Posts by Ercsa

    egy élő email címet kér a rendszer. nem az elfelejtettet, mivel azt ugye elfelejtetted :)

    működik az elfelejtett email-es dolog, csak sajna nagyon nyögve nyelős. hasonló cipőben járva, nekem 1 napomba telt, mire be tudtam lépni az accomba, amit egyik nap még engedett, a másik nap nem.

    valószínűleg nem jó jelszót adtál meg az elfelejtett mailcím jelszavának, és akkor elég szépen el lehet vele kínlódni.

    Azonban mérlegeld Hindavichi kérdéseit, mert lehet azok között van a kutya elásva.

    acc vagy lobby mail címét azonban szerintem senki nem fogja neked megadni, hiába tudod a jelszót, arra neked kell rájönnöd

    a GOnak 2 szervere van OPI (meló mellett ez sem kevés), és mint Groove is írta, sajnos vannak dolgok, amikkel lényegében nem tud mit kezdeni...


    waron nem tudnak támadni, bár lehet a gyáva nyúl névvel kellene ott jelen lennem:) de valamilyen maci segít a piacozásban, volt, hogy láttam, elfogadta ajánlatomat :)

    kérek egy páleszt, meg valami ébresztőt (ne túl hangosat), még kellene ma melózni valamennyit X/

    jó meglátás, rettenet:) én is beregeltem, de én csak kertészkedem, meg galambászok. szóval engem sem fosztogat a kutya sem :)na jó, én gyáva vagyok, szóval..:D

    kérek egy páleszt, ma (is) jól átfagytam a jeges szeles szakadó esőben. a következő betérő italát én fizetem, mert groove tényleg becsődöl :D<3