεφερες εσυ μονο .

    Η πόλη ΑΓΙΟΣ ΕΦΡΑΙΜ λεηλατήθηκε από Ταλoς[CRETA]. Τα ακόλουθα αγαθά εκλάπησαν: 5,145 Οικοδομικό υλικό, 65,091 Κρασί, 546 Μάρμαρο, 2,232 Κρύσταλλος, 2,214 Θείο


    ==================

    Για να παμε κ εδω....

    φοβερη αναφορα απο τυχη...

    παιχτης με 200000 στρατηγους παει σε παιχτη που ουτε μια πολη δεν εχει σε θαυμα της προκοπης...

    ουτε ηφαιστο ουτε κολοσο ...

    πολεμιστης απο τους λιγους ο φιλος σου....

    αλλα γιατι δεν παει σε καποιον που να εχει θαυματα κ που θα ξερει οτι θα μπορει να τον αντιμετωπισει ισαξια?


    Οσο αφορα τωρα την ητα του γητευτη...

    χθες σταθηκε απλα τυχερος ο φιλος σου γιατι πετυχε το γητευτη ο οποιος δεν μεσα αλλιως τετοια αναφορα ουτε στα πιο τρελα σου ονειρα δεν θα ειχες να αναρτησεις.

    ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΧΕ Η ΧΑΙΝΤΙ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ


    ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΞΩ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΘΑΥΜΑ


    ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΜΕ HSF ΚΑΙ ΜΕ ΑΙΜΑ......

    ====================

    Αντε να θυμηθουμε κτα περσινα ξυνα σταφυλια...

    Εμεις οταν ειχαμε πολεμο με τους ΑΙΜΑ εσεις που ησασταν κ αδελφικη ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ συμμαχια θυμασαι μηπως τι κανατε?

    Σε εμας δεν βοηθησατε ουτε καν με ενα πατημα εν αντιθεση με καποιους απο τους αντιπαλους μας που τους δωσατε πατηματα ...

    Αστα λοιπον κ μην τα σκαλιζεις τα περασμενα... γιατι υπαρχουν κ αλλα ραματα για τη γουνα σας.

    Παιξτε ομορφα κ ωραια κ τιμια κ την κλαψα στην ακρη.

    Τιμια σημαινει... πχ.Ηρθε ο ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ γιατι τα εχει παρει με την χαιντι σε εσας για να την κυνηγησει???

    Δεν υπαγορευεις ορους που προσσπαθεις εσυ να επιβαλεις σε εμενα ...κλπ

    Λες.. φιλαρακο ηρθες γι αυτο τον λογο? οκ χτυπας μονο εκει .

    δεν τον εμπλεκεις περισσοτερο εφοσον δεν τον αφορουν ουσιαστικα ...


    αλλα αυτα ειναι ψιλα γραμματα για ανθρωπους με κατωτερη νοημοσυνη οπως εγω.