המותקף היומי שרת אסקלפיוס (חדש)

• שלום שמי ירדן רובכם מכירים אותי כבר בתוך שליט האיקרים מלך המשחק השחקן הטוב ביותר בכל הזמנים שמשחק פה

מכיוון שהפוסט הקודם שלי היה הפוסט הכי מבוקש בפורום עם הכי הרבה פעילות החלטתי לעשות את השעשועון שוב

אז חברים וחברות מופרשים ומופרשות גלגל המזל חוזר ובגדול !

בפוסט הקודם שחקן אחד בשם "קוראפיקה" התפלל שהוא יצא בגלגל המזל שלי אני ידוע בתור "האלוהים" של האיקרים אני יכול להגשים לכם כל משאלה

אז בשביל בקשתו הוספתי אותו לגלגל שלי ותראו מה יצא

אז הגשמתי לו חלום! והנה הבזיזות

מקווה שנהניתם! תחכו לשעשועון הבא

• אני לא בטוח שבאמת ניצחת גם אם בזזת

נהרגו לך 226 ספרטניים שזה 20126 אמברוסיה

אמברוסיה זה כסף אמיתי במשחק ווירטואלי

לא משנה כמה ניצחת ולקחת ובזזת, כי מרגע שהניצחון הווירטואלי חשוב לך יותר מההפסד במציאות, הפסדת והראתה לכולם ומוטב שתפנים זאת, שאתה אהבל

זה שאתה מבזבז כסף, זכותך, חלק מהמשחק וזה כשר לחלוטין, אבל להתגאות שניצחת במשחק חינמי בגלל שהוצאת עליו כסף... חחח וענק

ורק לסבר את המחשבה, שם התואר שנתתי לך עוד מחמיא לעומת מה שיכולתי לכתוב עליך אבל אז הייתי מסתכן בבאן עבור שפה לא נאותה

עלי לא פושטים וזה עובר בשתיקה, אז במשחק אין מצב שאנצח אותך ושכמותך בברית האפסים שלכם, אבל כאן, בפורום, אתם חגבים חסרי מעוף מבחינתי וכאן, מולי, תפסידו תמיד

אתם אולי מנצחים במשחק, אבל לוזרים בחיים ומי צריך לצידו לוזר? י

• 1000 ספרטנים

זה 297 אמברוסיה

לי יש 100,000 ספרטנים

הוא הוריד לי 0.226% מהצבא ספרטנים שלי

תעשה את החישוב

• לוזר בחיים האמיתיים? באיזה צבע הבוגאטי שלך?

• מתמטיקה 7 יחל חברים

• אחלה ירדן תאמינו לי חחחח אין עליך ירדן Yarden

• הבעיה שלי איתכם שאתם לא מאפשרים לשחקנים להתפתח

אתם מנצלים את הכוח להאדיר כפולים על חשבון שחקנים

ככה אולי שולטים במשחק אבל הורסים שרת

אז תהיו ראשונים, אז מה התועלת אם שחקנים יתייאשו ויברחו? תישארו לבד אתם והכפולים?

אני הייתי באומריקון בברית השולטת, שום כפול לא עבר את רף ה 30, אפשרנו לשחקנים לשחק, לא תקפנו שחקנים פעילים, חוץ ממלחמות כמובן

להיות שליט זאת הגינות ולא בריונות ואתם בריונים

לאכוף כללים כן, אבל 5999 ? י

אתם רצינים? י

כולם אותו מספר לכידה? י

זה משחק? י

זה חארטה

כתבתי באחד התגובות שלי מילה מכוערת עליכם ואני מתנצל על כך, אסור היה לי לכתוב, כתבתי ואם ניתן היה למחק הייתי מוחק, עוד דבר מטומטם של הפורום שהוא מקציב זמן אפסי לשינויים בתחביר

ירדן, ברית שלטת יכולה לעשות כרצונה, אבל החוכמה והיושרה בברית שלטת שלמרות שיכולה, היא מאפשרת גם לאחרים להתפתח, היא מאפשרת לשחקנים לגדול

אתם לא וחוסר השיוויוניות בין מה שאנחנו עשינו באומריקון לעומת מה שאתם עושים כאן..., לא הייתי צריך לכתוב את המילה שכתבתי ו, ומאחר וכתבתי, אני פורש מהשרת תשארו עם הבריונות ובהצלחה בכול אשר תפנו

• חחחח דביר פעם משהו ששחקתי נגדו הסביר לי הפוך

הוא טען שבזמן שאני מבזבז זמי על לרענן כוחות בקרב

הוא מרוויח פי כמה כסף שווה משאבים חחחח

מה שאני בא להגיד שתמיד אפשר למצוא תרוצים

תכלס דוח נחמד של ירדן שאי אפשר להגיד שהוא הפסיד בו ובטח שאי אפשר להגיד שהוא רק כסף גם פלנקס היה עושה את העבודה מצויין...

מהכרות עם הנפשות הפועלות אני יודע שהם אחלה חברה יצא לי לשלוט איתם בהרבה שרתים והיה אווירה טובה בשרתים

ספציפית פה מרגיש לי שהם רוצים לגוון לאתגר את עצמם וללכת נגד כל השרת בתקווה שיהיה מעניין

• 🤣🤣🤣🤣

• חבל שכל הקהילה לא רואה את מה שקרה באמת מאחורי המלחמה. איך השחקנים האלו התגרו בי ושלחו לי הודעות עוד לפני שהכרתי אותם

עכשיו שאני מנצל את הכוח שלי הם מתחילים לבכות. ודביר יש לי משהו להגיד לך בשרת הזה ובכל שרת ששיחקתי בו אף פעם לא תקפתי מישהו בלי סיבה שלא עשה לי כלום

פה תקפתי רק כמה אנשים שדיברו אליי לא יפה ועכשיו הם מקבלים בראש והנה היום אני יכול להכריז עלינו כמנצחים. הברית פורקה

• Yarden

לא תקפת אותי, פשטו עלי

אבל עזבתי את השרת בגלל שאני התבטאתי לא מכובד וכאשר רציתי לתקן ולמחוק, כבר לא היה ניתן

לכן, פרשתי מהשרת, אני לא מנבל את הפה, אני לא מקלל, והפעם ועוד במשחק ווירטואלי, עשיתי זאת

לכך ישנה רק משמעות אחת, השרת ואני לא מתאימים אחד לשני ועזבתי

ומאחר וכתבתי בצורה לא ראויה, אני מנצל את ההזדמנות הזאת להתנצל בפניך ובפני כל שחקן שנפגע ממני

המשך משחק מהנה

דביר

• מי הפריש?

ליעד

הלוחם הכי טוב

נכון

ברוך השב לפורום המשחק

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~