Posts by Sting

Καλησπέρα σας, σήμερα θα μιλήσουμε για τα γνωστά σε όλους διακοποδανεια, στην παρούσα φάση ο τραπεζίτης είναι η συμμαχία bro και ο πελάτης (τακτικός κιόλας) η συμμαχία ιλι, πάμε να δούμε και τον ορισμό:

Οπως βλέπεται παραπάνω οι συμμαχία ιλι στο σύνολο της ήρθε στην τράπεζα μας για να λάβει ένα διακοποδανειο, εμείς τους πελάτες μας τους σεβόμαστε και τους ευχόμαστε καλές διακοπές, το πακέτο δανεισμού περιλαμβάνει και το πότισμα στο φοινικοδασος του στιγκ. Για λοιπούς ενδιαφερόμενους ακολουθεί και παρακάτω και διαφήμιση, ελπίζουμε να μας προτιμήσετε.

bro

το παιζεις τρελιτσα η εισαι ασχετος με τον εψιλον . Εδω και 2 χρονια στο φορουμ υπαρχουν νηματα μεταξυ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΑΛΑΓΓΑΣ και BRO(πρωην sw ,τους αλλαξαμε συμμαχια λογω φαπων). και συ το χαβα σου να δινεις στρατιωτικες.κλασσικο γιουσουφακι των BRO . χαιρετισματα στον φαπωμενο RAGE ..εχουμε συνεχεια

Τζοτζο Αμπέρ αλερτ θα βάλεις τις φάπες και τους φοίνικες εσύ; 😂😂😂

ΣΕΞ ΛΟΓΩ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ

Τι εννοεί ο ποιητής;

Πες μας και ποιος είσαι στο παιχνίδι να ξέρουμε με ποιον μιλάμε...

Για να έχεις μια ποιο καθαρή εικόνα δες με ποιον καρπαζοεισπρακτορα έχεις να κάνεις...

Ξέρω ότι τρομοκρατηθηκες τώρα αλλά πιστεύω θα το αντέξεις 😂😂😂

ΣΕΞ ΛΟΓΩ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΩΝ ΣΥΝΘΗΚΩΝ

Τι εννοεί ο ποιητής;

Πες μας και ποιος είσαι στο παιχνίδι να ξέρουμε με ποιον μιλάμε...

Είναι αυτός που βγήκε διακοπές για να μην πιάσουν τις επιστροφές του οι bro τώρα παίζει από γιδοφονια για να μην φαίνεται ότι είναι ο φαπωμενος Τζόρτζιο από τους διαλυμενους ιλι. Κλασική περίπτωση βλάβης δηλαδή στην προκειμένη περίπτωση εγκαφαλικης

Τώρα σου αφήνει υπονοούμενο ότι θα σου ρίξουν φάπες επειδή είχαν oi bro στρατιωτική με ιχνηλατη, βέβαια θα σου έρθει μέσω λογαριασμού στη συμμαχία ρεμ γιατί με τον κανονικό του και αυτός και η Τασούλα η στιγκ ντρέπονται λόγω των καρπαζιων που έχουν φάει

Και αφού διαβάσατε τη γνώμη τουλάχιστον δέκα διαφορετικών υπαρκτων παικτών της συμμαχίας bro τεκμηριωνοντας την άποψη τους, εγώ ο μεγάλος κλειδωκρατωρ του ικαριαμ ο τιτανομεγιστοτεραστιος στιγκ σας λέω ότι τρώτε φάπες (πληκτρολογιου),είμαι ο ένας και μοναδικός στρατηλατης παίζω μόνο όταν ο αντίπαλος είναι off και έχω για βοηθό μου τον απίστευτο ανεπανάληπτο και φοβερό (μπουφο) giorgio80 ο οποίος έχει την παγκόσμια πρωτιά να καταφέρει να φάει μπαν στο σύστημα υποστήριξης, σας υποσχόμαστε ότι θα συνεχίσουμε τα τικετ θα τρέχουμε ποιο γρήγορα κι από τον φλας και θα διαστρευλωνουμε ότι έχει σχέση με την αλήθεια γιατί πολύ απλά είμαστε μαλωμενοι με αυτήν.

Η ουσία είναι μια, οι Ιλι είναι διαλυμένοι, κρύβονται πίσω από διπλούς τετραπλους κλπ, μόλις δούνε τα σκούρα βγάζουν τον πραγματικό εαυτό τους, μποτάκια βρίσιμο και ψέματα κατά κόρον, το γελοίο της υπόθεσης είναι ότι ενώ όλοι τους έχουν πάρει χαμπάρι αυτοί συνεχίζουν, προφανώς δεν το παίζουν ηλιθιοι αλλά είναι, τζωρτζετα φυτέψες φοίνικα για να μην φας κλείδωμα και έχεις τα μούτρα ρε γιδοβοσκε και βγαίνεις εδώ και βάζεις αναφορές εκατό χρόνια πίσω αλλά και με άσχετες συμμαχίες, αν αυτό σε κάνει να νιώθεις καλά τότε σε αναβαθμίζω από ηλιθιο σε πανιβλακα, Τασουλη εσύ πάλι είσαι το κατακάθι του ικαριαμ, μόλις δεις τα σκούρα ξεκινάς να κατεβάζεις καρκίνους μάνες παιδιά και ότι βρεις, απλά είσαι ένα σκουπίδι που το κρατάνε εδώ μέσα απλά για να μας διασκεδάζει όταν βρείτε και οι δύο τα μούτρα να παίξετε στα ίσα και όχι σαν κότες εδώ ήμαστε,μέχρι τότε κρυφτειτε δεξιά κι αριστερά και εμείς θα σας γλεντάμε, εδώ σας γλενταει ο εξολοθρευτής θα μου πεις αλλά οκ. Επίσης καλό είναι να γράφεται και από τους κανονικούς λογαριασμούς σας είναι κοινό μυστικό ότι είστε εσείς και ανούσιο να γράφεται με τους καμία 20 άρια διπλούς που δημιουργησατε. Τώρα το μόνο που μένει είναι να εμφανιστεί και ο γραφικός κλαψιαρης Αίαντας και έδεσε το γλυκό.

Αυτό μάλιστα, είναι η τακτική μας κύριε, βγαίνουμε διακοπές να προλάβουμε τις φάπες, εμ τι νόμιζες; ένα χρόνο μετά να ξανά πάθει τα ίδια ο Γιωργάκης; οοοοοχι αυτή τη φορά ήταν ποιο γρήγορος και από την σκιά του, σαν τον λουκυ Λουκ ένα πράγμα, εγώ ο μπαρμπα Τάσος το χω βάλει αυτοσκοπό θα μας διαλύσω τους ιλι ωπα θα σας διαλύσω τα μπρόκολα.

Καλησπερα σας, η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να πετύχω κανέναν bro έτσι τρέχω δεξιά κι αριστερά από τις 2 το ξημέρωμα μέχρι τις 5 μετά εξαφανιζομαι γιατί οι αντίπαλοι ξυπνάνε, ως γνωστών όταν παίζω με παίχτες που είναι μέσα τρώω φάπες, οπότε προτιμώ να πετύχω κανέναν εκτός, βέβαια με πήραν όλοι χαμπάρι και με σβερκωνουν ακόμα και με τους διπλούς μου, αυτά τα νέα για σήμερα. Ο giorgio φύτεψε φοίνικα γιατί τα μπρόκολα περιμένανε τις επιστροφές του, σαν γνήσιος (βάζω τα πόδια στην πλάτη) ιλι που είναι έπραξε αυτό που θα κάναμε όλοι μας, βασικά εγώ κι αυτός άλλος ιλι δεν υπάρχει.