הטרדת דיפלומט

• חלום שלי להיות בתוך מימד מים

• מי שיודע, יודע, מי שלא כנראה לא צריך לדעת

אתה אומר שמי שלא מבין במדע, עדיף שלא תספר לו את הסודות האלה על מנת שהוא לא יתגלה כגאון שיכין מכונת זמן וישתמש בה כנשק באיקרים?

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

• ‏זה לא כל כך משנה היכן אנחנו, כי הסיכויים שנזכור היכן היינו שואפים לאפס

כל מקום זה המקום

זה הזמן

וזה העבר/ הווה/ עתיד שאנחנו מתקיימים בו

בקשר למכונת זמן

נראה לך שאין? י

כתבתי קודם, הזמן הוא מתמטי, אבל אתן לכם נקודת ייחוס...אם נכפיל מספר באפס, מה תהיה התוצאה? י

לכן, קחו את הערך המתמטי של הזמן ותכפילו אותו באפס ותדמיינו שזה מימד מקביל, מה התוצאה תהיה לדעתכם? י

ואחר כך תקחו את התוצאה ותחברו אותה למימד מספרי, מה תהיה התוצאה ומה יקרה עם מהמקום הזה החלטתם או החליטו עבורכם לעבור לשם

מרגע שאברתם אתם נמצאים במימד מספרי, חיים את החיים באותו המימד עם זיכרונות זמן של אותו המימד והמימד ממנו הגעתם, אובד במספר אליו הגעתם ואני חושב שכבר כתבתי יותר מידי

מכונת זמן זה לא מכשיר, זאת יכולה טרנספר ממצב אחד לשני בלי לאבד את המהות המקומות במעטפת המגנה על המהות ותסלחו לי שלא ארחיב בנושא.

בקשר לאיקרים, כבודו מונח במקומו ולפעמים משחק של האחד זה קו מסרים אפקטיבי לשני כמו משחקי רשת רבים אחרים

קפיש??? י

• בבקשה תמשיך לחלוק איתנו את סודות היקום

• אני חושב שכתבתי מספיק נתונים להסקת מסקנות אל מחוץ למקובעות הממוסגרת ליצירתיות חשיבתית

ואלה לא סודות יקום, המידע קיים, הבנתו היא הסוד

לא חשפתי מה שאחר לא יכול היה להגיע אליו לבד אם היה מתעמק במסתרי היקום הידועים

מה שלא ידוע, מוטב שיישאר במצבו עד יבוא עיתו

• צודק בגלל שכל הזמן מטרידים אותי בדיפלומט העברתי את הדיפלומט לבורר שהוא התעסק איתם ויחליט את מי להפריש ולמי מגיע חסינות כי אם זה היה תלוי בי הייתי מפריש את כולם

מזל שיש לי את הבורר שעושה בוררות מי מתאים לשחק בשרת תחתינו ואת מי נפריש