SSF-HUMAN SAVAŞ & YAĞMA RAPORLARI

• Piyon, liderinizin merkezine gittim 6 hesabını tatile aldı. Kalanlarlada savaştım kesim farkı ortada.Gene geliyorum oraya söylersin. O raporu asmayada utanmıyorsunuz. Sizin üyenizin dediği gibi svaşın galibi biziz. Sizi eze eze gömecez epsilona :)

Epsilon'un Sahibi

T1D GENERALİ

D A N D İ K

• Dandik insan raporlara gölge düşürme git kendi sayfanda ağla hadi ..

oğuz ozçelik bursaspor karaşövalye eski göktürk ittifakının baş mimarları dostlarım ellerinize sağlık raporlar için ...

akatsuki hocamda acımamış bysere bende neden tatile aldı diyorum adam :)

• Birileri vurdukça birilerinden çok ses geliyor her savaşta yenilen üstüne gelip buraya ağlayanları susturmakta bizim işimiz değil beyler salıverin küçük enişteyi gitsin :)

Azdan Az Çoktan Çok Gider ...

OSMAN GAZİ

• Astığı ss lere bak:D. İşte bu yüzden piyon diyorum. Fatih abi'nin zaten ne olduğunu herkes biliyor.

Bizden 642 DÜZ KESİLMİŞ. SİZDEN 846:)

Bizden 408 buharlı kesilmiş SİZDEN 589

Üstüne sürat kestimişiniz.

Yetmemiş gibi buharlılar'ınız da daha fazla kesilmiş. Yüz olmadığı için bide yazmış ((kaçmışlar)) diye. neyapsak sükür diyor piyon. Sizin acizlik gösterip 1 düz 5 balon yaptığınız yerde biz hepinizi vurduk çekildik. Vurduk çekildik. Sizi iq seviyenizi zorlar böyle şeyler.

Kısacası sana 2. kez cevap veriyorum. Arkadaşlarına hava atarsın dandik bana yazdı diye.:)

Sff ittifakı acizlik göstermeye başladı. Kesimlerde rezil oldular. Küfürbazları banlandı. Ne kadar küfür meraklısı olan var ise orada. Anneye saygı kalmamış. Bide bunların lideri bayan olacak. Yahu hiç yüzün kızarmıyor mu senin ?eyyyyy sff lideri. Ama senden ne beklenirki. Sen sana küfür edenleri '' çıkar ugruna '' ittifakına alan birisin. Yani üzülüyorum. Hırsın ve kibiri nin kurbanı oluyorsun.

Epsilon'un Sahibi

T1D GENERALİ

D A N D İ K

• KÜFÜRE HAYIR diyen SAKARYALI
    PasHa ' nın ettiği küfürden sonra ne yapıyor merak içerisindeyim?
    Yada küfür edeni ittifakta barındırmam diyen GaziOsmanPaşa , PasHa ' nın küfürleri sonrası onuda ittifakta barındırcakmı.

Unutmayın TEKEFSANE > SSF ; ))

GmL7P2.jpg

• Veysel küfürbazların sayfasına yazma.:)

Epsilon'un Sahibi

T1D GENERALİ

D A N D İ K