Posts by SADRAAAAAAAAAA

    ΜΑΡΣΑΛΑΚΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΚΤΡΟΝΙ ΠΑΛΙ ΝΗΣΤΙΚΟ ΣΕ ΑΦΗΣΑΝΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΑΒΓΙΖΕΙΓ

    Γυρνα πισω να φας και αλλη φαπα σαντρουλα μου

    ΠΟΙΑ ΦΑΠΑ ΡΕ ΠΕΙΝΑΣΜΕΝΟ ΠΗΓΑΙΝΕ ΡΙΞΕ ΚΑΝΑ ΚΤΙΡΙΑΚΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΣ 40 ΣΤΡΑΤΗΓΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΜΠΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΝ ΛΟΥΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΥΝΕ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕΣΑ ΤΑ ΣΤΡΑΤΑ

    ΜΑΡΣΑΛΑΚΟ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΡΕ ΠΑΙΚΤΡΟΝΙ ΠΑΛΙ ΝΗΣΤΙΚΟ ΣΕ ΑΦΗΣΑΝΕ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΓΑΒΓΙΖΕΙΣ

    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΑΕΣΙΡ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΝΗΜΑ ΠΟΛΕΜΟΥ ΣΕ ΝΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟΝ ΑΡΧΙΚΛΟΟΥΝ ΜΑΡΣΑΛ, ΕΥΓΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΦΟΒΕΡΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΛΑΔΟ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ

    ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΓΑΠΕΣ:*:*:*

    :closedthread::closedthread::closedthread:

    Αγαπουλινες μου αεσιρ ειναι απλο μην καθεστε και κλαιτε, αφου λετε οτι δεν κανουμε μαχες, φτιαξτε κανα διπλο να μας στειλει υλικα και μετα ελατε να μας φαρμετε για να το ανεβασετε εδω και να δειξετε ποσο καλυτεροι παικτες ειστε ή μηπως αυτο δεν ειναι ηθικο;

    Ακομα περιμενω να ερθει η κουζουλινα και να μου δειξει τα κολπα/κουτοπονυριες της που θα την κανουν να νικησει το πολεμο με καθε δυνατο μεσο.

    Κραξτε λιγο εδω μεσα και βαλτε λιγα λογια ακομα για το τι ειμαστε, δειξτε το πραγματικο σας προσωπακι για να εμπεδωσουμε κι αλλο οτι μονο με στιες μπορειτε να παιζετε, συνεχιστε λιγο ακομα το θεατρο του παραλογου που εχετε στησει εχουμε αρκετο ποπ κορν ακομα...

    ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ???

    ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΙ ΜΕΓΑ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΟΒΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ??

    ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΠΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΠΟΙΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΜΟΝΟ ΕΝ ΩΡΑ ΜΑΧΗΣ

    Κάποιοι έχουν προσωπικά προβλήματα και προσωπικές ζωές και ξέρεις πολύ καλά πως όποιος και να βγει διακοπές θα ρίξεις καβλάντα ακόμα και αν πέθανε irl γιατί τέτοιος είσαι...

    ΗΡΕΜΙΑ πανω απο ολα, γαιτι απο οτι φαινεται απο νημα πολεμου παμε να το κανουμε το νημα της κατινιας

    ΠΡΩΤΟΝ εσεις λεγατε να γινετε ***Λογοκρίθηκε*** και να κανουμε ***Λογοκρίθηκε*** οποτε δεν καταλαβαινω για τι ακριβως παραπονιεσαι τωρα

    ΔΕΥΤΕΡΟΝ ο φιλος σου ο Σωλον χθες βγηκε διακοπες για αγνωστους σε μενα λογους με ειδες πουθενα να τον ***Λογοκρίθηκε*** για αυτο;;;

    Υ.Γ καλα ειναι να μην λεμε οτι κατεβει στη κουτρα μας και να μην βαζουμε λογια σε αλλους και πανω απο ολα να ειμαστε ηρεμοι γιατι εδω ειναι ΝΗΜΑ ΠΟΛΕΜΟΥ και οχι νημα της κατινιας.





    [mod='Whitedrum']+1 προφορική προειδοποίηση για Ασέβεια του Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

    ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ???

    ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΙ ΜΕΓΑ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΟΒΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ??

    ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΠΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΠΟΙΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΜΟΝΟ ΕΝ ΩΡΑ ΜΑΧΗΣ

    Κάποιοι έχουν προσωπικά προβλήματα και προσωπικές ζωές και ξέρεις πολύ καλά πως όποιος και να βγει διακοπές θα ρίξεις καβλάντα ακόμα και αν πέθανε irl γιατί τέτοιος είσαι...

    ΗΡΕΜΙΑ πανω απο ολα, γαιτι απο οτι φαινεται απο νημα πολεμου παμε να το κανουμε το νημα της κατινιας

    ΠΡΩΤΟΝ εσεις λεγατε να γινετε ***Λογοκρίθηκε*** και να κανουμε ***Λογοκρίθηκε*** οποτε δεν καταλαβαινω για τι ακριβως παραπονιεσαι τωρα

    ΔΕΥΤΕΡΟΝ ο φιλος σου ο Σωλον χθες βγηκε διακοπες για αγνωστους σε μενα λογους με ειδες πουθενα να τον ***Λογοκρίθηκε*** για αυτο;;; https://prnt.sc/vlmkk3

    Υ.Γ καλα ειναι να μην λεμε οτι κατεβει στη κουτρα μας και να μην βαζουμε λογια σε αλλλους και πανω απο ολα να ειμαστε ηρεμοι γιατι εδω ειναι ΝΗΜΑ ΠΟΛΕΜΟΥ και οχι νημα τις κατινιας.





    [mod='Whitedrum']Προσοχή στον τρόπο έκφρασης, παρακαλώ διαβάστε τον Κώδικα Συμπεριφοράς[/mod]

    ΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ???

    ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΟΙ ΜΕΓΑ ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΣ ΚΟΒΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΔΙΩΞΕΤΕ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ??

    ΑΜΑ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΜΠΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΠΟΙΝΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ, ΜΟΝΟ ΕΝ ΩΡΑ ΜΑΧΗΣ

    δεν με εβαλε κανενας αντωνης να ντυθω ετσι, μονη μου το διαλεξα γιατι ειμαι ελευθερη γυναικα και ***Λογοκρίθηκε***


    [mod='Geomade']Έχει δοθεί προειδοποίηση[/mod]

    ΑΛΛΟΣ ΒΡΙΖΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΥ


    ΝΑ ΕΔΩ ΜΕΝΩ: ***Λογοκρίθηκε***

    ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΥ ΙΚΑΡΙΑΜ.


    [mod='Geomade']Έχει δοθεί προειδοποίηση.[/mod]

    ΑΛΛΟΣ ΒΡΙΖΕΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΨΑΧΝΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΛΥΠΑΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΧΑΝΕΤΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΜΟΥ


    ΝΑ ΕΔΩ ΜΕΝΩ: ***Λογοκρίθηκε***

    ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΚΑΝΕΝΑΝ. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ ΚΑΚΑΛΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΛΥΣΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΥ ΙΚΑΡΙΑΜ.


    [mod='Geomade']+1 προειδοποίηση για παραβίαση του κώδικα συμπεριφοράς. [/mod]

    Μην δίνετε προσωπικές πληροφορίες για εσάς και τους άλλους.

    ΗΡΕΜΑ ΜΠΑΤΣΕ ΗΡΕΜΑ. ΘΑ ΠΑΘΕΙΣ ΠΑΛΙ ΚΑΝΑ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΑΣ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΑ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΣ

    Η εμπλοκή ανεξάρτητων ατόμων καθώς και η επανειλημμένη και εσκεμμένη συμμετοχή άλλων συμμαχιών καθιστούν τον πόλεμο άκυρο.

    Παρακαλώ να κλείσει το νήμα.

    ΚΥΡΙΕ ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΓΙΑ ΠΙΑ ΕΜΠΛΟΚΗ ΜΙΛΑΤΕ;;
    ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΑΛΛΑ Ο ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΟΣ ΠΑΤΗΣΕ ΣΗΜΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΑΝΕ ΕΝΩ ΤΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ ΑΠΩΛΕΙΕΣ 70 - 30;