Posts by Einhasad

    Οι κανόνες στην εκάστοτε κοινότητα του ικαριαμ μπορεί να διαφέρουν λίγο. Να είστε σίγουροι ότι έχετε διαβάσει τους κανόνες. :)

    MYRATH "BELIEVER"

    Για αυτούς που ακούνε λίγο πιο μελλοντική metal θα το αγαπήσετε το συγκρότημα αυτό.

    Αραβικό συγκρότημα metal μουσικής. Fun του prince of persia όπως φαίνεται από τα video clip..


    Πραγματικά διαμαντάκι του είδους του.

    Το τραγούδι ξεκινάει στο πρώτο λεπτό ακριβώς ;)


    Αλλη απορια ειχα εγω Amphalus,εχω βρει εναν χαρτη και ηταν στα λεβελ που αναφερεις περιπου.

    Einhasad Με οπλιτες πρωτη γραμμη και κανα τοξοτη πισω και καταπελτες λες να εχω ελπιδες για λεβελ 21 χωρις μαγειρες;

    xryma Στον καικια παιζω οποτε αυτο που λες αργει,και με εχουν γλυκανει τα ατιμα γιατι ειναι ευκολη φαρμα.(ή τουλαχιστον ήτανε μεχρι ωρας :P ) . Παρολα αυτα συμφωνω απολυτα μαζι σου,μιας και το προανεφερα πως δεν με νοιαζουν οι απωλειες.Σιγουρα η καλυτερη εμπειρια ειναι μεσω δοκιμων,οποτε αυτο και θα κανω.Σε ευχαριστω παρα πολυ για τον χρονο σου!


    Επισης κατι αλλο,ξερω οτι οι ξιφομαχοι παιζουν παντα στα πλαινα .Τα βαρβαρικα στο πλαι δεν εχουν κατι.Αξιζει να φτιαξω 60 ξιφομαχους και να τους στελνω μαζι;Ή δεν κανουν καθολου δουλεια επειδη δεν εχουν απεναντι αντιπαλους;

    Στο επίπεδο 30 θα σου ανοίξουνε τα πλαϊνά, βέβαια μετά το 21 αν θυμάμαι καλά πάλι μπορείς να στείλεις, θα παίξουνε κανονικά.


    Σε ότι αφορά για το επίπεδο 21, φυσικά και μπορείς να το παίξεις. Το θέμα μας εδώ όμως που θα αντιμετωπίσεις είναι ότι θα χάνεις ηθικό μέχρι να τελειώσει η μάχη.

    Μπορείς βέβαια να το δοκιμάσεις, άλλωστε κάνοντας πρακτική μαθαίνεις.

    Τους μάγειρες εννοείτε πως θα τους χρειαστείς όσο ανεβαίνει το επίπεδο του βαρβαρικού σου χωριού.

    Από εκεί και πέρα μέχρι να κάνεις την έρευνα με τους γίγαντες θα κάνεις λίγο υπομονή και θα παίζεις αναγκαστικά με οπλίτες πρώτη γραμμή.

    Φυσικά αν υπάρχει η δυνατότητα του ηφαιστου εννοείτε ότι θα τον χρησιμοποιείς. Βέβαια εδώ παίζει ρόλο η βαθμολογία σου οι έρευνες τα χρυσώματα που έχεις και φυσικά οι μονάδες.