Új verzió - Olümposz Istenei kibeszélő

• Sziasztok!

Ha van bármi véleményetek, mondanivalótok ezekről az új istenekről. Többek között itt megtehetitek :)

Uff! Én beszéltem! :)

🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺

"Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

Merániai János, esztergomi érsek (1213)

//John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

• Sziasztok!

Jól értem, hogy a 25-ös szintű kutatások megléte után válnak majd elérhetővé ezek az új kutatások?

Gondolom az épület és a kutatás költségeiről, valamint az elérhető extra nyersanyagtermelés mértékéről nem tudunk semmit.

Az istenek haragja mit takar? Lehet rosszabb, mint az alaptermelés?

Juan

• Több részletet én sem tudok, mint amit kiírtam :)

Tuti, hogy nem a 25-ös jövők után lesz elérhető. Az kizárná a régi játékosok igen nagy részét is.

Nekem nem volt egyértelmű a szövegből, hogy konkrét kutatás(ok), esetleg egy 5. kutatási terület is elérhető lesz-e. Vagy a "kutatások" alatt a felsorolt épületszinteket értik-e. Egy új kutatást mindenesetre szerintem legalább fog jelenteni, ez valahol elöl/középtájon lesz elérhető szerintem, de ez csak spekuláció részemről.

A harag lehetséges, hogy csak üres szöveg és a bónusz hiányát takarja :)

Valószínűleg konkrét számokat csak a bevezetéskor fogunk megtudni.

Uff! Én beszéltem! :)

🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺

"Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

"A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

Merániai János, esztergomi érsek (1213)

//John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//

• Sziasztok!

Az istenek nekem bejönnek.

A szövitársak viszont úgy néznek ki,mint más szövetség tagjai,akinél van kémem.

Nem nagyon fekszik,hisz egy szövetség tagjai vagyunk,legyenek újra zöldek! ||

gnPmyu1.png

Soha nem mondd, hogy soha!

• Sziasztok!

Jó az ötlet is, a megvalósítás is a fejlesztésben. A játék többi részéhez képest kissé bonyolult, de nem baj.

Hogy írjak negatívumot is: Azt elvártam volna, hogy kapcsolódjon a tudomány - Politeizmushoz. Vagy oda, vagy vissza.