DELTA GÜCÜ GÜNCEL SAVAŞ VE YAGMA RAPORLARI

• Yeni sayfanız hayırlı olsun, yaklaşık 1 aydır küçük emrahın topladığı toplamı 15 taneyi geçmeyen yağma raporları içinde tebrik ederim, siz 15 tane atana kadar biz 500 tane atıp astık hatta aşağıya bırakacağım tek postada attığımız yağma raporu sizin bu 15 tane attığınız raporlardan daha fazla ^^

GAZOZ OLMAYIN ;)

EFSANE OLUN 8)

L3g7nyT9.png

2. yağma raporunu da astığım da 1 ayda attığınız yağmadan fazlasını asmış oluyoruz ^^^^

1eaM2C5EbPcr.png

Kalanları da kendi sayfamıza asacağım takipte kalın ;)

Emrah şimdi sana neden küçük emrah dediğimi daha iyi anlıyorsun demi?

40 fırın ekmek yemen lazım ;)

cxd4nv9.png

☾✫ ORDULARLA YENİLMEZ BİR GAYIZ VAR KANIMDA ✫☽

• cok konusma sen kale basmaya gelde tokatlayalım senı yıne arkana bakmadan kaç :D ama gelir elımızı oper biadını verırsen bı düşünürüz:) baracuda uff olmuş dıyorlar :D castlelınde selamı var :D boş sehırlerın buyuk savaşcıları:D mesele yagma atmak degıl kale basıp kacıyorsan fazla soze gerek kalmıyor :D:D en son acı tecrubelerın vardı ağlaya aglaya kaçmıştın :D işin gücün algı ama senden başka yıyen yok :D sadece kuru gürültü buda senı delırtıyor :D:D delir bakalım

• cok konusma sen kale basmaya gelde tokatlayalım senı yıne arkana bakmadan kaç

Pardon da en son o kaleye geldiğimiz de depolarının dibini sıyırmadığımız oyuncu kalmamıştı, sen dahil ;)

QYJH5Vy-4b.png

9bg5Am-j.png

binaV_rD.png

6cZL2zURO.png

Z2h7lxCrcP.png

Bak yukarıda astığım raporları kale dediğin yere gelip aldık, hem de tüccar dediğiniz adamdan yedin bu yağmaları çıkmış konuşuyor hala ^^

Devamı da asmama gerek yok demi ;)

cxd4nv9.png

• cezalı hesap yagması atacak kadarda utanmaz :D sıze kac hesap taşıttım ben korkudan sana yalvardıgı gunlerı hatırlatmıyım ıstersen :D işin gucun algı olsada boş tutturmus bır yagma oda cezalı hesap yağması :D buyukluk yagma atmak degıldır buyukluk senı böyle ağlatmaktır :D ağlamaya devam et bakalım :) sana boşuna ağlak dememişler :D:D hele ceza kalkınca nasıl topukladıgınızı savassın dıye getırdıgınız adamlara bıle rezıl olmanızı hangı cumleler anlatırkı :D o nasıl kaçmaktı öyle ağlaya ağlaya bızım oldugumuz yerde senın bı onemın yok bızım sadece ufacık bı detaysın hatta mınımınnacık . bu arada castlenın selamı var :D hahahah

• Ceza alman senin sorunun bizim değil.

Senin yağma yemende ittifakın ve senin sorununun bizim değil

Biz basar geçeriz, yağmayı ;)

Dibine dibine enes yağmaladı seni hem de ^^ püü benden 1 tane yağma alamamış adamlar forumda bülbül olmuşlar emrah dediğin adamda merkezinde boş depoyla takılıyordu geçen gün şehrindeki mızrakçıları bittiğinde malzeme cıkmadı deposundan ^^

Görüntülerini güzel bir sunum ile oğuz asacak izlersin sende ;)

cxd4nv9.png

• bayadır forumda yoktum ortalık yıne kendınıbılmezlerle dolmus şimdi redtornado kardesımızden sevkonun multılerı nasıl yagmaladıgını sora hesaplarda bastıkları buhar devlerını nasıl kıtır kıtır kestıgını anlatan bır çalışma yayınlayacagım

ZhLbU3.jpgZhLrR7.jpgZhLy9H.jpgZhLiSn.jpgZhL48y.jpgZhLtUI.jpg

sabbah: efendım kızmayın ama multılerını yagmalamıslar

şevko : sen ne işe yararsın senı nıye besliyorum ben hızmetını duzgun yap bıdaha bagıslamam sana 1 t altın vermem

sabbah : kızmayın efendımız bırdaha bole bısey olmayacak sıze gerektıgı gıbı hızmet edıcem

şevko : aferım sozumden cıkarsan olacakları bılıyorsun

ve sora derin bır sessızlık olur fırtına oncesı sessizlik ve sabbah efendısıne verdıgı sozu yerıne getıremez ve derkı bunun karsılıgında bana hesap çal getır

sabbah : hemen efendımız ..

ZhLuT8.jpg

sevko : sabbah bu ne

sabbah : efendımız kızmayın nolur cay koyayımmı efendımız

sevko : yok sen ıcerı gec ben koyarım cay

pompa : emrah oglum bı sıgara ver bana :D:D:D

• 4 senenin sonunda yağma atmaya tenezzül edip 200k malzeme alıp kaçmışsınız, aynı performansı oyuncularınızın depolarını sıfırlayıp 1 günde 3-4m malzeme kaldırdığımız da kurtarmaya gelip 0tt0 gibi gecenin bir yarısı 2k füze 400 havan kestirip kaçmadığınız zamanda bekliyorum

Bu arada multimi desem savunmasız oyuncu mu desem bunları yağmalayıp şevketin multisi diye asmanız da epey komikmiş böyle devam edin ^^

Unutmadan, tebrik ederim raporlar şahane ^^

cxd4nv9.png