רמת בית המרגלים מול גובה העירייה

• גודל החומה בהחלט פקטור ורק דרך הריגול ניתן לראות, אלא אם כן הוא כבר כבוש ימית, אבל גם לפני קרב ימי תמיד עדיף ריגול

• חד משמעית עדיף ריגול כי זה יותר עוזר להתכונן מבחינת צבא מול היריב שאני תוקף ורמת חומה בדרך כלל זה לא מראה לי רמת חומה בדוח קרב אז...

אם זה המטרה שלך יכול להיות שכדאי שתצא מנק' הנחה שאין לו ימי בעיר, ומהכיבוש הימי תראה את הצבא היבשתי ע"י שליחת תקיפה, ריגול נועד למטרות יותר נשגבות מריגול אחר צבא (בכללי בדרך כלל זה די מיותר לרגל אחרי צבא, אתה היית תוקף בסופו של דבר באותה צורה)

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• חד משמעית עדיף ריגול כי זה יותר עוזר להתכונן מבחינת צבא מול היריב שאני תוקף ורמת חומה בדרך כלל זה לא מראה לי רמת חומה בדוח קרב אז...

אם זה המטרה שלך יכול להיות שכדאי שתצא מנק' הנחה שאין לו ימי בעיר, ומהכיבוש הימי תראה את הצבא היבשתי ע"י שליחת תקיפה, ריגול נועד למטרות יותר נשגבות מריגול אחר צבא (בכללי בדרך כלל זה די מיותר לרגל אחרי צבא, אתה היית תוקף בסופו של דבר באותה צורה)

למשל לראות אם הוא פעיל? וייצור צבא ומחסנים אם אתה רוצה לרוקן אותו ממשאבים מיקום מושבות לא חייב בגלל

ikalog

לא נראה לי שיש דברים מעבר...

• ‏יש גם את עניין לרגל אחרי המושבות שלו

מנקים אחד, עוברים לשני, שלישי והלאה

ריגול מסיר את הנסתר ולדעתי הוודאות של מה מחכה או לא מחכה במושבה המיועדת לתקיפה, הידע, שווה את הזהב שהריגול מבזבז וגם אם כמה מרגלים "נשרפו" בזמן הריגול

למשל לראות אם הוא פעיל? וייצור צבא ומחסנים אם אתה רוצה לרוקן אותו ממשאבים מיקום מושבות לא חייב בגלל

ikalog

לא נראה לי שיש דברים מעבר...

פיצר' הריגול ב2023 משומש לריגול אחרי תנועות צי וריגול אחר סטטוס מקוון בשביל לדלל (גם זה לא בהכרח קורה, מדללים על עיוור), בשרתים חדשים שהבית מחבוא עוד לא משופר אצל כולם זה כבר מקרים שונים

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• אז פחות משקיעים בריגל ובבית מחבוא ?

• גם אם זה כל מה שמשתמשים בו בריגול עדיף לך שלא יצליחו לרגל עליך אז עדיין שווה ולדעתי שווה מעבר אם זה אפשרי כמובן

• אה סבהה

• ‏לפעמים המרגלים של היריב "נשרפים" ומגלים מי המרגל ובדיוק מה יש לו. י

מקבלים דיווח חינמי ויודעם להתכונן או לערוך בזיזה וההוא "אוכל אותה בהפוכה". י

ותודה לכול המגיבים

• ‏לפעמים המרגלים של היריב "נשרפים" ומגלים מי המרגל ובדיוק מה יש לו. י

מקבלים דיווח חינמי ויודעם להתכונן או לערוך בזיזה וההוא "אוכל אותה בהפוכה". י

ותודה לכול המגיבים

תודה גם לך שליט הזמן.

שאלה בנימה אישית- מה סוג היקום האהוב עליך?

• בשביל להבין את המקום, צריך להקשיב לראיון שעשו לי בקבוצה הישראלית של

העמותה ללימוד וחקר חוויות סף מוות

IANDS ISRAEL - P RIVATE

לא יהיה הגיוני

אני מתאר לעצמי שהסיכויים שבדיוק תמצא אותי בין כולם קלוש, אבל גם מהקשבה שמישהו, תבין

ותחשוב על משהו נוסף, שהגעתי לקצה העליון של הרובד שאין מעליו ומשם הוחזרתי

• כל מה שכתבתי השתבש

אני מקווה שתבין מה כתבתי כי התוכנה כאן לפי המשמש שיעשה עם מה שכתבתי, כנראה עישנה את העשב הלא נכון, או... חומר ברמה עולמית

• ‏יש שם קטע מהריאיון, אבל צריך לחפש את הריאיון כולו ולא להסתפק רק בקטע. י

אתם יכולים לכתוב את השם שלי ביוטיוב או בגוגל ובין כמה בעלי אותו שם כמוני, אני נמצא. י

כנראה המבוגר מבין כולם. י

• תלמד מאנגל בניין עריה רמה 10 ומקום מחבוא רמה 30 ועדין לא מצליח להסתיר את הצבא

מיותר אנשים שמחזיקים מקום מחבוא בשביל להסתיר צבא 8 נושאי חנית סיימתי סיפור

אתה יודע שזה לא עובד אחי?? י

אתה צריך למלא איזה 120 בערך לא בדקתי, אבל הרובאים ונמרגמות גם יהרגו לך חיילים, ואם א הוא עקף את המוגבלות מצדה בטח תצטרך 351 (לא יודע לא בדקתי)

אתה צריך למלא איזה 120 בערך לא בדקתי, אבל הרובאים ונמרגמות גם יהרגו לך חיילים, ואם א הוא עקף את המוגבלות מצדה בטח תצטרך 351 (לא יודע לא בדקתי)

זה שיטה לגלות כמה צבא יש ליריב גם בלי ריגול? כי לא הבנתי את הרעיון מספיק שיהיה ליריב חומה ונגיד מרגמה אחת והלך הצבא ואז גם לא תקבל דוח...

זה שיטה לגלות כמה צבא יש ליריב גם בלי ריגול? כי לא הבנתי את הרעיון מספיק שיהיה ליריב חומה ונגיד מרגמה אחת והלך הצבא ואז גם לא תקבל דוח...

כן נכון, זה מה שאמרתי