(Jordan) פרופיל שחקן ופנים מוכרות בשרת חדש | הכירו את ירדן

• Untitled-1.png

(Jordan) פרופיל שחקן ופנים מוכרות בשרת חדש | הכירו את ירדן

כותב: המחוקק | תאריך: 16/8/2023

"התחום שלי זה להילחם ולשמור על הכבוד שלי במשחק הישרדות זה"

?שלום ירדן, ראיתי שאתה בשרת החדש. מה התוכניות שלך לשרת הזה

התוכנית שלי זה לבנות פה תשתית ייצור גנרלים כי זה חלק מהבונוסים של השרת וזה ישתלם בעתיד למי שישקיע בזה. ואם יפריעו לתוכניות שלי אני אדאג לכסח כל מי שינסה אותי, כמו שקרה בשרת קודם וכמה חבורה של ליצנים עם כסף ניסו את מזלם וכמו שכולם יודעים התוצאות הסופיות ברורות וברור שגברנו על כולם

?הרבה תוהים האם אני ואתה קשורים אחד לשני. תוכל לתת כאן תשובה חד משמעית

אני אומר לכם קוראי הכתבה שאני והמחוקק לא קשורים אחד לשני אבל כן פנית אליי לשיתוף פעולה והצעת לי הצעה נחמדה. אני עדיין שוקל את זה האם לצרף אותך לברית אך כרגע אני לבד

?יש כמה שחקנים אנונימיים בשרת, הבורר, מארוס, מכור לקריסטיל. יש לך קשר אליהם / שאתה יודע מי אלה

לגבי הבורר ומארוס אני לא מכיר אותם אבל נראה שהם מבינים לשחק, הם הציעו לי לשתף איתם פעולה הסברתי להם שאני מעדיף כרגע לא לתפוס שום צד בשרת ולהתקדם אל עבר המטרות שלי

.מכור לקריסטל זה חבר. אנחנו לא ביחד בשרת אבל בקשר טוב בכל מקרה הוא מעדיף להיות אנונימי אז אני מעדיף לא לדבר עליו

?ידוע על המלחמה שהייתה בשרת אסקלפיוס, תוכל לתת לנו תקציר

המלחמה באסקלפיוס הייתה כמה חודשים. בהתחלה לא היה פייט עד שהגיעו כמה ליצנים ניסו להילחם ואז היה קצת כיף אבל מסתבר שלחצנו עליהם יותר מדי חזק והפרשנו אותם, היינו צריכים להיות טיפה יותר עדינים. חלק מהליצנים רובכם מכירים בתור (שמחה, דניאל סבן, יוסי למונענע, אסף גרוסי) ועוד כמה גרועים. את כולם אני והחברים שלי הפרשנו. אתה יכול להסתכל בפוסט דוחות שהעלנו לא מזמן

?מה היו התחושות תוך כדי הלחימה

המלחמה הייתה קצת מאתרגת. אף פעם לא הקפיצו לשרת חדש ישר 25 מיליארד זהב ו15 כפולי גנרלים אבל אני בחור עם ניסיון כמו שאתה מכיר והתחום שלי זה להילחם ולשמור על הכבוד שלי במשחק הישרדות הזה

?ראינו פוסט דוחות מהצד שלכם אך מהצד השני לא ראינו יותר מדי. מה דעתך בנושא

לגבי הפוסט דוחות כן אני יודע שהוא מרשים. היה עוד מלא דוחות שלא העלנו. אני אישית בזזתי מעל 30 מליון משאבים לאויבים שלי

וכן הצד השני לא נלחם. עשו עליי כמה דוחות פה ושם שישנתי אבל לא יותר מדי בסופו של דבר הורדנו להם 15 כפולים גנרלים בלי שום עזרה או מימון. הכול בכוחות עצמנו ככה זה ברית מגובשת

?איזה שחקנים תרצה לציין לשבח? גם מהצד שלך וגם מהצד השני

מהצד שלי קודם כל אוהד (מאסק) ומתן (מתי) שבלעדיהם הברית שלי כלום ושום דבר ועידו שגם נתן חלק גדול אבל עכשיו הוא טיפה עסוק אבל עדיין ליבו איתנו ותמיד יהיה אייקון בברית אדון

ולכל שאר הברית שתמכו בנו ועזרו לנו מאור, עדן, דור, דן, יוני, נתי חלקם כבר לא איתנו אבל כל אחד תרם חלק משמעותי

לגבי הצד השני הייתי מחמיא אבל באמת שאין לי למי. הם הוכיחו שבלי הגנרלים והזהב הם כלום ושום דבר וגם אחרי זה שהם קיבלו את המימון זה לא עזר להם

?מה דעתך על השרת החדש? ואיך אתה רואה את הטופ חודש מהיום

בינתיים אני רואה שהוא דיי פעיל. אני רואה את הטופ חודש מהיום שאני מקום 1 בפער. מה שקורה מתחתיי לא רלוונטי אני לא מסתכל על ניקוד של אחרים רק על עצמי

?האם ThEnd יכולים להחזיק שליטה בשרת לתקופה ארוכה לדעתך

הם יכולים להחזיק שליטה אני הייתי שם ויש שם כמה שחקנים שיודעים לנהל ברית אבל לדעתי הם לא מספיק מגובשים וברית של 20 שחקנים בשרת חדש אף פעם לא תצליח אלא אם כן הם יעשו שינויים לדעתי זה רק יחזק אותם

בכל מקרה אני מאחל להם בהצלחה

:דעת המסקר

זה הסוף של דה אנד, הם כבר מקבלים בראש למי שלא יודע ויכול להסתכל בנק התקפה הגנה בשרת

בקרוב תראו התפתחויות ואני בטוח כשירדן יצטרך לבחור צד הוא יבחר בצד המנצח שזה הצד שלי

באתי, הפרשתי, הלכתי

המחוקק-

2.png

• לפי דעתי

זה לא חוזק להיות ברית של 3 הכי חזקים בשרת יחד

אז מה עשיתם בזה

אני לא יביא את הדעה האישית האמיתי שלי כאן

כי היא לא תיגמר טוב

בהצלחה לכולם!

• חחחחחח אחלה המחוקק

אז אתה אחד מאלה שנותנים להם בראש? אתה הבורר או אחד מהשניים האחרים?

• אני מתתץת

• עלה והצלח

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• ?ידוע על המלחמה שהייתה בשרת אסקלפיוס, תוכל לתת לנו תקציר

המלחמה באסקלפיוס הייתה כמה חודשים. בהתחלה לא היה פייט עד שהגיעו כמה ליצנים ניסו להילחם ואז היה קצת כיף אבל מסתבר שלחצנו עליהם יותר מדי חזק והפרשנו אותם, היינו צריכים להיות טיפה יותר עדינים. חלק מהליצנים רובכם מכירים בתור (שמחה, דניאל סבן, יוסי למונענע, אסף גרוסי) ועוד כמה גרועים. את כולם אני והחברים שלי הפרשנו. אתה יכול להסתכל בפוסט דוחות שהעלנו לא מזמן

?איפה הדוחות

?איפה הדוחות

?

?איפה הדוחות

אם אתה מדבר על הדוחות בין אדון לבלגן לך להיכל התהילה שם מאסק אעלה פוסט דוחות על הקרבות ביניהם לפני כמה שבועות

• זה דוחות רק של צעד אחד