גייםפורג' עיוורים?

• הפורום בסדר, לדעתי זה חבל שמחקו את הפורום הקודם, אבל אפשר להסיק שהם עשו את זה בלית ברירה ובכאב לב מהסיבה שהם השאירו את הפורום הישן פתוח הרבה לאחר הפתיחה של החדש, אחרת הם היו עושים את זה בלי לחשוב פעמיים. ההקפצות שרתים לדעתי זה גם מעולה, אבל היו הרבה זכרונות באותם שרתים קודמים, אני חושב שהיו צריכים להקפיא אותם ולעשות אותם במצב שכולם יוכלו לראות אותם כולל השרתים מפעם פעם (והם עדיין יכולים לעשות לדעתי)

כל עוד המשחק קיים אז זה מעולה מבחינתי, עצם המשחק זה הזכרונות וההיסטוריה, רגע שבאמת יכאב זה כשעוד שלושים שנים המשחק ייסגר

ודרך אגב, חשוב שגם פורום המשחק יהיה פעיל, זה די עצוב אם הפורום יהיה מת. בזמן האחרון עלתה הרבה פעילות, אבל צריך לשמר את זה. זה הזדמנות נהדרת לעשות כיף אמיתי, אני חושב שרובכם עדיין לא הבנתם כמה חשוב וכיף זה פורום פעיל ואיכותי, זה חוויה מיוחדת. אז אתם מוזמנים לקחת חלק בפורום ולהיות פה פעילים ואף לעזור לשפר אותו, אפילו לשתף פוסטים מפה לחברים שלכם ולשכנע אותם להצטרף לפורום. אם כל אחד יביא חבר אחד, הפורום יכפיל את עצמו.

-SPARTA- Mars Legion

עוד לא נרשמתם לפורום? הצטרפו לקהילה עוד היום!

GF.png

התמונה הינה לחיצה, מובילה להתחברות של הפורום.

לפורום, מתחברים אך ורק דרך הכפתור הכחול שכתוב עליו GAMEFORGE Login.

מתחברים לפורום, עם אותם הפרטים של המשתמש איקרים.

קישור לפורום איקרים ישראל: IL

~במידה ומציקים לכם בשרת כלשהו פנו לתמיכה של המשחק~

Edited 6 times, last by RealSparta ().

• הפורום בסדר, לדעתי זה חבל שמחקו את הפורום הקודם, אבל אפשר להסיק שהם עשו את זה בלית ברירה ובכאב לב מהסיבה שהם השאירו את הפורום הישן פתוח הרבה לאחר הפתיחה של החדש, אחרת הם היו עושים את זה בלי לחשוב פעמיים. ההקפצות שרתים לדעתי זה גם מעולה, אבל היו הרבה זכרונות באותם שרתים קודמים, אני חושב שהיו צריכים להקפיא אותם ולעשות אותם במצב שכולם יוכלו לראות אותם כולל השרתים מפעם פעם (והם עדיין יכולים לעשות לדעתי)

כל עוד המשחק קיים אז זה מעולה מבחינתי, עצם המשחק זה הזכרונות וההיסטוריה, רגע שבאמת יכאב זה כשעוד שלושים שנים המשחק ייסגר

ודרך אגב, חשוב שגם פורום המשחק יהיה פעיל, זה די עצוב אם הפורום יהיה מת. בזמן האחרון עלתה הרבה פעילות, אבל צריך לשמר את זה. זה הזדמנות נהדרת לעשות כיף אמיתי, אני חושב שרובכם עדיין לא הבנתם כמה חשוב וכיף זה פורום פעיל ואיכותי, זה חוויה מיוחדת. אז אתם מוזמנים לקחת חלק בפורום ולהיות פה פעילים ואף לעזור לשפר אותו, אפילו לשתף פוסטים מפה לחברים שלכם ולשכנע אותם להצטרף לפורום. אם כל אחד יביא חבר אחד, הפורום יכפיל את עצמו.

שמע איקרים של פעם זה לא איקרים של היום, אני מתכון משהו כמו 2012 לפי שהתחילו הפיראטים המשחק היה מעולה, איך שהתחילו הפיראטים כבר הכל התחיל לאט לאט להרוס.

אני זוכר את הימים שכל שבוע הייתי נלחם נגד שחקן אחר כי היה רוצה לבזוז אותי או שאני בזזתי אותו והוא בא לנקום, לא היה דבר כזה כפולי גנרלים כי היה חוק נורמלי לכפולים לא כמו היום.

לא היה לא ספרטנים ולא יתרונות כאלה גדולים בכסף כמו שיש עכשיו:(

אבל מה נעשה החברה חושבת כסף לא מה שטוב לשחקנים, אם החברה הייתה חושבת למען השחקנים המשחק היה נראה יותר טוב ממה שהיה בעבר.

אבל החברה רוצה כסף ואם זה ימשיך בקצב הזה היא תהרוס עוד יותר את המשחק בשביל כסף.

כי מה נעשה שיש אנשים שלא מבנים ואיך שנוצר שרת חדש פותחים שם שחקן ומתחילים לשלם בשביל להגיע ראשונים לטופ ולהיות טופ פיראטים ולהרגיש שהם מעל כולם כי יש להם ארנק.

והחברה תקדם את זה

• גם אחרי 2012 היה מצויין, אני התחלתי לשחק ב2013 וגם אז המשחק היה מעולה, אני לא זוכר רגע אחד שחשבתי שהמשחק לא טוב. אנחנו צריכים בכלל להגיד תודה שהם לא שינו את המשחק לחלוטין ואת כל העיצוב והשאירו הכל OLD SCHOOL, שלא כמו משחקים רבים אחרים, שחושבים שחדשנות זה דבר טוב. ואגב, זה מעולה שהחברה רוצה כסף, בזכות ההתנהלות הנכונה שלה נזכה לראות את איקרים עוד שנים רבות

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

• אתה רציני?

אחי בגלל מה שהחברה עושה הפעילות של המשחק ירדה ביותר מחצי, פעם היו ממש הרבה שחקנים כל שרת היה חיי ופעיל.

היום רוב השרתים מתים וכאלה שלא כמות השחקנים שם ממש קטנה שזה אפשר להגיד שרת מת.

אישית גם פחות כיף לשחק במשחק בגלל הפיראטים אומנם גם אני משתתף בהם, וזה רק בשביל לא להישאר מאחור.

אבל אם היה לי כפתור למחוק את המבנה הזה מהמשחק בכיף הייתי לוחץ, כי זה אחד מהדברים העיקרים לדעתי שהורסים ודופקים את המשחק.

בגלל פיראטים שחקנים כבר לא צריכים לבזוז, פחות מלחמות, ופחות אקשן.

אני מרגיש שאתה אחד מהשחקנים שחושב שלשלם למשחק, ופיראטים זה טוב למשחק.

ואם אתה באמת חושב ככה אז אין לי מה להגיד לך.

סתם שתדע תרצה לקבל את זה או לא אבל בקצב הזה המשחק היסגר אולי לא כאן ועכשיו ולא השנה, אבל בקצב הזה המשחק היסגר עקב כמות השחקנים שיורדת.

• כל ההסקת מסקנות שלך לא מבוססות על כלום ולא מוכחות וגם לא הגיוניות אם תשאל אותי, אז הדברים שאמרת הם לא יותר מתיאוריות. אני חושב שאתה נתקעת בעבר ולא ממשיך בהווה, כל הסיבות שרשמת ל"למה הפיראטים זה דבר לא טוב" נראות לי קצת לא הגיוניות, מבנה שרק מוסיף כיף. בגלל פיראטים לא צריך לבזוז? תהיה ריאלי..

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

• אחי

כמות השחקנים ירדה משמעותית זה עובדה, רואים את זה בעיקר בפורומים.

אני לא יודע אם אתה זוכר אבל אני יודע שאתה מכיר פורום אחר כמו FXP, אז בעבר הרחוק פורום הרשמי של איקרים היה פעיל כמו פורום דיבורים.

מה יש לך היום 3-4 משתמשים שאולי מגיבים מידי פעם אם בכלל?

היה לך טונות של אשכולות ופעילות ממשתמשים שונים.

יצא לי להכיר הרבה משתמשים עם השנים ששחקתי שפרשו מהמשחק עקב החידושים שיש כרגע.

המשחק כבר לא מה שהיה בעבר, רואים את זה בפורומים וגם בשרתים עצמם בכמות השחקנים הפעילים.

אין לי מושג איך אתה לא רואה את זה, ואם אתה אוהב את המצב אז בכלל עצוב.

אתה פשוט כנראה מאותם שחקנים שאוהב את מה שיש היום, כן יש שחקנים כמוך שחושבים שמה שיש עכשיו זה יותר טוב.

אבל זה כמות כל כך קטנה של אנשים, שבגלל כמות כזאת קטנה הרבה סובלים ממה שהחברה עושה וממשיכה לעשות.

וממשיכים לפרוש עוד ועוד שחקנים אולי אתה רואה את התמונה מנקודה אחת, אני רואה מנקודה אחרת.

ואני יכול להגיד לך שלפי מה שאני רואה איקרים גוסס

• מה לא מבוססת על כלום ? לי אישית אין בעיה עם פיראטים אבל בנאדם צודק , זה היה הגל הראשון של הפרישות , אחרי זה האיחודים והפורום וכבר כל מה שקרה עם ההקפצות במלחמה ההיא בזטא הרג אנשים

פעם לפתוח שרת חדש היה מצריך ששרת לפני יהיה עם 10 אלף משתמשים פעילים בכל שרת (בין אפסילון לזטא זה היה ככה) והיום אין 10 אלף איש בכל השרתים ביחד חח

• המשחק לא מת בגלל פיראטים ולא מת בגלל שהחברה עשתה משהו, אני במשחק מ2009, ראיתי הרבה שינויים וחידושים בשנים האלה, תאמינו לי. אז הרמה הגבוהה ביותר שהיתה למבנה היתה 32, גם הכמות ערים שיוכלת לבנות היתה רק 11, ואני זוכר במיוחד את התקופה שהית חושב איזה בניין למחוק מהעיר כדי לבנות עוד מחסן פשוט כי עוד לא היה קיים מאגר ולא היו כלכך הרבה מקומות בניה פנויים כמו עכשיו.

המשחק מת לא כי עשו שינויים, המשחק מת כי ב2010 כמה מודעות היתה לגיימינג?

ב2010 לכמה אנשים היה אייפון או גלקסי בכיס?

ב2010 לכמה אנשים כבר היה מחשב מספיק טוב להריץ משחקים גראפיים עם אקשן?

באותם שנים אנשים היו משחקים במה שזמין ומה שיש, איקרים וטראוויאן שהם משחק דפדפן מבוסס טקסט וכמה תמונות בשביל שיהיה יפה ללחוץ על קישורים.

המשחק מת כי העולם התקדם ואיקרים נשאר מאחור, בדיוק כמו שמשחקי פלאש היו פעם המשחקים, היום הם כולם מתים כי יש דברים הרבה יותר איכותיים ומושכים.

היה לחברה הזדמנות עם האפליקציה שלהם אז, לפתח משהו שתוכל להמשיך לשחק כשהמחשב בכיס, או לפחות אתר מותאם לנייד, וזה משהו שהחברה פספסה בענק וכנראה מה שיביא למוות הסופי שלה.

• אני חושב שזה שאין אפליקציה יותר כבר הורס את המשחק

הפיראטים פעם היו הורסים את המשחק שמקום ראשון היה מקבל כפול 12 - שם באמת היה סיבה למלחמה מטורפת, ושמח שהורידו את זה כי זה סכום לא נורמלי

וכן אני מסכים שפיראטים הרסו את כל האסטרטגיה של מלחמות... אישית אני גם בוזז וגם משחק בפיראטים רק בגלל כל התחרות שיש בשרת.

האיחוד של השרתים לדעתי מצוין, מהווה המון אתגר

שוק שחור - הרס את המשחק חד משמעית גרם לאנשים עם כסף ועם וותק פשוט לקבל יתרון

פעם גם כשפתחת שחקן של שבוע היית יכול לעשות נזק, היום פשוט קונים גנרלים ומשחקים.

פעם אנשים היו מתקמצנים על כל יחידה והיו משחקים רק עם רענונים, לאנשים לא היו מעל 336 רובאים

או 168 מרגמות

מפציצים \ נושאת מפציצים היו מרעננים

וגם פעם הימי היה שונה בלי כל הארטילריה

שהיה לך רק קו ראשון שני ושלישי (לא זוכר אם היה בכלל שימוש באיילי ברזל)

המשחק התקדם, לטוב ולרע

יתרונות שאני רואה:

1. יותר מ12 ערים

2. אין יותר מידי הגבלת בנייה על מבנים

3. לזהב יש שימוש - ספינות סחר נוספות

4. בית קברות - הפעם השחקן שלי לא ימחק אם שוב פעם אפרוש לעוד הרבה זמן

5. הפרס של הפיראטים ירד משמעותית

חסרונות:

1. יותר מידי מקומות בנייה - אנשים יכולים גם להיות לוחמים גם פיראטים וגם בנאים בו זמנית, למרות שפעם היית חושב על כל מבנה פעמיים

2. שוק שחור - כפולי גנרלים???, פעם היינו מייצרים צבא כמו משוגעים, הערים היו מרוקנות מאזרחים בגלל שאתה לא מפסיק לבנות צבא ותוך כדי ב500 דוחות קרב

3. יותר מידי כח לכסף - ספרטנים בהפתעה זה הזוי מבחינתי

לסיכום הייתי משנה בחברה:

1. אפליקציה

2. להוריד שוק שחור

3. להוסיף עוד מבנים מעניינים (יש לי הרבה רעיונות)

• יש פה נקודה קטנה אבל לא חושב שזה הסיבה העיקרית ששחקנים ותיקים כבר לא משחקים במשחק, בתור שחקן "ותיק" שחזר לשחק אני אומר לך שהגועל הזה של ההקפצת משתמשים זה הדבר הכי גרוע שקיים במשחק

ואגיד לך יותר אפילו, דברתי עם עוד כמה שחקנים מהעבר שיחזרו לשחק ולכולם היה את אותה תשובה "לא עכשיו יש את החולים האלה שמקפיצים מליארדים של זהב בשבוע"

"לא הולך להוציא עוד אלפי שקלים על המשחק"

אי אפשר להגיד שזה לא בגלל שהחברה עשתה משהו בזמן שהדבר הזה קיים במשחק

• יתרונות שאני רואה:

אתה מודע לאור העובדה שהשימוש העיקרי והחשוב ביותר לזהב זה הלחימה? אתה באמת חשבת עד היום שהזהב זה ליופי?...

לגבי בית קברות - השחקן שלך מעולם לא באמת נמחק, גם אז היית יכול לשחזר אותו

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

• קצת בעייתי להגיד את זה שהיוזר שלך גם הוקפץ לשרת החדש...

אבל תכלס אני מסכים איתך חחחח

בגלל זה שרת מלחמה זה הדבר היחידי שנשאר בסדר

• יתרונות שאני רואה:

אתה מודע לאור העובדה שהשימוש העיקרי והחשוב ביותר לזהב זה הלחימה? אתה באמת חשבת עד היום שהזהב זה ליופי?...

לגבי בית קברות - השחקן שלך מעולם לא באמת נמחק, גם אז היית יכול לשחזר אותו

לצערי גם בית קברות הוא זמני, פעם היה לי שחקן יחסית חזק פרשתי ופשוט הפסקתי להיכנס לשחקן.

עברו חודשים שרציתי לחזור פניתי לתמיכה הם לא הצליחו לאתר את השחקן, ואחרי שציינתי מיקומים שהשחקן היה קיים הם בדקו ואמרו השחקן נמחק עקב חוסר פעילות.

אין דבר כזה לנצח

• אז תדע שיש, ב2020 החזרתי שחקן שנמחק ב2018

הפיצר של ה"נמצאו חשבונות מקושרים על כתובת אימייל זו" שהופיעה לכולנו באיחוד.. הייתה קיימת עוד הרבה לפני, וככה שחזרתי את אותו משתמש שנמחק בעבר

וסחטיין על הdir=rtl שהוספת כדי לסדר את הטקסט שייראה כמו שצריך

-SPARTA- Mars Legion

GF.png

• המשחק לא נהרס בגלל פיראטים

לא בגלל הפורום

מה שהרס את המשחק זה השוק שחור

בעבר היית צריך לתכנן כל צעד שלך לייצר יחידות תוך כדי לחימה

המשחק היה הרבה יותר קבוצתי ברית נמדדה בשיתוף הפעולה

אנשים היו מחוברים אחד לשני תקיפות היו בצוותים עם מספר גנרלים שהתאים לגודל השחקן

היה המון מחשבה בכל צעד וצעד

עוד משהו שהרס זה חוסר חדשנות הקרבות אותם קרבות לא עשו משהו מעבר לא חידשו כלום זה עומד במקום מעל עשור.