Posts by Ody

    www jåtszik még? :-) nem vagyok Bétån sajna :(


    Ilyen néven nem låtok senkit.

    Az FSN (Theta dominĂĄns szövetsĂ©geinek egyesĂŒlĂ©se) ledominĂĄlta Ă©s letarolta lĂ©nyegĂ©ben mĂĄr Ă©vekkel ezelƑtt a LambdĂĄt, az EIDSF halott szövetsĂ©g lett, www nagyrĂ©szt emiatt asszem 2 Ă©ve v több ideje mĂĄr befejezte, IotĂĄs egykori kalĂłzegyeduralmĂĄnak mĂĄr rĂ©gen vĂ©ge lett, top50 se volt esĂ©lye sokszor bejutni. PĂĄr aktĂ­v jĂĄtĂ©kosuk ha maradt. KĂĄr Ă©rtĂŒk mondjuk, az elejĂ©n mĂ©g kemĂ©ny ellenfelek voltak.


    AmĂșgy Ă©n Ășgy lĂĄtom, hogy összevonĂĄs utĂĄn a megszƱnt szervekrƑl nem igazĂĄn maradtak meg a szövetsĂ©gek.. de javĂ­tson ki valaki ha tĂ©vedek. Szerintem a 3 szerver is sok lett, lehet elĂ©g lett volna kettƑ, az ĂĄllĂłvizet is jobban felkavarja:)

    szĂłval Ă©n most Ășgy lĂĄtom, hogy ezt ilyen szinten is sikerĂŒlt nagyon elszĂșrni nĂĄlunk

    gyerekek.. beléptem pår szerverre kívåncsisågból


    Tau - 217 jåtékos

    Phi - 107 jåtékos

    Phi - 75 jåtékos

    Chi - 146 jåtékos


    ebben benne vannak az inaktivok, vakolók, pår szåz pontos jåtékosok is.. ez komoly ???

    hĂĄt ezen mĂĄr eskĂŒ a szerverösszevonĂĄs se segitene:D vagy max Ășgy, hogyha marad 2-3 szerver


    kérek még egy limonådét

    sok munka? de hĂĄt mĂĄr megvan a program rĂĄ, csak aktualizĂĄlni kell nem? :)

    ennyi szervert fenntartani meg folyamatosan ĂŒzemeltetni nem eleve drĂĄgĂĄbb?


    na akkor még a lambda szerencsés... ott abban a 300 emberben akkor 50 aktiv kaloz sincs

    hiába szedik le a mezƑnyt minimális ponttal toplistás vagy :D


    apropó!!! ez a vendéglåtó helység hogy kapott mƱködési engedélyt a veszélyhelyzet idejére?? egy limonådét még


    plusz nem Ă©rtek veled egyet, nagyon sok ambro elmenne a kalĂłzra, Ă©s ha összevonnĂĄk a szervereket ott is menne a cica harc nem lenne hatalmi kiegyezĂ©s.. na meg Ășj hĂĄborĂșk, vĂĄrosĂĄtrakĂĄsok stb.. Ă©n is vennĂ©k ha van mire :D

    HellĂł fiĂșk lĂĄnyok

    egy ideje mår nem jåtszottam, sztem nagyjåból 1,5 év a kihagyås, csak mobilról lépkedtem be h ne legyek inaktiv, ezt a lobbys cuccot is most csinåltam meg

    szomorĂșan lĂĄtom viszont, hogy mĂĄr az egykori ellenfeleink is törlƑdtek, meg aki mĂ©g nem az is inaktiv, többen vakolnak, a szövetsĂ©g fele is vakol, összszerverlĂ©tszĂĄm meg 700 lehet, de ebbƑl ugye minimum 100-150 acc az bot meg kalĂłzmulti, Ă©s nagyon sok a több accos csĂłka...


    ezek a lambdĂĄra igazak

    mellettem ĂŒresek mĂĄr a szigetek, pedig szerverösszevonĂĄskor mindenhol 16osak voltak szinte


    mĂ©g lehetne szerintem vmit kihozni ebbƑl... nem lesz vmi szerverösszevonĂĄs?:D 2-3 Ă©ve kĂ©rjĂŒk mĂĄr, de semmi reaktion ami szerintem nagyon szomorĂș

    kĂŒlföldön talĂĄn többször is volt (javitsatok ki ha nem) de nĂĄlunk csak egyszer


    so-so kérek addig egy limonådét míg valaki jön tårsalogni velem:D