Posts by Ercsa

Tévedés. Engedélyezett a multi, amennyiben szerverösszevonáskor, vagy már létező acc egyik szerverről másikra költöztetéskor leszel úgymond több accos. De az accjaidat össze kell kötni IP megosztással, és nem lehet az accjaid között flotta kapcsolat. Semmilyen. Amennyiben bármi szabálytalanságot követsz el, akkor igen fájdalmasan tud érinteni a büntetés.

A team tagoknak utánalehet nézni :)

Blume, próbáld evvel:

1. Lépj ki a lobbyból.

2. Kint az email cím ablaka felett van egy olyan felirat, hogy: "Elfelejtetted az email címedet?" Kattints rá!

3. Ott add meg az elveszett accod nick nevét és a jelszót, meg a szervert. Ki fog adni egy emailt, ami nem biztos, hogy az, amiről te tudsz. Ne foglalkozz vele, másold ki!

4. Lépj vissza a lobbyba azzal az emaillel, amit először megadtál, tehát ne a most kimásolttal, hanem az eredeti először megadottal, amivel beléptél.

5. Bent az "Azonosítóm" Felirat alatt katt az "Új azonosító hozzáadása" feliratra.

6. Oda illeszd be a kimásolt email címet!

ha nem megy, nyiss 0-s jegyet :)

Vikivitni, itt jön a sok vár helyett az, hogy ha nem jelölnek meg szervert, csak a jegy tartalmában, akkor hamarabb a CoMa-hoz kerül a jegy...

És mégis van, aki megjelöli. sőt. kb majd mindenki

Mivel még Lobby korszak előtt kaptam kedves barátnőmtől egy játékot megőrzésre, nem tudom, mikor mi történik. Akkor a hölgy kicserélte az e-mail címét az enyémre, én meg kértem egy ideiglenes jelszót.

Hogy most mikor mi történne, a csoda tudja. Elvileg most is az lenne a megoldás, hogy - akkor Lorovus által elkövetve - a kicsrélt e-mail címre kérsz egy ideiglenes jelszót. De mivel a Lobby bevezetésével több játékos is elveszítette a játékát, pedig nem cserélt le semmit, benne van a pakliban, hogy az átvétel nem sikerül, és Lorovus sem tudja visszavarázsolni a játékot az Ika világába.

Ugye, a jelszó megadása, hogy beléphess játékostársad játékába, az meg szabálytalan. De ha összeköltöztök, és egy IP-ről kezdtek el játszani, az már nem igazán kifogásolható...

feltéve, ha az accokat összekötöd az azonos IP miatt, akkor semmi kifogásolható nincs benne összeköltözés, így azonos IP miatt

Kedves mlgy. Magyar szerveren Lorovus a Team feje, így fellebbezésre nem hiszem, hogy van lehetőség.

Gondolom a válaszát, melyet kaptál, jól átgondolta, mérlegelt, és válaszolt. A régi dolgokból sok minden nem aktuális már, sokat változott a játék. Nos.. a multi accok... vannak olyanok, amik szerver összevonáskor kerültek egy szerverre. Amíg nem bizonyítható, hogy a több accal nem szabályszerűen játszanak, addig maradhatnak.

Kedves mlgy!

Gondolom szerver megjelöléssel tetted. Mivel alpha szerveren Lorovus az illetékes, így türelmed kérem, míg a jegy felkerül hozzá. Ez nem 1-2, vagy 5 nap... Ezért kérjük, hogy aki jegyet nyit, tegye szerver megjelölése nélkül. csak a jegyben írja meg, melyik szerver az érintett.

Kedves Vikivitni!

ha valaki 0-s jegyet nyit, és felsőbb intézkedés szükséges, akkor nem kell 2 hetet várni, mert a 0-st fel tudom küldeni. de ha meghatározod a szervert, ami nem az enyém, annál valóban várhatsz, mert én csak széttárni tudom a karjaimat. majd ha felér x idő után Lorovushoz, akkor lesz válasz.

Többször le lett írva (leírták ex-GO-k, leírtam én is), hogy 0-s jegyet tessék nyitni, mert hamarabb kapsz választ. Aki ennek ellenére olyan szerverre nyit jegyet, ahol nincs GO, annak bizony ki kell várnia az időt, míg a jegy felér automatán Lorovushoz

A pushingos célzásaidra: ha nem bizonyítható, akkor nem lehet tenni semmit. Akárki akármit lát. Nekünk nem elég, hogy ki mit lát, nem elég tudni, hogy valaki csal. megvannak a feltételei mindennnek.

Tehát nem kell az egy szem GO-t lenézni :P

próbálkozz meg evvel a folyamattal. Elméletileg működni fog:

1. Lépj ki a lobbyból.

2. Kint az email cím ablaka felett van egy olyan felirat, hogy: "Elfelejtetted az email címedet?" Kattints rá!

3. Ott add meg az elveszett accod nick nevét és a jelszót, meg a szervert. Ki fog adni egy emailt, ami nem biztos, hogy az, amiről te tudsz. Ne foglalkozz vele, másold ki!

4. Lépj vissza a lobbyba azzal az emaillel, amit először megadtál, tehát ne a most kimásolttal, hanem az eredeti először megadottal, amivel beléptél.

5. Bent az "Azonosítóm" Felirat alatt katt az "Új azonosító hozzáadása" feliratra.

6. Oda illeszd be a kimásolt email címet!

én már töröltem ott :) jó játékot nektek :)