Posts by Syler

Eirene szervernek miert nincs threadje ?

kajak megkellett kerdeznem a top 1 szövit milyen szerveren vagyok....

mikor 4-éve abba hagytam tudtam hogy ez a játék ki fog halni.... de most hogy itt vagyok megint és látom amit akkor csak sejtettem....vegyes érzések vannak bennem...

400 játékos egy vadonat új szerveren.... azthitem hogy egy régi szerveren vagyok. de nem.

régebben ha nyilt egy szerver fél nap után regisztráltál nyitás után és már 1500-adik voltál, statisztikákban

gondolkodtam vissza jövök ebbe a játékba de két nap után teljesen átfordultam megint abba az irányba hogy felesleges kezdenem ujra...

Köszi groove.

Sajnos a pi szerverröl már csak a FU-ra kocsma maradt meg az archivumba a csata jelentesek meg a haboruk eltüntek... Ha ezt tudom akkor elmentem egy mappába akkoriban... :(

My-szerverre meg mi már nem rakoskadtunk ki cr-eket feleslegesenek találtuk azokat. Viszont Jo volt látni az FD-s meg a TEK-es cr-eket :) hiányoznak azok az idök :) már vagy négy éve....

Kávét ide is. Az most jól esne

régebben volt egy archivum itt forumon minden eltünt Magyar szervernek.

ezek az archivumok még megvannak valahol, ha igen akkor megtudnátok mondani merre találom. nem nagyon igazodok ki ezen a mostani design-on