[Έχει Αναφερθεί] αδυναμία χτισίματος εμπορευματικού λιμένα

• Υπάρχει ήδη αναφορά για το θέμα στο αγγλικό κανάλι:

(reported) Can't build a dockyard

Tip: να στέλνεις καλύτερα εικονά / στιγμιότυπο (screenshot) του θέματος που θες αντί για το url. Δεν φαίνεται τίποτα.

• Καλησπέρα σας,

το πρόβλημα έχει ήδη αναφερθεί στους προγραμματιστές του παιχνιδιού.

Ελπίζουμε να έχουμε σύντομα μια διόρθωση.

Ζητούμε συγνώμη για την ταλαιπωρία

Καλή σας συνέχεια

AchingEcstaticAegeancat-size_restricted.gif

• Και σε εμένα το ίδιο. Περίμενα να τελειώσουν τα κτίρια που έχτιζα σε άλλες πόλεις μπας και..... Τίποτα. Μετά έψαξα και βρήκα αυτήν την αναφορά. Ηρέμησα λίγο. Περιμένουμε λοιπόν να φτιαχτεί το bug και να προχωρήσουμε

• Δύσκολα τα πράγματα ... εδώ τις πράσινες σκεπές δεν μπορούν να φτιάξουν ΤΟΣΟΟΟΟΟ καιρό.

Βέβαια η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία :/

• Η λύση που μπορείτε να κάνετε προσωρίνα είναι με premium (έστω το daily που παίρνεις ως ανταμοιβή με την πίστη.. ) να προσθέσετε το νέο επίπεδο σε λίστα οικοδόμησης...

μπαίνει στην λίστα.. και από την στιγμή που δεν υπάρχει άλλο κτήριο που να κατασκευάζεται εκείνη την στιγμή.. ξεκινάει αμέσως..

• Η λύση που μπορείτε να κάνετε προσωρίνα είναι με premium (έστω το daily που παίρνεις ως ανταμοιβή με την πίστη.. )

Με όλο το σεβασμό αλλά η πληρωμή δεν λύνει πάντα τα προβλήματα. Εγώ προσωπικά έχω 0 αμβροσία αυτή τη στιγμή. Είχα αγοράσει μια φορά, με αντέμοιψε το παιχνίδι με άλλη εν καιρώ καθημερινών αποστολών τώρα πλέον δεν υπάρχει ανταμοιβή με αμβροσία και άρα δεν μπορούμε να προσπεράσουμε αυτό το πρόβλημα. Και συνεπώς πρέπει να περιμένουμε την 19η Φεβρουαρίου που ίσως και να λυθεί το πρόβλημα.

Ήλπιζα σε καθάρισμα της μνήμης ή διαγραφή cache αλλά φρούδες ελπίδες...

• Η λύση που μπορείτε να κάνετε προσωρίνα είναι με premium (έστω το daily που παίρνεις ως ανταμοιβή με την πίστη.. )

Με όλο το σεβασμό αλλά η πληρωμή δεν λύνει πάντα τα προβλήματα. Εγώ προσωπικά έχω 0 αμβροσία αυτή τη στιγμή. Είχα αγοράσει μια φορά, με αντέμοιψε το παιχνίδι με άλλη εν καιρώ καθημερινών αποστολών τώρα πλέον δεν υπάρχει ανταμοιβή με αμβροσία και άρα δεν μπορούμε να προσπεράσουμε αυτό το πρόβλημα. Και συνεπώς πρέπει να περιμένουμε την 19η Φεβρουαρίου που ίσως και να λυθεί το πρόβλημα.

Ήλπιζα σε καθάρισμα της μνήμης ή διαγραφή cache αλλά φρούδες ελπίδες...

Συμφωνώ.. για αυτό πρότεινα και τον προνομιούχο που δίνεται ως ανταμοιβή για τις καθημερινές αποστόλες.. Ετσι και αλλιώς οι υπόλοιπες ανταμοιβές δεν είναι κάτι το ιδιαιτέρο...