Posts by -KenNoKage-

sevko kalemızden kaçıp boş sehırlere dadanmıs yıne en ıyı yaptıkları şey cürmü buralarda savasmaya yetmedı demekkı :D

Ya gereksiz gereksiz yazıp durma,bölgene gelindi raporlar alındı kazanıldı.

Kendinize güveniyorsanız deli bölgeleri belli hadi bakayım gel.

Boş konuşmak ile olmuyor bu işler,yağma da aynı şekilde atacağın 100 yağmaya 1000 olarak cevap verilir.

Noldu sana geçen soru sordum suspus oldun?

o bu degılde sevko :D sana jıletın benı adadan atmak ıstedıgını kım soyledı :D:D bu bir deyıversene kardeş sana kım laf tasıyor :D senın bızdekı elemanın kim hele bı anlat heyecanlı oluyor bak ezıle ezıle yenıldın olabılır canın cok acıyor cezalı hesap yagması asarak kendını dahdada dusurme bız jıletle tartısırız kapısırız yerı gelır kavga ederız ... lakın sunu asla unutma kacıp gıtmeyız ıhanet etmeyız :D bu bızım aramızdakı mesele senı alakadar etmez sen savasa bot yolla fazla konusma bakalım :D:D sız bızım rakıbımız degılsınız olamassınız sırtını kana dayadın da noldu nasıl sattılar seni :D olacagı buydu sevko bu hayatta hersey para degıl cvp ver sana bu bılgılerı kım getırıyor :D

caferde ağlamaya başladıgına gore vazıyet ciddi :D:D deltta gucu olarak delı ocagını eze eze yedık dayanamadıkları ıcın kacmak zorunda kaldılar karada ayrı denızde ayrı bız bır halt ettık sımdı topuk zamanı dıyemedıklerınden boyle oluyor :D:D ıttıfak arkadaslarımı tebrık edıyorum ıka tr nın en fazla aglayan ıttıfakı delı ocagınıda kırdıkları aglama rekorundan oturu tebrık ederım

Delta gücü ümidini kesmiş senden galiba cidden üzülüyorum senin için ya,tedavi hep yarıda kesilmiş seni sağlam tedavi edeceğiz merak etme casper'cim.

osman senden bıraz bahsettı bırde mehmet sabaha kadar güldüm :D daha cocuksun belli sen gıt kralın gelsın :D castielın selamı var sana :D hahah

Bu arada Osman ne kadar tanıyor beni ya sana anlatıyor ki:) ben kendisini anlatayım isterse :) dost dediği kişilerinden kendisi hakkında çok bilgi sahibi oldum.

caferde ağlamaya başladıgına gore vazıyet ciddi :D:D deltta gucu olarak delı ocagını eze eze yedık dayanamadıkları ıcın kacmak zorunda kaldılar karada ayrı denızde ayrı bız bır halt ettık sımdı topuk zamanı dıyemedıklerınden boyle oluyor :D:D ıttıfak arkadaslarımı tebrık edıyorum ıka tr nın en fazla aglayan ıttıfakı delı ocagınıda kırdıkları aglama rekorundan oturu tebrık ederım

Delta gücü ümidini kesmiş senden galiba cidden üzülüyorum senin için ya,tedavi hep yarıda kesilmiş seni sağlam tedavi edeceğiz merak etme casper'cim.

osman senden bıraz bahsettı bırde mehmet sabaha kadar güldüm :D daha cocuksun belli sen gıt kralın gelsın :D castielın selamı var sana :D hahah

Yalan yanlış kişilerden dinleme yaz bana anlatayım sana,onlar kendi yaptıklarına baksınlar anca arkamızdan konuşurlar.Kendine güvendik diye özel konuları anlattık onları bile yeni tanıdığı kişilere anlatıp makaraya aldırıyor ama anlattıklarına kendi kafasinda ekleme yapıp öyle anlatıyor size belli zaten.

Anlatmani bekliyor idik ama sen yaptıklarıni kabul ettin çaldığınız hesabı tepe tepe kullanın.

Vedat net bir şekilde herşeyi özetlemiş ama bir yerde ufak bir eksiklik var onuda ben eklemiş olayım.Castle hesap verildi kendisi ise aramızda hiç bir problem yok iken o sürede de bu hesabı delta gücüne veriyor bu 6 yada 7 gün içinde oluyor.Herkes kendine yakışanı yapar sorun yok,bu arada aynı şekilde onlara güvenen bir dostlarına daha yanlış yaptılar:) başka hesaba da çöktüler bünyede alışkanlık yaptı, kendilerine güvenen kişilerin hesaplarını bu şekilde alıyorlar.

Daha çok getirirler etraftan adam:)onlarda 1 haftaya tatile kaçar fazlası yok^^

Burda suçlamayı seviyorsunuz ya burda anlat ya dinleyelim basit bir soru sordum?

Sen ne kullanıyorsun ya?

Benmi emanet verilen hesaba çöktüm?

Castleye verilen hesap kime geçti nasıl geçti anlat bakayım ? :)

Hayla burda bir şey yokmuş gibi yazıyorsunuz ya helal olsun.

Kadroya bak castle,osman,murat😂aynen aynen delta gücü büyük ittifak 😂

bak bak emanete hiyanet edende geldi :D

Casperin çektiğinden sende kullanıyorsun belli oldu,sen betada abi dediğin insanlara ihanet etmiş insansın.Birinin emenat verdiği oyuna çökecek insansın,neyse betada bittin sıra deltada yanına getirdiğin kişiler ile birlikte.

kime ihanet etmişim çağır gelsin buraya kendi söylesin :)

Ben kimseden emanet bişey almadım :)

siz hesap çalıp şehirleri yıkıp oyunları siliceksiniz sonra sizin kuyruğunuza basılınca enik gibi ciyaklıycaksınız daha çok cıyaklarsınız :)

Başka yerde yalan konuş hadi hadi, burası delta deli sayfası burası yaptığın ihanetlerin dökülecegi yer değil aç bir beta forumu sana ordan ayar vereyim tek tek.

Kadroya bak castle,osman,murat😂aynen aynen delta gücü büyük ittifak 😂

bak bak emanete hiyanet edende geldi :D

Casperin çektiğinden sende kullanıyorsun belli oldu,sen betada abi dediğin insanlara ihanet etmiş insansın.Birinin emenat verdiği oyuna çökecek insansın,neyse betada bittin sıra deltada yanına getirdiğin kişiler ile birlikte.

belkide şifre paylaşımları olmuştur :) öyle değilmi şevko :D sevko ısmetın ve bızım hesapları çalarken nerdeydın sen arkadaş :D hadi savaşın artık kan ıttıfakına yalvarıp durmayın :D

Şuan size yazan benim ama senin aklın hayla şevkette 😂ne yaptıysa sana:)

Bilmediğin konu hakkında konuşmaya bayılıyorsun,seni 10 yaşında sanıyor idim ama sağ olsun arkadaşlar anlattılar şaşırdım cidden.Seni görecem bırakıp kaçtığın zaman bakalım kim kime yalvarıyor,kendi bölgeniz de patates tarlası oldunuz😂sizi o hesap çalıp deltaya gelen çete dahi kurtarmayacak

Neyse rapor sayfası burasi senin gibi gereksiz biri için meşgul etmeye gerek yok.

Merhaba arkadaşlar, silinen hesaplarda mezarlığa giriş sonrası oluşan hataların bir kısmı, bulunduğu serverda tam olarak silinmemesidir. Siz asphoel yani mezarlığa girdiğinizde bazen ana serverda oyun tatil moduna düşer ve (ya bu oyuncu adı alındı yada sunucu hatası ) bu durum sizin oyun taşimaniza engel olur, genelde 3 ile 8 gün içerisinde sorun düzelir, eğer düzelmez ise ticket açma yolunu seçin

Sorunda burda zaten hesap komple serverdan silindi isim hatası vermiyor,şuan ki sorun sunucu hatası vermesi.

Merhabalar şuan test serverinde olan hesapların aktarımını yaparken sorun yaşıyoruz,işlerimizden dolayı bazen giriş yapamıyoruz ve oyunlar siliniyor.Bügünde aktarma işlemi yaparken sunucu hatası alıyorum,bu sorunu tek yaşayan ben değilim dostlarım da yaşıyor bu hatayı.Kendi düşüncem 13 temmuzda yapılan güncelleme kaynaklı olduğu ve sizlerden ricam sorunun giderilmesi aksi taktirde oyuncu azalması olacaktır bu sorundan kaynaklı Teşekkürler.