Server Charon

• ערב מבורך לכולם

מזמין את כולם להירשם לשרת החדש ולהנות מחווית משחק כמו של פעם

התקופה הכואבת וההודעה שכולנו קיבלתי במייל על השרת החדש עוררה בחלקנו חשק לשחק מחדש, להיכנס שוב לבועה ולחוות את כלל הרגשות שיש למשחק הזה להציע.

אעשה יחד עם חבריי כמיטב יכולתי על מנת לשמור על שרת בריא

שהיריביות יהיו בגבול הטעם הטוב

שהפיראטים יהיו חופשיים לכולם

שלא יהיה אף שחקן שיפרוש כתוצאה מתקיפות כאלה ואחרות

ובעיקר שכולנו נהנה יחדיו כמו שמשחק אמור להיות

בהצלחה לכולם ובעיקר למי שיחליט להגיע לשרת

-Eden-

GO|Smod

since 2009

-With great power comes great responsibility-

[âIMG]

--1.png?ex=659ae98d&is=6588748d&hm=ea0744eb2c70d5fa36885ec9625309f1482da69c9dd34bcbf1be4cc67f803d63&

• לבוא? חחח

אני עסוק מאוד בשרתים אחרים לא יודע אם יהיה לי זמן להשקיע שם.

חזרו איתך אנשים שאני מכיר?

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• לבוא? חחח

קוטל שדים אתה המקור של עדן?

• אני בתחילת הדרך שלי פגשתי את עדן ועוד כמה אנשים שכבר לא משחקים יותר לצערי.

1051289-demon-slayer-kimetsu-no-yaiba-and-mob-psycho-100-ii-take-top-crunchyroll-anime-award-honors.jpg?itok=PiMxVasE

• לבוא? חחח

תבוא ותדע :saint:

-Eden-

GO|Smod

since 2009

[âIMG]

--1.png?ex=659ae98d&is=6588748d&hm=ea0744eb2c70d5fa36885ec9625309f1482da69c9dd34bcbf1be4cc67f803d63&

• ‏כל עוד יאפשרו כפולים, השרת כשאר השרתים

רוצים שרת כמו פעם...? י

חסל כפולים, חסל פירטים, חסל פסלים, חסל אמברוסיה

פעם, כך היה

רוצים שרת כמו פעם...? י

פעם, כך היה

אחי זה לא בהכרח יקרה מילא אתה מתלונן על הכפולים ואמברוסיה אבל מה הבעיה בפלאים? ופיראטים זה נחמד כל עוד לכולם יש סיכוי לזכות בסוף

רוצים שרת כמו פעם...? י

פעם, כך היה

אחי זה לא בהכרח יקרה מילא אתה מתלונן על הכפולים ואמברוסיה אבל מה הבעיה בפלאים? ופיראטים זה נחמד כל עוד לכולם יש סיכוי לזכות בסוף

‏בכתבה של עדן הוא כותב שהשרת החדש יהיה כמו שהיה פעם, פשוט כתבתי מה היה פעם

בקשר לפסלים, אין ספק שזאת הטבה, אבל כל עוד הפירטים הם הכוכב, כל עוד לרבים מהשחקנים יש "ים" כפולם וישנם שחקנים עם מספר מחשבים חלק בבית, חלק בעבודה, ניידים ותבלטים, זה לא רק שיש להם כפולים, יש להם כפולים שהם יכולים לבזוז ולפשוט עליהם ומשום כך, כל עוד שני האלמנטים האלא מתקיימים, אין מה לעשות ומה שהיה לטווח ארוך יהיה

בקשר לאמברוסיה, אישית אני לא משתמש אבל ניתן להבין את הבעלים שרוצים להרוויח וזאת זכותם

דרך אגב ממש קל יהיה לגלות כפולים, איים שלמים תוך יום הופכים לאיי מבצר ובעיקר אלא שלא במרכז אלא בקצוות, כי המשחק מתפשט בטבעיות שלו מהמרכז החוצה וכול מי שבעבר למרכז... כפול

אישית, אני לא אכנס לשרת החדש כי כפי שכתבתי, אני לא מאמין שזה יקרה, אבל אם יש נטייה לכיוון, אולי עוד 2 או שלושה שרתים חדשים "ייפול" להנהלה ה"אסימון" והם יאכפו את זאת

• יאלה לכו על זה, ואולי אפילו תהיה מהדורת חדשות חדשה ;)

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• בוקר טוב

בהמשך לפוסט הנ"ל מהיום והלאה כלל הסבבים יהיו פותחים לכולם

לכל שחקן באשר הוא קיימת הזדמנות לזכות גם במקום הראשון, אין יותר סידור טופ.

בהצלחה לכולם!

-Eden-

GO|Smod

since 2009

[âIMG]

• העניין עם הכפולים הוא אמת לאמיתה. שחקן עם כפולים מקבל יתרון לא הוגן. למשל, באי שלי אין כפולים ויש לנו מנסרה רמה 11 כאשר באיים עם כפולים המנסרות מעל לרמה 20. אני משחק בשרת כבר כמעט שבועיים ויש סיכוי שעוד מעט אפרוש.

• אם אתה מעוניין שהאי שלך יהיה חזק, אז כן תשקיע בעוד כפולים ותבצע שיתופי רשת ביניהם ותתרום מהם לאיים שלך. זה אחרים עובדים יותר בשביל עצמם לא אומר שהגמול צריך להיות שווה

אני לא מתבייש להגיד את זה, אבל אם חשוב לי האי אני אפתח 10 כפולים ואתרום דרכם

Mask

- Asklepios | Boreas | Charon -

isr1.png

------------------------------------------------------------------------------

sig1.png

אדון

Hunts

PRIME

• אז בהצלחה עם שרת שכולל 30 שחקנים ועוד 300 כפולים. אני לא אשתתף בזה. זה לא קשור להשקעה זה קשור לחוסר ההיגיון שבדבר. זה לא כמו אמברוסיה שניחא זה מחזיק את המשחק.

• ע"פ חוקי המשחק מותר לכל משתמש להחזיק עד 10 חשבונות בשרת בנוסף לחשבון הראשי

כל עוד חוקי המשחק נשמרים אין מה לעשות בנושא

-Eden-

GO|Smod

since 2009

[âIMG]

• חוקים אפשר לשנות. כמו כן דרך ארץ קדמה לתורה. כלומר, כללי מוסר ואתיקה מקובלים יכולים להפוך את התופעה לתופעת שוליים. בסוף הכפולים יותר מדכא אותי אישית מאשר שחקן אמברוסיה. אם הוא רוצה לבזבז כסף שיבושם לו.

או שזה רק אני שמרגיש שהחזקת כפולים היא תופעה בזויה?

• לא יודע אני לא כזה מסכים איתך.

בסופו של דבר יש את הדברים שהמשחק מציע והוא כן מוגבל

אתה לא יכול לשלוח משאבים או לבזוז כפולים שלך, אתה יכול לחתום איתם חוזי תרבות, להיות באותה ברית, לתרום לאי שלך וכו'

אני דווקא רואה את זה כאופציה של המשחק שנותנת לך הזדמנות להתקדם מהר יותר

Mask

isr1.png

sig1.png

אדון

Hunts

PRIME

• לעניות דעתי, המהות של משחק אונליין היא שהמשחק יהיה מרובה משתתפים. אם במקום 200 שחקנים יש לך, 30 שחקנים ועוד 300 כפולים לא השגת את המטרה. הכיף במשחק הוא הוא האינטראקציות בין המשתתפים. זה שפלוני ממלא אי בכפולים שלו זה טוב אולי בסים-סיטי אבל לא באיקרים.

נ"ב: שונא את האינטרפייס בפורום - הוא לא מותאם בכלל לכתיבה בעברית (שלא לדבר על הוספת אנגלית באמצע)

• בזה אני מסכים איתך. אבל זה המשחק

תממש את כל האופציות שהמשחק מציע ותהיה שחקן טוב יותר

העניין של הכפולים לא היה קיים בעבר, זה הגיע דרך איחוד שרתים שלהנהלה לא היה מה לעשות כי זה הגיע למצב ששחקנים חויבו לאחד את היוזרים שלהם לאותו עולם שהם כבר משחקים בו

עם כל המגרעות של המשחק (ויש הרבה) אני עדיין מנסה לנצל את כל מה שהוא מציע לטובתי

Mask

isr1.png

sig1.png

אדון

Hunts

PRIME

• זה שמשהו חוקי לא אומר שהוא נכון. סתם לצורך הדוגמא ובהקצנה מכוונת: אין עבירה חוקית על בגידה בבני זוג אבל זה מעשה פסול מוסרית. ככה לדעתי גם שימוש בכפולים. זה ששימוש בכפולים מותר לא אומר שצריך לעשות את זה. בסוף אני מניח שאפרוש בגלל זה אבל בינתיים השאיפות הן להשאר בטופ 50 בשרת עד ששחקני כפולים ואמברוסיה יעקפו אותי.

אני חזרתי למשחק אחרי ששיחקתי פה בחטיבת הביניים באלפא, בטא ודלתא. מנסה ללמוד ולהתעמק אבל הכפולים מוציא את כל החשק.

• דבר איתי בפרטי אני אגלה לך עולם ומלואו

Mask

isr1.png

sig1.png

אדון

Hunts

PRIME