ΙΚΑΡΙΑΜ ΝΕΟ ΤΣΑΤ

  • Άποψη μου ειναι οτι καθαρος ουρανός αστραπές δεν φοβάται για να έχει κλείσει ο λογαριασμός μεροικών σίγουρα δεν έγινε τυχαία σίγουρα υπήρχε σοβαρός λόγος .Κανένας διαχειριστής δεν νομίζω να χαίρεται όταν πέρνει μια τέτοια αποφαση να το κάνει αυτο όπως ισχυριζεστε μερικοί.

  • Άποψη σου φιλε μου κανενα προβλημα και ειναι σεβαστή.Καλό θα ήταν παντως να την εκφράζεις πιο ομορφα και με μια μικρή δοση ωριμότητας.Καλή συνέχεια.:)

  • Άποψη μου ειναι οτι καθαρος ουρανός αστραπές δεν φοβάται για να έχει κλείσει ο λογαριασμός μεροικών σίγουρα δεν έγινε τυχαία σίγουρα υπήρχε σοβαρός λόγος .Κανένας διαχειριστής δεν νομίζω να χαίρεται όταν πέρνει μια τέτοια αποφαση να το κάνει αυτο όπως ισχυριζεστε μερικοί.

    μην ορκίζεσαι κιόλας

  • Άποψη μου ειναι οτι καθαρος ουρανός αστραπές δεν φοβάται για να έχει κλείσει ο λογαριασμός μεροικών σίγουρα δεν έγινε τυχαία σίγουρα υπήρχε σοβαρός λόγος .Κανένας διαχειριστής δεν νομίζω να χαίρεται όταν πέρνει μια τέτοια αποφαση να το κάνει αυτο όπως ισχυριζεστε μερικοί.

    μην ορκίζεσαι κιόλας

    Αν ήταν φιλε μου να υπηρχε δολοπλοκία σε όλο αυτό το κομμάτι οπως αναφερεστε τότε εγω όπως και άλλοι συμπαικτες μου γιατί δεν εχουμε αντιμετωπίσει ποτέ κανένα πρόβλημα? Μήπως θα έπρεπε να αναλογιστείτε κάποια πράγματα ? δεν ξερω ετσι απλά το αναφέρω.:)

  • Άποψη μου ειναι οτι καθαρος ουρανός αστραπές δεν φοβάται για να έχει κλείσει ο λογαριασμός μεροικών σίγουρα δεν έγινε τυχαία σίγουρα υπήρχε σοβαρός λόγος .Κανένας διαχειριστής δεν νομίζω να χαίρεται όταν πέρνει μια τέτοια αποφαση να το κάνει αυτο όπως ισχυριζεστε μερικοί.

    μην ορκίζεσαι κιόλας

    Αν ήταν φιλε μου να υπηρχε δολοπλοκία σε όλο αυτό το κομμάτι οπως αναφερεστε τότε εγω όπως και άλλοι συμπαικτες μου γιατί δεν εχουμε αντιμετωπίσει ποτέ κανένα πρόβλημα? Μήπως θα έπρεπε να αναλογιστείτε κάποια πράγματα ? δεν ξερω ετσι απλά το αναφέρω.:)

    να φταίμε εμείς δηλαδή στο κομπλεξ του αλλού;
    τα λεω και πολυ light να φανταστεις

  • Δεν έχω ασχοληθεί και πολύ με το παιχνίδι οπότε δεν ξέρω ποίος είναι ποίος και σε ποίον κόσμο αλλά για να αποκτήσεις προβλήματα καλώς ή κακώς πρέπει να είσαι κάποιος είτε αυτό είναι στην κατάταξη πόντων ή της πειρατείας ή τουλάχιστον να έχεις κάποια επιρροή στον κόσμο που παίζεις,οποιαδήποτε και αν είναι αυτή.

  • Δεν έχω ασχοληθεί και πολύ με το παιχνίδι οπότε δεν ξέρω ποίος είναι ποίος και σε ποίον κόσμο αλλά για να αποκτήσεις προβλήματα καλώς ή κακώς πρέπει να είσαι κάποιος είτε αυτό είναι στην κατάταξη πόντων ή της πειρατείας ή τουλάχιστον να έχεις κάποια επιρροή στον κόσμο που παίζεις,οποιαδήποτε και αν είναι αυτή.

    Εννοείς δηλαδή φίλε μου πως τα προβλήματα έρχονται όταν έχεις εξουσία και πολλούς πόντους χτίζοντας έτσι ένα μεγάλο αξιοζήλευτο όνομα ? Ωραία και ας πούμε ότι έχει αυτό που λές μια άποψη αν κάποιος είναι τόσο μεγάλος και ίσχυρός παίχτης. Όμως και πάλι και έτσι να είναι αμα ειναι καθαρός έχει φτάσει εκεί που είναι με την αξία του και σέβεται τον κάθε παίχτη ξεχωριστά χωρίς ίντριγκες και διαμάχες ποιός ο λόγος αν το κάνει αυτό να έχει πρόβλημα...Δεν υπάρχει λόγος απλα πιστεύω ότι οι περισσότεροι δεν σέβονται του κανόνες ασε που καν δεν τους έχουν διαβάσει. Οπως η κοινωνία εξω έτσι και ενα παιχνίδι έχει κανόνες για να μπορεί να υπάρχει μια ομαλή κατάσταση και να λειτουργούν όλα όπως πρέπει. Δεν νομίζω λοιπόν κατα την άποψη μου οτι τιθεται θέμα εξουσίας και ονόματος.:)

  • Γεια σας Ελλάδα! I want ask to you something. I need translator because google translate doesn't work right :'(

    My friend told this to me while we argued. He sometimes speaks greek while argue because i don't know this language.

    ''Νάι βρε διάολε με έπρηξες'' <------ What does it mean? Can you help me?

    cHndfT.gif

  • Γεια σας Ελλάδα! I want ask to you something. I need translator because google translate doesn't work right :'(

    My friend told this to me while we argued. He sometimes speaks greek while argue because i don't know this language.

    ''Νάι βρε διάολε με έπρηξες'' <------ What does it mean? Can you help me?

    The right translate of ''Ναι βρε διάολε με έπρηξες'' is ''Bloody hell, you bloat me''.
    We, Greeks, say this phrase if we want to say someone that he speak too much!!

    %CE%92%CE%9F%CE%9B%CE%9F%CE%A3+%CE%9A%CE%9B%CE%91%CE%9C%CE%A0.jpg

  • Then i am right to be angry:/ He is stubborn so much, greeks are stubborn as generally? how do i deal with stubborn man, i have not idea;(;(;(;(;(;(

    cHndfT.gif

  • Όλοι μαζί για ένα καλύτερο ικάριαμ, με περισσότερα μποτ και λιγότερα μπαν :):D

    είσαι θεούλης παιχταρά μου!!!!

    απ΄το στόμα σου και στου G.O


    Όλοι μαζί για ένα καλύτερο ικάριαμ, με περισσότερα μποτ και λιγότερα μπαν :):D

    είσαι θεούλης παιχταρά μου!!!!

    απ΄το στόμα σου και στου G.O. το αυτί.

  • αλανια ξερει κανεις μεχρι ποσες επιθεσεις μπορεις να κανεις σε ενα παικτη για να μην φας μπλοκ και που το γραφει;

  • Καλημέρα , μπορείς να κανεις όσες επιθέσεις θες...Έχει αλλάξει εδώ και χρόνια το όριο τον τριών (3) επιθέσεων

    Το παρελθόν είναι δάσκαλος του παρόντος και οδηγός του μέλλοντος


    ~ NeKRoΘaFThC ~