ΙΚΑΡΙΑΜ ΝΕΟ ΤΣΑΤ

  • Καλημέρα , μπορείς να κανεις όσες επιθέσεις θες...Έχει αλλάξει εδώ και χρόνια το όριο τον τριών (3) επιθέσεων

    Αν δεν με απατά η μνήμη μου έξι ήταν οι επιθέσεις, αλλά δεν έχει σημασία τώρα.

  • Εγώ να ρωτήσω κάτι

    Το app του Ικάριαμ στο κινητό θα το φτιάξουν ποτέ? Πολλοί αυτοί που θέλουν να βάλουν κανα κτήριο να χτίζεται, όσο είναι στις δουλειές τους.


    Πιέστε σας παρακαλώ πολύ να διορθωθεί το app!

  • Στην μετα-Lobby εποχη του Ικαριαμ, οσοι λογαριασμοι δημιουργηθηκαν μεσω της κινητης εφαρμογης μπορουν πλεον να συνδεονται μονο στην κινητη εφαρμογη. Οσοι λογαριασμοι δημιουργηθηκαν με e-mail συνδεονται πλεον μεσω e-mail (lobby). Οσοι λογαριασμοι δημιουργηθηκαν μεσω λογαριασμου facebook μπορουν να συνδεονται μονο μεσω αυτου.

    Καπου το ειχα διαβασει στο φορουμ αλλα δεν θυμαμαι που.

    Παρακαλω αν κανω καπου λαθος, διορθωστε με.

  • Στην μετα-Lobby εποχη του Ικαριαμ, οσοι λογαριασμοι δημιουργηθηκαν μεσω της κινητης εφαρμογης μπορουν πλεον να συνδεονται μονο στην κινητη εφαρμογη. Οσοι λογαριασμοι δημιουργηθηκαν με e-mail συνδεονται πλεον μεσω e-mail (lobby). Οσοι λογαριασμοι δημιουργηθηκαν μεσω λογαριασμου facebook μπορουν να συνδεονται μονο μεσω αυτου.

    Καπου το ειχα διαβασει στο φορουμ αλλα δεν θυμαμαι που.

    Παρακαλω αν κανω καπου λαθος, διορθωστε με.

    εγώ πάντως τσάμπα έχω κατεβάσει την εφαρμογή μέσω Google Play Store δεν μπαίνει απλά

    μόνο από υπολογιστή μπορώ να μπω με το νέο σύστημα.

    Με εκτίμηση και σεβασμό σε αυτούς/ες που τον αξίζουν


    Αφιερωμένο σε αυτόν που με έκανε να πατήσω την εγγραφή σε αυτό που λέγεται ikariam.gr

    "Αξίζει φίλε , να υπάρχεις για ένα όνειρο .... κι ας είναι η φωτιά του να σε κάψει"

    SeaMasterS [SMS] για πάντα.


    Η.Κ (zer0c00l , ikorolis)