Posts by V. Putin

    Συνεχεια εδω γιατι η πατσαβουρα που παιρνει 50 αμβροσιες την ειδε κυβερνηση! αμα το ξανακλεισεις γιατι ετσι σου καπνισε θα φας τικετ στη γερμανια και θα χασεις τις 50 αμβροσιες !

    Οποιος ξερει εστω και λιγο τον ελλανιο, τον εχει ζησει μεσα σε συμμαχια δλδ καταλαβαινει ποιο ειναι αληθεια και τι οχι. Αρχοντα εισαι αρχοντας εδω στο ταγμα σε πιστευουμε γιατι τον ξερουμε και τον ξεβρακωνουμε κι εμεις γιατι πολυ θυμα το παιζει ο κλανιαρης .


    ΥΓ. διαχειριστα μου εχω ποσταρει 6ωρες τωρα και ακομα δεν εχει περασει τη χειροκινητη, τι θα γινει ?

    και απέτυχε και είπε να ράψει μόνος του τα γαλόνια και να το γυρίσει σε ιστορία στο ικάριαμ κάνοντας μας μαθήματα πώς να παίζουμε μια σωστή ναυμαχία.

    αχαχαχα αδερφε εχω λιωσει χαχαχαχα ;(;( θεουλης ο Αρχον


    χαχαχαχ


    χαχαχχα


    υγ. κυριε διαχειριστα ποτε θα κοπει η χειροκινητη να μπειτε στην αυτοματη ολο μου σταματατε τα ποστ . Δες σας αρεσει η φατσα μου μηπως?

    Συντομη ανασκοπηση χωρις πολλες λεπτομεριες


    παμε στον κλανιαρη μου Ελλανιο την αδικημενη αυτη ψυχη του κοσμου αλφα! Απο που να αρχισω και που να τελειωσω, βιβλιο ολοκληρο μπορω να γραψω γι αυτον τον ψυχοπονιαρη, που ολοι τον κλεβουν, τον αδικουν, τον δερνουν, τον βαζουν διακοπες μονιμες, τον κανουν να αλλαζει συμμαχιες σαν τα πουκαμισα.. χαμπαρι δεν παιρνει, για ολα φταει το ταγμα . Αχ ελλανιο κατακαυμενε παιχτη του αλφα, τι σου μελλε να παθεις που ξεκινησες την καριερα σου απο την αρια φυλη (συμμαχια του τοτε) και σε μαυρισαν το ξυλο οι ρωσοι cccp και προσκυνησες τοτε και σaς εβαλαν να αλλαξετε ονομα, κανατε τους μυρμιδονες για να σας αφησουν ησυχους θυμασαι? Απο τοτε αχτι τους ειχες κακομοιρη, τους εκανες ομως υποκλιση και σε αφησαν ησυχο. Περασαν τα χρονια μαλλιασε το τσουτσουνακι σου περασες απο Αθηνα- μετεπειτα ταγμα Αχιλλεα σα ταπεινο χαμομηλακι κι εκει γιατι κανεις δε σου εδινε σημασια δεν εμαθες τιποτα γιατι εισαι και τουβλο μπατικο παναθεμα σε , εφυγες κι απο κει μαζι με σελεφκο κτλ και απο τοτε βαλθηκες να καταστρεψεις το ταγμα που σε μεγαλωσε στα γονατα του. Οπου το ταγμα ειχε πολεμο εσυ απεναντι ακομα και πατηματα εδινες, χαλαγες θαυματα, ρουφιανευες δεξια κι αριστερα μπας και χασει το ταγμα και αγαπησουν εσενα το βλακα . Ακομα και το λεονιντ ξαναεγλειψες εδωσες το ποπουδακι σου ξανα μπας και κερδισει το ταγμα. Ο κυριος ελλανιος εγω δεν γλειφω εκει που εφτυνα χαχα η γλειφτρα του ικαριαμ . Μετα τα ιδια με τους αιγις ξαναμανα με ιντ παντου προσκυνητης ησουν και ρουφιανος και παλι δεν σου εβγαινε γιατι σφαλιαρονονταν ολοι αυτοι και αποφασισες να κανετε συμμαχια δικια σας να μας καταστρεψετε. Μολις κλεισαμε ολους τους πολεμους, σας περιποιηθηκαμε καταλληλα ξερεις σαν μυδον που μπηκατε ολοι διακοπες, αφου ομως βγηκες απο τη συμμαχια σαν γνησιος προδοτης που εισαι επειδη εφαγες μερικες σφαλιαρες . Κλαμα τοτε στο φορουμ θυμασαι ελλανιο ? και παρακαλια ειχατε εξεταστικες κτλ αλλα οταν κελαιδαγες, εριχνες θαυματα εδινες πατηματα δεν ειχατε εξεταστικες, ε ? τοτε σας ηρθε η επιφοιτηση. εδω τα ντοκουμεντα της φαπας

    http://prntscr.com/rr5ryi


    Μια πρωτη γευση ετσι για να μαθαινει ο κοσμος ποσο αδικημενος εισαι ! Εισαι ομως και βρωμιαρης πολυ ομως θα αναλυθουν σε επομενα ποστ για να μην κουραζω.

    γλειφτρακο κλανιαρη που το παιζεις νταης στο φορουμ ,

    :*:*


    τα ποστ σου στο φορουμ ειναι περισσοτερα απο τις μάχες που εχεις κερδισει, και ολες εναντιον αδιαφορων παικτων οι νικες σου, οπως και τωρα καθεσαι κατειλημμενος και βγαινουν οι συμμαχοι σου και λενε πως δεν παιζεις τον λογαριασμο σου που ειναι 20Μ φυσικα και δεν τον εχεις φτιαξει εσύ. Πολεμισταρα

    Αφου ντρεπεστε ας ξεκινησω εγω.


    Μολοσσος ή DIMITRI φαπωμενος φαφλατας σεντονακιας ! τρωει φαπες στο παιχνιδι , βαραει κανα πεθαμενο κερδιζει , γραφει κατεβατα εδω να ζαλισει τον αντιπαλο νομιζοντας οτι καποιος διαβαζει ολοκληρο το ποστ του και νομιζει οτι μετραει σαν παιχτης.


    Προσκυνημενος οπως ανεφεραν καποιοι σε διπλα νημα και γιουσουφακι τον φευγα, εβγαλε γλωσσα διοτι επεσαν οι ρυθμοι στον αλφα και δεν ειναι πια ο Μπιλ, ή η Ελευθερια ή ο Γρηγορης κ.α. οπως λεει ή το ιδιο συμβαινει στο ταγμα γιατι μας εχετε μεγαλη καψα, οποτε πιστευει οτι εγινε μαγκας τωρα και ανεβηκε πια στα 20ποντα γοβακια και μας βλεπει απο εκει.


    Λογικα εκει στους ΠΑΡΑΚΕΤΑΜΟΛ πρεπει να κρατας την τσεπουλα του κλανιαρη του ελλανιου γιατι δεν θα επιβιωσεις αλλιως.Εχεις μαθει να προσκυνας και να ικετεβεις σα σερβιτορος για να νιωσεις καποιος και σου λεει ιστοριες για τριτους κι εσυ σκυβεις το κεφαλι συμφωνοντας σα καλο δουλακι που εισαι και πετας στο φορουμ ιστοριες που ουτε καν τις ξερεις απλα γιατι στο ειπε ο κλανιαρης το τερας ηθικης και εντιμοτητας του κοσμου αλφα.


    Ρε σπαουν τι λες για το λαιλαπα το μεγαλο στρατηγο που ετρωγε καρπαζες και απαντουσε με χαχαοαχαοχαοα και μετα τις ξαναετρωγε και εβγαινε απο τους μολοσσους ξαναεμπαινε τις ξαναετρωγε οσπου εφυγε ? ξαναμπηκε στους Μολοσσους? κατι θα ετοιμαζουν τα παιδια μαλλον μαζευουν ολα τα ορφανα και κατατρεγμενα και καρπαζομενα για την τελικη αναμετρηση:D:D


    υγ . Βλακακο τα σεντονια απαγορευονται θα φας μπαν

    Αφου ζοριστηκατε να κλεισετε το νημα διπλα γιατι σας ξεφτιλισαμε παλι ας συνεχισουμε απο εδω :evil::evil:


    Να ειστε κοσμιοι οπως εμεις !


    Δεν περιοριζεται το θρεντ ας γραψει ο καθενας για οποιον θελει δεν υπαρχει θεμα . Κουβεντα να γινεται

    χαχχα οι πουθεναδες με αποψη!

    Νευριασατε λιγο ε παραδεχτειτε το δεν ειναι κακο...^^

    Παλι δεν σας βγηκε ο αιφνιαδιασμος ε κλανιαρη μου? Οπως και να εχει η ιστορια την εποχη του Ποσειδωνα εσυ ησουν μια τριχα απο τα τετοια του, οπως ακριβως εισαι και τωρα καμια διαφορα.

    Σε εδειραν μεχρι και οι Αριστοι αυτο δεν το ξεχνας με τιποτα και οταν λεμε αριστοι ποιοι ηταν βεντο αορατη κουσνετζοφ και μετα σε ξαναδειραν οταν ηρθαν απο δω. Τους εκλεψες λογ σου εκλεψαν και τωρα κλαις οπως και τοτε μπας και σε λυπηθει κανεις . Πονας κλανιαρη μου ψυχοπονιαρη μου?

    Εμεις προειδοποιησαμε τοτε τι τρουπας εισαι και μετα φυσικα, τοτε που τους ανοιξατε πολεμο και χασατε βεβαια μας ελεγαν ποσο δικιο ειχαμε οτι δηλαδη εισαι τρουπας .

    Ο αλλος ο βλακας ο προσκυνητης ο δημητρης μας ανοιξε πολεμο εφαγε ξυλο και κλαιει οτι εκανε νανακια ! Βεβαια στην κοτσαραμε ετσι γτ ελεγες ποιος ειμαι εγω και οτι εσυ δεν τις εχεις φαει και τσουπ σου χαλασα τη σουπα. Μετα εβγαλες κατι αναφορες που πηγες καποια στιγμη καπου εκτος πολεμου πηρες κατι αναφορες και κατι τρεχει στα γυφτικα, επρεπε οταν πηρες τις αναφορες να ανοιξεις πολεμο να τις ποσταρεις και μετα να κλεισεις το νημα χαχαχαχα.

    Γουσταρουμε να σας γλενταμε φορουμ πολεμους κτλ ειστε οι αγαπουλες μας κι ας βρωμαει ο κλανιαρης σας .


    ΥΓ. ο στορμυ γιατι σε μουτζωσε κι αυτος κλανιαρη μου για πες ή κι αυτος σε εκλεψε^^^^


    Εγω ξερω νικφαπουλη μου πως αυτος που "δεν εχει πετυχει τιποτα" σου εστειλε ανοιχτη προκληση για 1vs1 και εσυ δεν ξερεις πισω απο ποιο σεντονι να κρυφτεις!

    χαχαχα ξερεις οτι ολοι οι ασχετοι στο ικαριαμ ανα 12ετία πλεον προκαλουν το 1 με 1 ε?


    Αχ προσκυνημενε δημητρη σαλιαρη

    6ο ποστ δεχομαι πολυ λογοκρισια τι συμβαινει κυριε διαχειριστα δεν πληρωσα τα κοινοχρηστα εξηγειστε μ παρακαλω

    γιατι δεν βγαινουν τα αλλα ποστ που ανεβασα?

    αφου δεν βριζω ειμαι καλο παιδι





    [mod='Ice_Devil']Αρχικες απαντησεις νεων λογαριασμων στο φορουμ χρειαζονται χειροκινητη εγκριση.[/mod]

    παμε τωρα στο ελλανιο το γλυκο μας!


    το γυρισε στο ευγενικο παλι και το ψυχοπονιαρικο δουλευει ακομα στην καραντινα, γιατρος αποκλειεται να ναι για ντεληβερα σε κοβω.


    ειτε σαν cccp ειτε σαν ΙΝΤ οι νικες μας ειναι αδιαμφισβητητες ! απλα σε ποναει που εσενα σε ειχαν κανει τοπι στο ξυλο νεουδι τοτε και εψαχνες τσεπουλα να πιαστεις . Η αναφορα σου στο Ποσειδωνα δεν μου προκαλει εκπληξη γιατι ψαχνεις απο καπου να πιαστεις να σωσεις την αξιοπρεπεια σου. Οταν εγινε το ταγμα αχιλλεα το ταγμα ποσειδωνα ηταν στα τελειωματα του .Κανεις δεν αμφησβητησε το ταγμα ποσειδωνα ποτε απο εμας ισα ισα μιλαγαμε ολοι με τα καλυτερα λογια και ακομα πιστευουμε οτι ηταν η καλυτερη συμμαχια που περασε απο το ικαριαμ μακραν! Οσοι μπορεσαν να μαθουν απο Ποσειδωνα πραγματα γιατι υπηρξε σχολεια μεγαλο (φοιτησε ο στραταρχης εκει οσο ηταν στην Αθηνα) και παντα το αναγνωριζαμε και εχουν ποσταριστει πολλες φορες . Εσυ ουτε για θυρωρος δεν εκανες στον Ποσειδωνα γι αυτο εγινες ντελιβερας .Τωρα αυτα που λες εσυ χεσμενο σ εχουμε και το ξερεις, και σε ποναει που δεν εισαι κι εσυ στον αχιλλεα και εισαι στην καρπαζα .

    Παλι η ιδια καραμελα για το μπιλλ. εχουμε απαντησει πολλες φορες σ αυτο και το τι λενε οι φευγα που λες σε ντισκορντ κτλ ουτε καν ξερω τι ειναι αυτο και το βασικοτερο που ειπα σε προηγουμενο ποστ θα εχουμε γνωρισει διαφορετικους φευγα λογικα...


    Παμε στους αριστους, πηγες κι απο κει εκανες τις βρωμιες σου τους κατηγορησες σε δειρανε κι αυτοι μετα σε πολεμο αν θυμασαι οι παιχτουρες τους ηρθαν απο δω και συνεχισαν να σε σβερκωνουν τι δεν καταλαβες?

    Λες οπου σε βλεπουμε ποσταρουμε, μα καυμενε εσυ αναφερεσαι σε μας παντα παρε το νημα απο την αρχη και δες για να δεις ποσο στοκος εισαι και ακυρωνεσαι μονος σου. Μας φωναξες σε τιμησαμε και στο φορουμ και στις πολεις σου εισαι κλεισμενος σε γλενταμε παντου και παντα και για παντα.

    Καλα ο σπιναλ θα σε ταπωσει μονος του δεν θελει δικηγορο




    εδω μολοσσε σε βρηκα

    http://prntscr.com/rpng35


    εδω τις εφαγες και καλα μαλιστα χαχα .και ειμαι κι εγω μεσα οπως βλεπεις ! ειχες πανελληνιες, ησουν οφφ, δεν ειχες ηφαιστο ηφαιστο ηφαιστο.


    υγ. Το αν παιζει ή οχι καποιος στους φευγα δεν σημαινει οτι δεν μπορει να επιστρεψει να σε κανει παλι γιουσουφακι του οπως πριν! και μετα θα ξεφτυλιστεις παλι θα λες εχεις πανελληνιες κτλ. Να σεβεσαι παντα αυτους που σε εχουν καρπαζωσει τουλαχιστον μια φορα . Αμα σε εχουν καρπαζωσει περιισσοτερες φορες μπαινεις στην κατηγορια του ελλανιου που παραληρει..

    4η φορα δοκιμαζω να γραψω εδω μαλλον εχει λογοκρισια δεν εξηγειται αλλιως να μην βγαινουν τα ποστ μου !! κατσε να ξεμπερδεψω με τη διαχειριση και θα τα πουμε

    τεστ τεστ να δουμε βγαινει αυτο

    κι ετσι στα γρηγορα μπαινοντας στο λινκ που εστειλα κοιτα τι βρηκα?


    http://prntscr.com/rpng35

    εδω τις εφαγες και καλα μαλιστα χαχα .και ειμαι κι εγω μεσα οπως βλεπεις ! ειχες πανελληνιες, ησουν οφφ, δεν ειχες ηφαιστο ηφαιστο ηφαιστο, σε στενευε το βρακι τα εχουμε ξανακουσει αυτα χεχε. Κατα τ αλλα εκανες μια μαχη απεναντι μας τις εφαγες κι εδω το παιζεις μπαμιας κι εσυ ε .

    http://prntscr.com/rpr0n6

    εγω παλι λεω οτι αυτο ελπιζατε και βγαλατε γλωσσα παλι και για μας και για φευγα . Λετε σαν κουτοπονηροι που ειστε ας κανουμε μια προπονηση με 7νησα πριν μπουμε στα βαθια, το εχουν παρατησει θα κανουμε ενα ντου θα παρουμε απωλειες αμα εμφανιστουν θα ειμαστε μπροστα θα κλεισουμε το νημα και θα ειμαστε παιχταραδες χαχα δοκιμαστε ντε :evil::evil:

    http://prntscr.com/rpr27n

    Το αν παιζει ή οχι καποιος στους φευγα δεν σημαινει οτι δεν μπορει να επιστρεψει να σε κανει παλι γιουσουφακι του οπως πριν! και μετα θα ξεφτυλιστεις παλι θα λες εχεις πανελληνιες κτλ. Να σεβεσαι παντα αυτους που σε εχουν καρπαζωσει τουλαχιστον μια φορα . Αμα σε εχουν καρπαζωσει περιισσοτερες φορες μπαινεις στην κατηγορια του κλανιαρη του ελλανιου που παραληρει..


    Λες εμεις οτι ειμαστε οι μαχητες του φορουμ χαχχα! μα εβγαλα λινκ πολεμων να δεις τα καρπαζωματα που εχετε φαει κι εισαι κι εσυ μεσα,

    γελανε και οι πετρες.


    υγ. ερχεται και η σειρα σου ελλανιο



    [mod='Ice_Devil']Ολα στην ωρα τους![/mod]

    κι ετσι στα γρηγορα μπαινοντας στο λινκ που εστειλα κοιτα τι βρηκα?


    http://prntscr.com/rpng35

    εδω τις εφαγες και καλα μαλιστα χαχα .και ειμαι κι εγω μεσα οπως βλεπεις ! ειχες πανελληνιες, ησουν οφφ, δεν ειχες ηφαιστο ηφαιστο ηφαιστο, σε στενευε το βρακι τα εχουμε ξανακουσει αυτα χεχε. Κατα τ αλλα εκανες μια μαχη απεναντι μας τις εφαγες κι εδω το παιζεις μπαμιας κι εσυ ε .



    http://prntscr.com/rpr0n6

    εγω παλι λεω οτι αυτο ελπιζατε και βγαλατε γλωσσα παλι και για μας και για φευγα . Λετε σαν κουτοπονηροι που ειστε ας κανουμε μια προπονηση με 7νησα πριν μπουμε στα βαθια, το εχουν παρατησει θα κανουμε ενα ντου θα παρουμε απωλειες αμα εμφανιστουν θα ειμαστε μπροστα θα κλεισουμε το νημα και θα ειμαστε παιχταραδες χαχα δοκιμαστε ντε :evil::evil:

    http://prntscr.com/rpr27n

    Το αν παιζει ή οχι καποιος στους φευγα δεν σημαινει οτι δεν μπορει να επιστρεψει να σε κανει παλι γιουσουφακι του οπως πριν! και μετα θα ξεφτυλιστεις παλι θα λες εχεις πανελληνιες κτλ. Να σεβεσαι παντα αυτους που σε εχουν καρπαζωσει τουλαχιστον μια φορα . Αμα σε εχουν καρπαζωσει περιισσοτερες φορες μπαινεις στην κατηγορια του κλανιαρη του ελλανιου που παραληρει..


    Λες εμεις οτι ειμαστε οι μαχητες του φορουμ χαχχα! μα εβγαλα λινκ πολεμων να δεις τα καρπαζωματα που εχετε φαει κι εισαι κι εσυ μεσα,

    γελανε και οι πετρες.

    κι ετσι στα γρηγορα μπαινοντας στο λινκ που εστειλα κοιτα τι βρηκα?

    http://prntscr.com/rpng35

    εδω τις εφαγες και καλα μαλιστα χαχα .και ειμαι κι εγω μεσα οπως βλεπεις ! ειχες πανελληνιες, ησουν οφφ, δεν ειχες ηφαιστο ηφαιστο ηφαιστο, σε στενευε το βρακι τα εχουμε ξανακουσει αυτα χεχε. Κατα τ αλλα εκανες μια μαχη απεναντι μας τις εφαγες κι εδω το παιζεις μαμιας κι εσυ ε .

    rpqe3t


    εγω παλι λεω οτι αυτο ελπιζατε και βγαλατε γλωσσα παλι και για μας και για φευγα . Λετε σαν κουτοπονηροι που ειστε ας κανουμε μια προπονηση με 7νησα πριν μπουμε στα βαθια, το εχουν παρατησει θα κανουμε ενα ντου θα παρουμε απωλειες αμα εμφανιστουν θα ειμαστε μπροστα θα κλεισουμε το νημα και θα ειμαστε παιχταραδες χαχα δοκιμαστε ντε :evil::evil:

    rpqfk5


    Το αν παιζει ή οχι καποιος στους φευγα δεν σημαινει οτι δεν μπορει να επιστρεψει να σε κανει παλι γιουσουφακι του οπως πριν! και μετα θα ξεφτυλιστεις παλι θα λες εχεις πανελληνιες κτλ. Να σεβεσαι παντα αυτους που σε εχουν καρπαζωσει τουλαχιστον μια φορα . Αμα σε εχουν καρπαζωσει περιισσοτερες φορες μπαινεις στην κατηγορια του κλανιαρη του ελλανιου που παραληρει..


    Λες εμεις οτι ειμαστε οι μαχητες του φορουμ χαχχα! μα εβγαλα λινκ πολεμων να δεις τα μπουκωματα που εχετε φαει κι εισαι κι εσυ μεσα

    γελανε και οι πετρες.


    Κλανιαρη εμφανισου να σε ξεβρακωσω ρεε .


    υγ, δυο ωρες περιμενω το ποστ αυτο για εγκριση 2 ωρες οποτε αναγκαστικα το ξαναγραφω γιατι η μανταμ διαχειριστρια ή κοιμαται ή δεχομαι λογοκρισια

    υγ. αμα ανεβει αυτο θα σε πιασω ελλανιο στο επομενο ποστ

    κι ετσι στα γρηγορα μπαινοντας στο λινκ που εστειλα κοιτα τι βρηκα?

    http://prntscr.com/rpng35

    εδω τις εφαγες και καλα μαλιστα χαχα .και ειμαι κι εγω μεσα οπως βλεπεις ! ειχες πανελληνιες, ησουν οφφ, δεν ειχες ηφαιστο ηφαιστο ηφαιστο, σε στενευε το βρακι τα εχουμε ξανακουσει αυτα χεχε. Κατα τ αλλα εκανες μια μαχη απεναντι μας τις εφαγες κι εδω το παιζεις μαμιας κι εσυ ε .


    Ας ξεκινησουμε λοιπον με τον Spawn. Αρχικα, το παιχνιδι απο το 2017 που τελευταια φορα παιζαμε πιο ενεργα εχει πεσει παρα πολυ σε ολες τις συμμαχιες. Και εσεις, και οι Φευγα ετσι και εμεις εχουμε χασει κοσμο, οπως και ολοι οι σερβερ του ικαριαμ.

    εγω παλι λεω οτι αυτο ελπιζατε και βγαλατε γλωσσα παλι και για μας και για φευγα . Λετε σαν κουτοπονηροι που ειστε ας κανουμε μια προπονηση με 7νησα πριν μπουμε στα βαθια, το εχουν παρατησει θα κανουμε ενα ντου θα παρουμε απωλειες αμα εμφανιστουν θα ειμαστε μπροστα θα κλεισουμε το νημα και θα ειμαστε παιχταραδες χαχα δοκιμαστε ντε :evil::evil:


    Επισης, λες πως γνωρισες Φευγατους κτλ οπως μπιλλ ελευθερια κακοφονιξ κτλ, χωρις να εχεις παρει ειδηση οτι κανενας απο αυτους δεν παιζει πλεον. Τουλαχιστον απο οσο γνωριζω... Ο Μπιλλ δηλαδη δεν παιζει καθολου.

    Το αν παιζει ή οχι καποιος στους φευγα δεν σημαινει οτι δεν μπορει να επιστρεψει να σε κανει παλι γιουσουφακι του οπως πριν! και μετα θα ξεφτυλιστεις παλι θα λες εχεις πανελληνιες κτλ. Να σεβεσαι παντα αυτους που σε εχουν καρπαζωσει τουλαχιστον μια φορα . Αμα σε εχουν καρπαζωσει περιισσοτερες φορες μπαινεις στην κατηγορια του κλανιαρη του ελλανιου που παραληρει..


    Λες εμεις οτι ειμαστε οι μαχητες του φορουμ χαχχα! μα εβγαλα λινκ πολεμων να δεις τα μπουκωματα που εχετε φαει κι εισαι κι εσυ μεσα

    γελανε και οι πετρες.


    Κλανιαρη εμφανισου να σε ξεβρακωσω ρεε .


    ειστε ***************** παρτε το χαμπαρι;)




    [mod='Ice_Devil']+1 Προειδοποιηση για παραβαση Κανονα Συμπερισφορας.[/mod]

    Μετα απο σχεδον 24ωρες και πολυ σκεψη βγηκε ο καρπαζομενος πρωην DIMITRI να μας πει τι ? οτι οντως τις εχει αρπαξει απο μας αλλα κατι εφταιγε παλι !

    -Σας ενοχλει που εχουμε πυρηνα τουμπανο και οποτε ηρθατε τις αρπαξατε. Ε τι να κανουμε να το σκεφτοσασταν πριν κανετε μαγκιες και βγαλετε γλωσσα.Και στην τελικη στειλτε μια αιτηση στο διπλωματη να σας αναλαβει ο κτηματομεσιτης μας τερακος να σας κανει ενα πυρηνα της προκοπης . Εχουμε σχεδιασμο οργανωση τακτικη και στο τελος φαπα το ξερετε ηδη το σκορ ειναι 3-0 για να μη βαλω μεσα μυδον κτλ

    - https://prnt.sc/1cr03l   


    Εδω βλεπουμε την αρχη της φαπας κατα τη διαρκεια του α΄ πολεμου τρομαρα τους ολοι διακοπες . θα μου πειτε μα που ειναι το ελλανιο οεο? Με τις πρωτες φαπες πηδηξε απο το πλοιο να σωθει γιατι δεν του αρεσε η αρχηγια αλλων και αυτοι εφταιγαν που εφαγε ο ιδιος ξυλο και απο τοτε του εμεινε κουσουρι να κυβερναει και το σκορ πηγε 3-0 ^^.

    - Λετε οτι ειμαστε γιουσουφακια των φευγα , κουρασε αυτη η καραμελα. Επειδη εχουμε αμοιβαιο σεβασμο και φιλιες με συγκεκριμενους παιχτες και ενοχλει σχεδον ολο το ικαριαμ σας τσουζει ? Τα γιουσουφακια συνηθως εχουν φαει ξυλο πρωτα για να γινουν γιουσουφακια οπως εσεις δηλαδη και οπως διαβασα σε προηγουμενα ποστ κι εσυ ο ιδιος προσωπικα. Αρα εσυ εισαι γιουσουφακι των φευγα και μαλιστα με τη βουλα:D.

    -Εβγαλες κατι ξεπερασμενες φωτο απαντημενες στην ωρα τους απο τους αρμοδιους θα βαλω το λινκ πολεμων απο κατω να δουνε οσοι δεν εχουν δει τις φαπες στα χαρτια και οχι στη θεωρια που εσεις υποστηριζετε.


    https://board.gr.ikariam.gameforge.com/index.php/Board/249-Aρχείο-κόσμου-Alpha/?pageNo=3


    - Να θυμισω κυριως στα 7νησα οτι φαγανε ξυλο απο τους αριστους αυτοι εδω οι πολεμισταραδες οποτε μη μασατε μολις τα βρουνε σκουρα θα τρεχουν να κλεισουν το νημα;) , γιατι ειναι αντρακια του κωλου ειδικα ο κλανιαρης ο ελλανιος αν τον βαλετε στο ματι και αρπαξει μερικες ή θα μπει διακοπες ή θα του εχουν κλεψει το λογ. ή θα φταινε οι συμμαχοι του κτλ αρα εκει εστιαστε.


    -Παμε στον αγαπημενο μου κλανιαρη τωρα. Καπου ειπε οτι αυτος δεν γλειφει λεει χαχαχα , η μεγαλυτερη γλειφτρα του ικαριαμ εισαι κλανιαρη μου γιατι καποιος απο φευγα ανεφερε οτι εσυ ειχες γλειψει το μπιλ να σε μαθει μαχες βεβαια και παλι τις αρπαξες αλλα οπως σου ειχε πει και ο ΣΤΡΑΤΑΡΧΗΣ οταν εισαι κουτσουρο κουτσουρο θα μεινεις, δεν φταιει κανενας δασκαλος ;(.


    -ρε dimitri όταν πήγατε στους φευγα ρωτάγατε για εμάς? Τόσο κόμπλεξ? Δηλαδή για το ξυλο που τρώτε φταίνε οι ΦΕΥΓΑ που δεν σας εμαθαν καλά? Πόσο φαντασμένοι ειστε πια?

    Και για να ξηγηθούμε, ΦΕΥΓΑ το Τάγμα ξέρει πως είναι ο Μπιλ, η Ελευθερία, ο Κρυστόφ, ο Κακοφωνίξ.

    Πιθανόν δεν ξέρουμε τους ίδιους ΦΕΥΓΑ.


    υ.γ ναι γιατι αμα δεν ερχοταν ο σπιναλ δεν θα τ ακουγατε παλι χαχαχα ρε τι βλακες ειναι αυτοι , δεν ξεχναμε και καλα τον σπιναλ κλεινει το ματακι πονηρα να τρομαξει και καλα τωρα τους μπαγλαμαδες χαχαχα



    ΜΥΔΟΝ -ΜΑΘ -ΜΟΛ ! οι καρπαζομένοι του ικάριαμ βγάλανε πάλι γλώσσα. Ο ελ-κλανιος όπως πάντα γαμεί και δέρνει τα ίδια παντελάκη μου. Ρε μπετόβλακα ελλανιε με τι μούτρα βγαίνεις και το παίζεις λεζάντα στο φόρουμ με τόσο ξύλο που εχεις φάει στην ικαριαμική σου ιστορία? Αλλαξε όνομα τουλάχιστον όπως έκανε ο φόβος ! Αυτός τουλάχιστον απο ντροπή που τις άρπαξε, άλλαξε όνομα, καλά εκανε κι εγώ το ιδιο θα έκανα, ενώ εσυ συνεχίζεις να τρώς αμέτρητο ξύλο και συνεχίζεις να το παίζεις ο μαμιάς του ικάριαμ. Ο Μολοσσός του κώλου είσαι πάρτο χαμπάρι .

    Βρ'ηκες το σεταρκο να βαράς που ήταν σύμμαχός σου κάποτε στους μυδον,ήξερες πως παίζει και οτι ειναι ένας χτίστης (καλά κάνει ετσι γουστάρει) και βγαίνεις εδω και το παίζεις νταής οτι δέρνεις βρωμόξυλο και κατι αρχιδιές που στο σεταρκο. Σε κάθε συμμαχία που πέρασες τσακώθηκες με όλους όλο σε κλέβανε σου κανανε σου ράνανε (σε δέρνανε μετά φυσικά )αθώε μου κλανιάρη ! βρήσκεις κάθε φορά 5 καρπαζομένους έρχεστε στο τάγμα πχ που το έχεις άχτι τις αρπάζετε κάθε φορά, σκορπίζεστε και ξαναμαζεύεις τους επόμενους υποψηφιους καρπαζοεισπράκτορες! Μια γίνεσαι ναύαρχος μια στρατηγός τώρα αρχηγός μπάς και γίνεις κι εσυ μεγάλος κι αφήσεις κι εσυ το στίγμα σου στο ικάριαμ! Μα το έχεις αφησει κλανιάρη μου γιατί προσπαθείς ακόμα? Σ αρέσει να ξεφτυλίζεσαι?

    Έχεις κόμπλεξ που ο σέλεφκος είναι καλύτερος απο σένα? τι φταίει κλανιάρη μου

    Προς υποψηφίους καρπαζοεισπράκτορες το νου σας ...