Posts by metintek35

Bu cocuk gercekten ergen ya Pubg cok oynuyor kaliba garibim asarim keserim ergen tavirlar sakin ol şampiyon 1 defa kestik diye ama çok ağladin ya tamm söz arkadaslaara diyecegim birdağa beb börüyü kesmeyin yoksa 1 sene ağliyor diye :)) bak bebe börü bana sivil hayatta tehtit etme telefonlar falan biz öyle cocuklarla muhatap olmuyoz olursakta seni fare deligine geri sokarim akilli ol adam gibi oyununu oyna buda sana son uyarim _____

he aynen ergenim peki niye bu ergeni arayamıyorsun güvercincik :)

sana terbiyeyi ailen versin bu nasıl bir üslup. Git kendi bahçende oyna hadi naş

2 kişi konuşurken 3 ne yemek düşer kardeşim sen anlarsın destursuz daldın bana üslüp dersi veriyorsun birde ben anlamıyorum sana ne oluyo varsa derdin görüşelim kardeşim benim

Hımm öncelikle güzel bir sunum gelmiş güvercinpencesinden ellerini sağlık fazla uzatmıyacağım eski DARKLEGİON ittifak lideri olarak savaşa girmediğimi belirteyim savaşa 22gp bir asker birlikle seyretmeye gittim ve savaşa atıp uyudum ne tgw ne crom nötr yaklaşımım savaşa seyire neden gittim neden 22 k gp ile gittim depo savaı olduğu için 1milyonluk askerin yanında benimki devede kulak ve biraz asker kestirtmekti amacım ki olmadı güvercin abimiz banlattı savaşın ilk 5 saatinde savaşa eski Darklegion üyelerinin çağırısını sırt dönemezdim hesaplarım ve depolarım dikkat ederseniz tgw değil ama tgw Eski Darklegion lularan sonuna kadar açık servrrin neresinde olurlarsa olsunlar onlar beni tanır gerekirse bulurlar savaşada eski beni görünce kaçan Ankalı doslarıma seyretmeye gittim benden sonra baya kendilerini geliştirmişler önceden saklanmaktan tatile almaktan savaşamazdık kendileri ile şimdi meydan onlara kaldığı için özgüven patlaması yaşıyorlar burdan onlara selam olsun meydan sizindir ister at koşturun işter debişin ama uyuyan kurtu uyandırmayın ezilirsiniz crom bazı kişilerde dahil sizin içinde geçerli telim sizlerde vardır engelliyim galiba buralarda kesildi gitti filan olmaz savaşa öylesine geldiğim belli. Arkamdan yerine telefon açın yüzüme söyleyin iyi oyunlar

Gökbörü

ben sana aslan parçası diyemiyorum çünkü yaklaştıkça uslu bir kediye dönüşüyorsun sonra palmiye ağaçları ıssız ada oyunları :) neyse ben orda olacağım, bulmak istersen tüm dede olarak bekliyoruz seni ve ekibini

aisdşlida dedeye girenin bi tarafı kalkıyor veya dede ile konuşanın örnek metin tek :D aslkdad hayde kendi köyünüze sizin eski svde kan ittifakı olarak nasıl ellerinize verildiğini biliyoruz ağlayan kurt hayde...

arkadaşın rüyalarına kadar giriyorum CRYWOLF onun için adımı dilinden düşüremiyor ne alaka ismimi söylemen burada nasıl kuyruk acın var alicim.

Niye vermiyeyim gp onlar benim kardeşlerim arkadaşlarım dostlarım arkadaşlıklar böyle zamanlar içindir siz hiç utanmadınızmı 3 kişiye karşı kaç kişi kuyruğunu sıkıştırıp kaçtı bak bi ve gp ne zaman vermişim iyi analiz yap gabriyel 90gp alan benmiyim sizmisiniz. ve gp aldıktan sonra verdim. Ve 90 gp vermedim kardeşim verdipim asker sayısınıda söylerim hesaplarsın kaç gp yapıyor :D 6000hop 5000kılınç 250 tüfek 90gp 3te1 yapıyormu? Burada yenilip ittifağı dağıtıp çok fazla konuşma git derdine ağla alicim harakleate sizi avutan çıkar muhakkak baba şefkati istersende uzaklara gitme bana gel.;):closedthread:

Kardeş kocaeli derincedeyim numaranı gönder konumumu atayım bide karşımda konuş böyle gevgelene gevgelene... deli ittifakından gp azalışı var dede ittifakından gp azalış var dış ittifaklardan gp aktarımı olmuş ve siz depo inmeden önce sessiniz çıkmıyordu niye ? depoluk adamlarsınız bu kadar.. poseidon dünyasında koca ittifakınız 100k gp yi zor bastı gelmiş aslkdjalda inmiş depoyla savaş kazandık diyorsunuz :D haydeeee

Birincisi korkudan numara engelleyenlrr belli burada şow yapma alicim üzerler seni real dünyada bilip bilmeden karşımda konuş felan diyorsunda beni ne kadar tanıyorsun neler yapabileceğimi bilmeden üst mertebeden konuşmaya kalkma bu hallerini çocukluğuna veriyorum

İkincisi: adamlar 3 kişi senin değişinle kacaman ankayı bitirdiler sen daha yok depo muhabbeti yap burada depo açmasakta yeniliyorsunuz gelen yeniyor kardeşim sizi suç bendemi sizde koyun olmayın sizde

Üçüncüsü aliciğim pose gp ne alaka konuyu oraya buraya çekme alicim posede oynamadığımı herkes biliyor ve ittifak basım yapamadı derken girer bakarsan dark kaç kişi ve kaç hesap basmış 3 günde 100gp hesaplarsın artık

Dördüncüsü ve en kritik nokta ankacık yenilgiye dayanamadımı kapattınız vallaha üzüldüm ankacığı gelen geçen kevgire çeviriyordu iyi oldu bir yandan kapattığınız rezil olmuyorsunuz. Geçmiş olsun..

Tebrik ederim tqw arkadaşlara ellerinize sağlık death resmen içinden geçilmiş mahşallahınız var durdurulamaz güç kapıda.

Gelin size bir teklif bulunayım Anka şuanda tatilde bizim arkadaşlar güzel benzettiler ankalıları tekrar sizde içinden geçin yağma bol onlarda çiftçi hepsi savaştan zerre anlamayan bir alay kişi death yaptığınuz çabadan daha az yorulursunuz savaşırken niye bu teklifemi ettim sizler ile bir ara konuşmuştum belki hatırlarsınız anka son hattinde dokunsanız puff olacak gelin bunda sizinde payınız olsun askerse asker altınsa altın desteği her türlü yapılır anka savaşan her ittifağa hrm siz eğlenin hemde gelen geçen nasılda vuruyor ankaya görsün alem.

haklısın üstadım artık server açılmayıp ve üstüne server birleştirilmesi gerekiyor böyle giderse oyuncu kalmayacak server açılıyor bir dönem aktif sonra oyuncular kayboluyor

">upload-success

">upload-success

">upload-success

Anka ittifakı hani konuşuyordun ötüyordun sesin fazla çıkmaya başlamıştı hani şuanda duyulmuyor. Yaw sevgili anka siz allah aşkına ittifakmısınız soruyorum size bu kaçıncı mağlubiyet kaçıncı tatil. Tatil beldelerin keyfini sürün tarildeyken nerede hata ediyoruz diye kendize sorun çiftçi sürüsü anka

GöKBörü haberi olmadan harakleste savaşmı olur savaşınızı yan adadan sonuna kadar takip ettim savaştan her an düzenli rapor aldım savaşla ilgili hani dışarıdan müdale ettiler demesinler diye bilerek savaşa girmedim dostlarım bir avuç eski dark üyesi server 1 cisi ankacığı yerden yere çarptı nerde o gabriyelden aldığınız 90gp akıl var mantık var 90gp yüklenirmi savaş esnasında buradan belli savaşçı olmadığınız koyun sürüsü olduğunuz bir kaç çoban kocaman ankayı... Dark öldü sanmayın Dark yokluğu bile sizi alt etmeyi yeterde artar bile fear bütün kadrosu neredeyse Dark onun için ha Dark ha Fear şekil değiştirmiş hali orada arada okşanmak isterseniz sevgili dostlarım ve eski ekip arkadaşlarım sizi okşayacaktır Fear ittifakına tebrik ederim az kişiyle ankacığı ezdiler hemde ankanın 90gp şow rağmen ama sonuç anka toz.duman oldu ve sesizliğe gömüldü.

Anka birdaki savaşınızda haber verin ki bizden bir kişiyi size verelim öyle savaşın yoksa keyfi çıkmıyor savaşın :D  

ve ali defol sayfamdan git çöplüğünde ötmeye devam et

aslşdkaslşd kovsana beni hadi ? hesap indirmemişmiş ahmet ile gökbörü hesapları Yukarıdan indi demi bi anda skljadlaks nan hayatın yalan kime ne anlatıyon sen ?

Daha neyin kafasını yaşıyorsun hayalperest çocuk. Bıraktım artık anlamıyor musun illa kalıp sizin içinizden mi geçeyim. Demek size koyuşum baya zevk aldırmış size. Ama ara sıra girer yine zevkle içinizden geçerim bebe.

türklerin hiç biri savaşçı değil hepsi tarla bu arada sadece lite var içlerinde elinden geleni yaptı arkadaş ama ekibi kötü elden ne gelir zaten o ittifağa yakışmıyordu neyse kimseyle söz yarıştıramayacağım Darklegion kapattık ama Darklegion kurucusu hala oyunda takılacak zamanı olduğu sürece söylesin sorunu olan zamanını ayarlar savaşırız hatta tek çıkmaya cesaret edemezler isede ittifak olarakta gelin

Ve bana gelince oyunu arasıra girerim bakarım biraz kafa dinleyip yanlız çiftçilikle uğraşırım genelde tatilde takılırım ama bireyael takışlıp kafa dağıtacağım yada bir kaç kişi ufak çaplı yağmalara çıkabiliriz ama genelde tatilde takılafağımı buradan duyururum üzerimden prim yapılmasın ve şunuda belirteyim bu sadece haraklea için geçerli ve posedion için geçeeli ama hydrada değerli abilerim ve doslarımla başka ittifak altında devam edeceğim oyuna ve tekrar belirtmeliyimki. Harakleste tek takılıyor güçü kalmadı gibi algılanmasın çoğu ittifağı tek yerim denemek işteyenede önceden bildirmesi şartıyla hodri meydan diyorum

Kendi ağzınla diyorsun "düşmanlarım tarafından kapatılmadı" diye zamanında TÜRK ittifakı ile ben 1 ay boyunca konuştum dağıtıp bize gelme kararı aldılar orada 2 tane indirilen hesap ile yendiğiniz savaştan sonra forumda zafer çığılıkları şöyle dağıttık böyle dağıttık diyen ben miydim ? Sen kimsin ki senin üzerinden pirim kasalım ? Neyin pirimi neyin popisi var olm sende ? Bir zamanlar elinde çaldığın sazı ellinde bulamayınca normal palmiye ağacına devam kardeş.

Şunuda açıklayayım türk ittifağını yenmek için hesap filan indirmedik indirmeyede ihtiyacımız bile olmadı bunlar baktılar karşımızda yenildiler ne tesadüf hemen ittifağındağıtıp ertesi gün size sığındılar soruyorum millete madem 1 aydır bu olay var dersin biz ankaya katılacağız savaş yapmayalım ne diye asker getiriyorsun oyunun başında gelen askeei kestik baktık boylarının ölçüsünü alınca size topuk savaştan sonra ittifak dağıtıldı yalansa yalan diyin karakterinizi iyice gösterin ve mesajlarda ss duruyor isteyene atabilirim. Yani savaştan sonra dağılan ittifak ne denir ben söz bulamadım sen cevaplayı ver

Kardeşim sana söylemedimmi git kendi çöplüğünde öt diye gelmişin burada daha hala atıp tutuyor hakaretlerini devam ediyorsun bu kadar yüzsüzlük olmaz zaten yüz olsa sende neyse defol git sayfadan kendi sayfanda konuş hemen senin ittifak yok sadece harakleste sennniye üzerine alınıyorsun okadar kuyruk acısı bırakmışım ki sizde bu halleriniz doğal karşılıyorum. Ve milletin işi gücü var oyundan daha önemli hayatları var insanların zamanımın büyük bir bölümünü çalıyor ittifak sorumluluğu vs şeyler kendi başıma ister oyuna gireririm ister tatile kalırım bu demek değilki sizden tırsıyorum sizin ittifağın toplam gp fazla gp tek başıma toplarım neyse sözü uzatmaya lüzum yok hayat meşguliyeti işte bazı şeylerden zaman ayırmak gerekiryor kenara sen şisofren düşüncelerinle baş başa kal alicim sen ve ankacığın yıktı ya demi git kendini tatmin et olursa benli durum engeli kaldır mesaj atarsın. Tek başıma içinizden geçerim canını sıkma sizin ittifaktan tek başıma bile daha güçlüyüm oyunda