איזה חייל אתם הכי מעדיפים

• ספרטן עבורי הוא לא אופציה כי אני לא מבזבז כסף על המשחק

וואלה ענק הכי טוב למרות שצריך גם אותו וגם פלנקס וחרב (אפשר גם חנית במקום אבל יותר מסובך כי צריך הרבה יותר חניתות מחרב וגם ככה לא תוכל לפרוץ אגפים איתם אלה אם היריב עם ממש קצת חרב באגפים)

וואלה ענק הכי טוב למרות שצריך גם אותו וגם פלנקס וחרב (אפשר גם חנית במקום אבל יותר מסובך כי צריך הרבה יותר חניתות מחרב וגם ככה לא תוכל לפרוץ אגפים איתם אלה אם היריב עם ממש קצת חרב באגפים)

גם אני לא מבזבז כסף

אבל אני הכי אוהב אותו

לא קשור אם אני משתמש שבוא

גם אני לא מבזבז כסף

אבל אני הכי אוהב אותו

לא קשור אם אני משתמש שבוא

אה חשבתי שהתכוונת מה אתה הכי אוהב להשתמש ולא מה אתה אוהב בלי קשר להאם אתה משתמש או לא

• חחח הכל בסדר

• חחחחח ברור לי טוב אם ככה אני מניח שהרוב יגידו ספרטן כי הוא חייל ממש טוב

• חחח כן אבל מסקרן אותי לדעת מה כל אחד יותר אוהב

• חחחחח הרוב יהיו משוחדים לטובת הספרטנים כי בוא אם כולם היו יכולים לאמן ספרטנים בלי לבזבז כסף בקושי אם בכלל היו נוגעים בפלנקסים

• אה חשבתי שהתכוונת מה אתה הכי אוהב להשתמש ולא מה אתה אוהב בלי קשר להאם אתה משתמש או לא

חחח הכל בסדר

חחחחח ברור לי טוב אם ככה אני מניח שהרוב יגידו ספרטן כי הוא חייל ממש טוב

חחח כן אבל מסקרן אותי לדעת מה כל אחד יותר אוהב

חחחחח הרוב יהיו משוחדים לטובת הספרטנים כי בוא אם כולם היו יכולים לאמן ספרטנים בלי לבזבז כסף בקושי אם בכלל היו נוגעים בפלנקסים

כן אחת הסיבות שהם אהובים עלי

• מפציצים, מוריד מרגמות שזה הכלי יבשתי הכי יקר במשחק אז הכי מספק להוריד אותו ובשביל זה צריך - מפציצים