?​​מי אתם חושבים היה השחקן עם השם הכי אגדי​

• ‏צותתה אותי, אז כן בדף הקודם בסוף

התכוונתי שהיתרון היחיד שיש בפדרציה הוא רק אם אתה חלק ממנה כי אז איש לא ירצה לגעת בך ולא מחוץ לפדרציה כי אז אין בה יתרון

התכוונתי שהיתרון היחיד שיש בפדרציה הוא רק אם אתה חלק ממנה כי אז איש לא ירצה לגעת בך ולא מחוץ לפדרציה כי אז אין בה יתרון

אבל אז אתה מדלג על חלק אינטגרלי במשחק

מה זאת אומרת?

מה זאת אומרת?

זה אומר שאתה מפספס את החלק של המלחמות במשחק שהוא חלק בלתי נפרד

• ‏שדרוג זה הצד השני של הקרבות כי לא ניתן להחזיק צבא אפקטיבי ללא עירייה משודרגת ועירייה משודרגת עם אזרחים חוצבים זהב זה בתי מרזח

מוזיאונים

וצבא זה מגורי חיילים

מספנות

אפילו הנמלים שלא לדבר על מרגלים וחומות

שחקן שרואה רק צד אחד של המטבע

מפספס את מהות המשחק

• לא אמרתי ששדרוג זה לא חשוב
    שניהם חלקים בלתי נפרדים מהמשחק
    גם השדרוג וגם הלחימה
    שמצטרפים לעוד הרבה דברים שהם חלקים מאוד חשובים ועיקריים בתוך כל הפאזל הזה שנקרא איקרים

• ‏אכן כן

הכול קשור בהכול

לכן לכנות מישהו בשם חווה כשחקן נחות, זאת טעות ויהירות

כי כל לוחם טוב, משודרג "עד העצם" י

• כמו שאמרו למעלה, שמחה השחקן הכי גדול, מה שהוא והחברה שלו עשו בבטא לא עשו בשום שרת באיקרים בכל העולם

• אני באלפא 4 חודשים ו-5 ימים

התחלתי מאפס ויש לי קרוב לחצי מיליון ניקוד

? נראה לך שתוך 4 חודשים שחקן מגיע לניקוד כזה ללא קרבות

? ללא בזיזות

אלפא פעילה, אבל כל אלפא פעילה ולא כל האזורים, חלקים. בכול אופן, האזור שלי, פעיל ועוד איך

חחחח אתה צוחק להיפך הכי קל להגיע בשרת מת להרבה ניקוד, יש לך מנסרות ברמה גבוהה שחקנים אופרים לבזוז בלי הפסקה, וממה שאני יודע מלחמות דיי תוקעות את הריצה בניקוד אז איבדתי אותך

דרך אגב אני בשרת החדש 200 אלף ניקוד בחודש (: