teretno brodogradilište

• Ako si izgradio vec DOCKYARD i kupio jedan brod kada odes na transportuj dobara imaces ovakvu situaciju kao na slici povuces na teretni brodove do kraja (1 brod = 50k resursa) posaljes gde i koje hoces resurse, ja imam teretnjake i mislim da mozes da saljes samo u gradove gde imas izgradjen DOCKYARD..

Nemoj da spajas teretne i transportne, uvek prvo jedno pa drugo..

• Moja greska, mozes da saljes u bilo koji grad hoces, nije bitno da li imas Dockyard u tom gradu, bitno je da imas izgradjen u nekom i da imas 1 teretnjak kupljen..

• Napravio sam teretne luke u 9 gradova od 12 i kupio sam jedan teretni brod ali nemam tu opciju kako kod tebe. kod mene ima samo opcija koliko hoću da bude kapacitet po trgovačkom brodu i drugi slajder mi je opcija za Trinitronov motor tj da mogu da ubrzam brodove do 300% ali ovo za teretne brodove nemam

• To ti je gore na pocetku, imas sigurno, to za motore je ispod, gore na pocetku imas da platis Ambrozijom , trgovacke i teretne, pogledaj malo bolje :D

• Aha...vidiš kod mene to nema...a može biti da je do preglednika. Ja koristima Brave i a brave blokira silu koje kakvih gluposti pa je možda blokirao i tu skriptu pa je zato ne vidim tj nije prikazana kod mene,probat cu sa nekim drugim. Koji preglednik ti koristiš ?

• Šta sa ovim novim hramom bogova ? Evo podigao sam na lvl 30 , imam povratnu informaciju Obožavanja na 63%, i nemam nikakve bodove niti znam kako se prilaže i šta, resursi, novac , ???

• Šta sa ovim novim hramom bogova ? Evo podigao sam na lvl 30 , imam povratnu informaciju Obožavanja na 63%, i nemam nikakve bodove niti znam kako se prilaže i šta, resursi, novac , ???

Основе

Митологија и религија нису само важне компоненте културног идентитета било које цивилизације – обожавање богова такође има веома конкретан утицај на вашу економију јер дају моћне благослове онима који уживају у њиховој милости. Ефекти сваког благослова зависе од бога. Међутим, само једном стећи милост богова није довољно. Морате их умирити да бисте задржали њихове благослове!

Богови

Олимп је дом мноштва моћних божанстава. Сваки од њих контролише другачији домен и одговоран је за одређене области живота. Зато вам сваки од њих може дати различите благослове. Што сте више надоградили светилиште, моћнији су благослови које можете добити. Божанства која се могу обожавати у храму богова су:

• Пан, Бог дивљине
    • Дионис, бог вина
    • Тајки, богиња среће
    • Плутон, Бог богатства
    • Теја, богиња драгуља
    • Хефест, Бог ковача

Милост богова

Богови благосиљају само оне који уживају у њиховој милости. У храму богова можете обожавати разна божанства да бисте стекли њихову милост - иако само једног по једног бога! Можете мењати бога којег обожавате колико год често желите. Једном када стекнете милост свог Бога, морате се побринути да је задржите, иначе ће ваш благослов ускоро избледети! Заузврат, што више милости уживате, то ће вас више подржати ваш бог. Главно божанство вашег града утиче на то који ће благослови користити вашем граду:

• Пан повећава производњу дрвета
    • Дионис повећава производњу вина
    • Тајке повећава производњу мермера
    • Плутон повећава производњу злата
    • Теја повећава производњу кристала
    • Хефест повећава производњу сумпора

Митологија

Овај истраживачки одељак се бави боговима и како их обожавати. Истраживање митологије вам омогућава да изградите светилиште где можете обожавати богове. Поред тога, ваши истраживачи морају прво да сазнају који су исправни ритуали и церемоније како би ваш град могао да обожава одређено божанство.

• „Седиште богова“ (захтева ниво градске куће 5): омогућава вам да изградите Божје светилиште
    • `Господар шуме` (захтева ниво Богова светилишта 1): откључава бога Пана
    • „Време за журку!“ (захтева ниво 2 Богова светилишта): откључава бога Диониса
    • „Срећна коинциденција“ (захтева ниво Богова светилишта 4): откључава богињу Тајки
    • `Богатство из дубина` (захтева ниво Богова светилишта 6): откључава бога Плутона
    • „Сјај Богиње“ (захтева ниво Богиње Светиште 8): откључава богињу Теју
    • „Време за журку!“ (захтева ниво 10 Богова светилишта): откључава бога Диониса

Istrazi malo i sam oko ovih bogova, za svakog ti pise, koji je podoban za sta, u svakom gradu sam postavio kog boga zelim, imas neke minimalne pomoci ,vise resa se dobija imas da prilozis ove poene sto dobijas za dnevne zadatke u sustini sam istrazi, ja se jos nisam mantrao oko njih...Ako budem sta novo saznao, napisacu ti ovde..Pozdrav

Ja sam raspodelio bogove u svakom gradu koji mi odgovara, gore sam ti naveo koji ti je za sta podoban..

Sada imas ove poene od dnevnih zadataka, njih prilazes da bi dobio Milost od bogova i dobijas vise resursa, ja sam dobio za 15.8 procenta vise , verujem da moze biti i veci procenat, meni je zgrada na 14 lvl. A na istrazivanju je na maks.. Naravno dobijas samo za onog kog prilozis ..To je neka fora oko ovih noviteta