מהדורת חדשות - איחוד שרתי מלחמה - ראיון עם השחקן פוניקס

• 2d655af08821f93ca232d3e338cae1c0.png

ראיון עם השחקן Phoenix - מנהיג הברית המובילה בארס

האם קיימת נציגות ישראלית מגובשת לקראת איחוד שרתי הארס העולמיים?

פורום איקרים ישראל הוא המקום בו הקהילה של האיקרים מתקשרת מכל העולמות, פורום מוסיף הרבה כיף ובשר למשחק, בפורום המשחק אפשר לפרסם חוזי תרבות, לשאול שאלות, לדבר על המשחק, להשתתף בפעילויות עם פרסי אמברוסיה, לפרסם מדריכים, לשתף בידע, לפרסם דוחות קרב ואף להכריז מלחמות. ברגע שלוקחים חלק פעיל בפורום, חווית המשחק נעשת אחרת ואתם מתחברים יותר לקהילה, ויודעים מה מתרחש בזמן אמת בכל מקום בשרתים של איקרים ישראל.

הרמה בישראל היא באמת גבוהה, אך רוב השחקנים עסוקים במלחמות.

האם לדעתכם בשרת המלחמה הבינלאומי יקרה מצב שונה?

המנהלים העליוניים של איקרים מוסרים כי המיזוג קרוב, אך אין עדיין תאריך רשמי.

קריאה מהנה.

Phoenix

"יש פה הזדמנות אמיתית להוכיח שאם נשים את המחלוקות והאגו בצד, נוכל לשתף פעולה וישראל תהיה המדינה הכי חזקה."

879cbaf8691f8f70211f0048f37b91e0.png

שלום Phoenix, כיום אתה מנהל את הברית שתהווה כנציגות הישראלית, תוכל לספר לנו על עצמך ועל שיקולי הדעת שלכם?

שלום דניאל, ותודה על הבמה וההזדמנות להעביר מסר לקהילה. אני חושב שהיו בעבר כל כך הרבה פוסטים ושיחות על השרת והמלחמות השונות שעברנו בו, ולכן מי שלא יודע ורוצה לדעת את ההיסטוריה של השרת יכול לחפש ולמצוא או לשאול אותי בפרטי. אני רוצה לדבר על ההווה והעתיד. שפי שציינת, כיום אני דואג לאינטרסים של הברית בשרת ולמצב הקיים בו. כרגע שיקולי הדעת בניהול השרת מאוד ברורים ואני חושב שהמצב משתקף גם במציאות, דואגים לשקט בשרת, בו כל שחקן יכול להתקדם בניקוד בקצב שלו ובשקט שלו בתנאי שהמצב הקיים בשרת נשמר מתוך אמונה שככל שהקהילה תגיע עם יותר יוזרים בנויים לאיחוד השרתים כך יהיה קל יותר להתנהל ולבסס את הכוח שלנו כמדינה גם שם.

שליטה בשרת העולמי, או תפיסת מקום חזק ובולט. האם זה ריאלי בשרת המלחמה העולמי? כיצד אתם מתכוננים לקראת מיזוג שרתי המלחמה העולמיים?

שליטה בשרת העולמי היא מטרה קצת יומרנית לטעמי, ואני מתקשה להאמין שתהיה מדינה שמסוגלת לעשות זאת לבד. כן נשאף ואני מאמין שגם נהיה גורם משמעותי גם לאחר האיחוד.

ההכנות כרגע לאיחוד מתבצעות בצורה של אגירת זהב בשילוב של ייצור צבא בתדירות קבועה תוך שמירה על התקדמות פיתוח השחקנים. אני שואף למצב בו כמה שיותר ישראלים יגיעו עם כמה שיותר יוזרים שבנויים טוב לאיחוד על מנת שנוכל לבסס את מעמד המדינה ולהוות פקטור בשרת. לגבי אסטרטגיה לעתיד- כל שחקן ישראלי שיוכיח שהוא מוכן לשים בצד את כל האגו, חילוקי הדעות והריבים מהעבר ומשרתים אחרים, ויראה נכונות אמיתית לעזור לבסס שליטה ישראלית מאוחדת לאחר איחוד השרתים, יהיה מוזמן להצטרף אלינו לברית ולאיי המבצר שנקים.

אתה צופה שיהיה נציגות מינימלית מבחינת כמות שחקנים ולוחמים ישראלים?

כרגע אנחנו במצב טוב מאוד ביחס לשאר המדינות, ככל שיגיעו איתנו יותר שחקנים טובים ומחוייבים, ככה גם המעמד שלנו ביחס לשאר המדינות ימשיך להשתפר.

במהלך החמש שנים האחרונות מתחוללות מלחמות ענק בשרת בטא והברית שלך לוקחת חלק בהם, האם זה מהווה כשיקול דעת כבד בנוגע למיזוג שרתים?

הדיבור על האיחוד קיים מאז ומתמיד, אך חשוב לזכור שעדיין אין צפי. ולכן, כל שנותר לעשות כרגע הוא להתכונן בצורה הטובה ביותר שאפשר, ולהמתין לתוצאות המלחמה בבטא. כשהאיחוד יוכרז נעשה את ההתאמות שיידרשו בהתאם למצב הקיים גם בשרת בטא.

משפט לסיום?

מסר לגבי הפורום - הפורום יהפוך להיות פורה יותר ומזמין יותר, כאשר הוא יעסוק בשיפור חווית המשחק ובשיח איכותי ויעסוק במצב הקיים בשרתים השונים או בלימוד ועזרה לשחקנים בבעיות שלהם וכו' ולא בריבים ילדותיים או הספמות של שטויות שבגללם אנשים נאבדים בפורום בניסיון נואש למצוא משהו רלוונטי לקרוא על המשחק.

לגבי המשחק, נלחמנו ואנחנו נלחמים בעצמנו מספיק, השרתים של פנגאיה לא מושכים מהסיבה שהם איטיים, כי ישראלים לא באו לשם מאורגנים, וכי אתם יכולים לשבת 24 שעות על המסך כדי להשיג יחס של 2500 גנרלים בקרב. בארס יש לנו תשתית טובה, השרת נוח ומהיר להתקדמות, הקרבות מהירים ושדה הקרב מאתגר יותר בשל בזיזות הזהב. יש פה הזדמנות אמיתית להוכיח שאם נשים את המחלוקות והאגו בצד ונוכל לשתף פעולה שישראל יכולה להיות המדינה הכי חזקה. יש פה פוטנציאל עצום של שחקנים איכותיים, הבעיה היא שתמיד אנחנו עסוקים בלהילחם אחד בשני. אז המסר הוא שאנחנו מוכנים לתת לזה צ'אנס ולהוביל את הקהילה באיחוד כשיגיע.

תודה רבה על השתתפותך, פוניקס

ניקוד כללי בריתות

45d45a43d4e51ec643383de669a2b234.png

מלאי זהב

96d9ffe3abc82a6a77f49019a4839b54.png

ניקוד גנרלים

ccb3492427b3c0e513e5cbc529003b52.png

במידה ונהנתם, אשמח לראות זאת על ידי לייק ותגובה לפוסט - ואף הבאת חברים לפורום המשחק, איקרים ישראל.

במידה ואתה קורא את הפוסט הזה בתור משתמש שלא נרשם לפורום ומסתכל מהצד, זה הזמן שלך להצטרף לקהילה ולהנות יותר מהמשחק

במידה ונמצאה טעות אנא דווחו עליה על מנת שנוכל לתקן אותה

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• אני מאחל בהצלחה לכל חברי איקרים ישראל שמשתתפים ומחכים לאיחוד הגדול אני בטוח שאם יעשה כמו שנאמר ונאחד את הכוחות במקום להילחם אחד בשני אנחנו נהיה במקום הרבה יותר טוב והרבה יותר מלוכדים בשרת עצמו כשזה יקרה.

וגם אהבתי את ההדגש על הפורום אולי ככה יהיה באמת יהיה פה הרבה יותר טוב ונחמד וענייני ולא רק בזמן שיש איזה אירוע של חלוקת אמבוריסה ומקבלים הרבה תגובות לא ענייניות לנושא או פתיחת נושאים שהם לא רלוונטים לשום דבר. ולדעתי מכל הראיון זה משהו שאני חושב שלקחת הכי ברצינות זה החלק הזה על הפורום.

JAMOS

"המטרה מקדשת את האמצעים"

:evil: Asklepios | Charon :saint:

jamos-small.png

-----------------------------------------------------------------------------

sig1.png

------------------------------------------------------------------------------

אדון
    PRIME

• בהצלחה באיחוד!

• יאלה חבר'ה מוזמנים לשאול אותי גם בשרת שאלות על הסטוריית השרת היותר מוקדמת ולהבנה על השרת

• אני מאתגר את הפניקס לבוא לשרת החדש ולקבל בראש

דה אנד צריכים מנהיג חדש המנהיג שלהם על סף פרישה אחרי האיפוס שקיבל

• יאלה חבר'ה מוזמנים לשאול אותי גם בשרת שאלות על הסטוריית השרת היותר מוקדמת ולהבנה על השרת

אני אשמח סתם מעניין לדעת מה קורה שם

• ?" למה אתה לא עונה בפרטי? " שחקן אגדי שכמותך

| Ares |

Foto-Jet-2.png

Edited once, last by DIABLO ().