Gececi Tayfa

• Ahbaplarım forum yeni diye diye bakıyoruz ki yeni konu açılıyor damlıyoruz ne gerek vardı diyoruzzz, engel olamıyoruz tekrar tekrar başımızın ucunda dönen sirkülasyon hipnoz gibi saldırıyoruz.

1.Bu team'ın özellikleri gece ayakta kalırken mutlaka 1 kerede olsa arabesk dinler.

a).Çayını, kahvesini ve ETS ( Euro Truck ) ihmal etmez.

b).Gece acıkmasıda olur eee boş karın guruldar dolaba baktırır demişler

c).Okur, bazen canına okur, bazen kitap, bazen dünyaya dert okur.

d).Her gece olmasa bile maziyi hatırlar.

2.İkariam açık durur nakliyat yapar.

a).Gece örs,pose basar ama asla rodos basmaz.

b).Operasyona çıkar adaların kolonilerin içinden geçer ya AV olur ya AVCI ben henüz AV olanı görmedim.

c).Taverna bölümünü boş bırakmaz yazar yazar bakmışsın blog yazarı olmuş. gece üzüm yiyen tavernanın şehirdeki isyanını bastırır, hazırlıksız yakalanır.

d).Sosyal medyaya bakar özellikle instagrama kendinden bir parça arayana kadar gezinir.

3.Yönetici ekibi gece nöbette olduğu zaman bile merak edip girdiği bir teamdır.

a).Yeniii forum neymişkinin garibanlığını yaşar bakmış türkiyede fav yok yabancı forumlara bakar.

b).Sabah bazıları ne yaptığını bile hatırlamaz en son ... nickli arkadaşla operasyonda uyuyakalmıştır.

c).Multiyi direk ihbar eder, bulur, kaçamaz multici, belasını bulur.

d).Barbarları haşat eder fakat barbarlar uyanık gece yağmaya çıkmadan ne yapacağını bulur.

4.Yeter artık bu ne konu der bakar durur.

a).Burada dertleşmek serbest aşk ilişkilerinizin kırıntılarını, kırıklıklarını yazın dert yoksa bile dert ne demek ki ben yandım kül oldum yazın.

b).Gece başınıza komik şeyler gelebilir onuda yazın gece karnınız acıktı ise onuda yazın öğrenciye taktikler verelim, kimse gelmez demeyin biz bize yeteriz.

c).Bütün yönetici tayfası V.I.P davetlimizdir açılış konuşmasının ana gündem maddesine varana kadar yazabilirsiniz sizlerde insansınız yazın ikariam ve yöneticilik yazın.

d).Saygı kesinlikle ön planda her zaman buyrun ama:

geceleri her şeyi her konuda istisnasız tartışabileceğiniz konuşacağınız yeni sosyal platfrom #gecemedyaikariama hoşgeldiniz GECEMEDYAİKARİAM 8|

Admiralnelson.png

KORKUP kaçmaktansa cesaret göster,

en büyük erdemdir içinden gelenleri söylemek...

• Hepinize merhabalar dostlar açılış konuşması olarak burada gececi olup güzel vakit geçirip postlarınızı saygı çerçevesinde atarsanız memnun olurum. 8)

ıhı ıhı ses ses ses deneme ses ses deneme 1 2 ses ses... :saint:

Geçen gün acayip ama bi o kadar kırıldığım yarıldığım bir video bana denk geldi. Kızın bir tanesi kedisinin ismine "Şükrü" adını vermiş ben hayatımda kediye her türlü isim vereni gördüm ama bu kadarda değil yarıldım yaew yaw yav;

"Bilinçaltıma işlendi o kadar yarıldım düşünsenize "şükrü" "şükrü" "şükrü" ama kedinin adı "şükrü" ben şok oldum yaw hiç bu kadar gülmemiştim neyse dostlar işte böyle bir anıydı kedide garibim adının "şükrü" bilincinde olmadığını bilerek garip garip bakıyor bu kız ne diyor bana diye benim adım "şükrü" yok artık :D8o=O:/8|8):thumbup::whistling:

Admiralnelson.png

• "Grafomani"

Bence böyle bir durum var sende (en azından bende öyle bir izlenim yarattın),bir araştır derim. :/

Diğerleri için söyleyim (yanlışlıkla tavsiye verirken ban yemeyim ^^),bu bir takıntı türü oluyor. :whistling:

• demek takıntı hmmm bakmak lazım şükrü için diyosan acayibime gitti takıntım yok kardeşim saolasın :)  Chuck "Bee" Bashlick modum Luck bile düşünüyor sıkıntı yok diye PannaCotta adminim gelse oda FastFooD comam gelse oda aynını der ama ban yerim diyorsan bu sefer fena sıkıştın ahbap psikolojik terimlere lokasyonlara girdin =O:/8)

Admiralnelson.png

• demek takıntı hmmm bakmak lazım şükrü için diyosan acayibime gitti takıntım yok kardeşim saolasın :)  Chuck "Bee" Bashlick modum Luck bile düşünüyor sıkıntı yok diye PannaCotta adminim gelse oda FastFooD comam gelse oda aynını der ama ban yerim diyorsan bu sefer fena sıkıştın ahbap psikolojik terimlere lokasyonlara girdin =O:/8)

Tüm postların için demiştim. X/

Psikolojik terimler niye ban sebebi olsun?

Ben sen "yanlış anlama" diye söyledim öyle.

• Chuck "Bee" Bashlick reiz bu sefer işler fena tm'dende olacaksın grafomani yazı yazma hastalığı olarak biliniyor sosyal medyanın kullanımıyla artmış bişey ama bende yok dostum yeni forumun cazibesine kapıldık daha doğru olur sanırım Audience :rolleyes:tarzı olaya bakmışsın sadece forum tarzı 8)

Admiralnelson.png

• #hashtagdır her yerde kullanılır erişim için herkes birkaç hashtag kullanabilir. yani bunu sık kullanmak değilde bilinçszi ve farkındalıksız kullanmak sorun kaynağı teşkil eder ben konu ile alakasız hashtag kullanmadım üstelik yeni bir metoddur şimdi biz bunu kullandık diyelim abarttık hashtag konu ile alakasız olursa metodu anlamamış dolayısıyla bilinç olmamış olur ha kimileri eğlence için kullanır diyeceğiz ama instagramda bu daha çok takipçi çekmek amaçlıdır lakin hashtag asıl itibariyle ortak insanları konuya çekmek için iyi bir metoddur. :thumbup:

Konu başlıkları konusunda biraz rahatım başlıktan anlasında içeri gelsin diye ha sen sevmezsin rahatsız olursun zaten metin yazmış dersin bakmazsın ben çok bir şey göremiyorum bakış açısı:/

Audience tarzı şu bu kullanıcı forumda özellikle senin demiş olduğun şeyler gibi yorum yapıyor eleştiriyor eleştiri bakış açınız ortak diye ifade ettim ;)

Admiralnelson.png

• İşte öyle bir izlenim vermiyor değil ama. :/

Öneri yazdığın konuya "Soru" etiketi yapmışsın. (ki başlığı "buraya öneri yapıyormuşuz dediler" gibi bir şey) :huh:

3 satır tutan başlık göze batmayacak gibi değil ki. ^^

Bu forumda mı,çünkü "audience" yazınca birisi çıkmıyor. :/(Merak ettim,kimmiş bu acaba 8))

• eski foruma bakmak lazım :) Audience için

soru etiketi ve bilmiyorumun aslı aslında ucu dolaylı olarak sana dayanıyor sen demişsin ya önerileri buradan yapabiliyorsunuz diye bir yerde yazıyor bende senden alıntılayıp dedimki herhalde buraya yazılıyor mesele o yani Chuck "Bee" Bashlick  8):love::saint::*

Admiralnelson.png

• işte bende forum için yazdımya sayın Luck modum dedim neler olmuş forumu daha yeni yeni kavrıyorum hatalrım olabilir siz biraz yeni geldiğimiz için alttan alıyorsunuz saolasınız canınızı yerim gözünüzden öperim düzelteceğiz :thumbup:8)

ha Chuck "Bee" Bashlick forum için demediğini biliyorum oyun için bende forum içinde yazayım birileri bkar şirkete iletir diye yazdıydım kusura bakma biraz olay karışmış ama olsun:*=O

Admiralnelson.png