Pomysł na Czarny Rynek

 • Przenoszę swój pomysł z poprzedniego forum, gdyż był on tam zaledwie 2 tyg. Później forum zostało przeniesione. Być może cześć forumowiczów chciała by skomentować ;)

  30 Sty 2019

  Najlepiej jakby ten psujący grę budynek zniknął ale skoro jest to niemożliwe to chociaż niech go zmodyfikują.

  Specyfika ikariama czyli możliwość brania urlopu i niemożliwość pokonania przeciwnika poprzez zajęcie jego miast w jakimś stopniu daje powód do istnienia budynku magazynującego rg. Ot taki przykład walczymy z graczem mamy np po 50 k rg czy wiecej

  wygrywamy i nasz przeciwnik idzie sobie na urlop i co teraz zrobić ;usunąć armię? narażając się na odwet powracajacego urlopowicza czy zostawić rg mając ogromny ubytek złota obie te opcje są ryzykowne.

  (oczywiście teraz można sobie kupić rg od takich kont co to zwykle są na urlopie z dużym Rg ale przecież szukamy alternatywy ;) bo to co teraz jest to wszyscy wiemy)

  Oto co proponuje...

  Zamiana czarnego rynku z budynku przesylowego pomiędzy kontami (co jest przyczyną patologi, ze względu na komunikację multikonto - gracz) na budynek magazynujący rg ale bez możliwości przesyłania.

  Już tłumaczę o co mi chodzi.

  Byłaby ustalona maksymalna pojemność rg zależna od poziomu rozbudowy budynku np 2 tys rg na poziom co przy maksymalnym 25 lvl dawaloby 50 tys rg. Oczywiście dodatkowo z każdym poziomem można by dodawać możliwość magazynowania kolejnych jednostek tak jak jest to teraz - z tym że teraz służy to do sprzedawania.

  Do tego należałoby dodać ograniczenia by nie można było sobie co chwilę wpłacać czy wypłacać rg

  Np 72 h po każdym wplaceniu czy wyciągnieciu rg z rynku

  Dodatkowo próba pobrania rg podczas okupacji czy trwania walki w mieście z rynkiem skutkowałaby rozproszeniem pobranego rg z możliwością rebeli gdy powrócą do miasta.

  Tylko 1 czarny rynek na konto

  To rozwiązanie nie jest idealne ale jest to próba znalezienia,, złotego środka,,

  Nie ma sensu pisać,, usuńta rynek,, tylko trzeba coś zaproponować skoro 10000 głosów,, usuńta rynek,, nic nie daje ;)


  O i tu jeszcze dodam, że gameforge mogło by dodać opcje płatności ambrozją za skrócenie o połowę czasu oczekiwania na włożenie lub wyciągnięcie rg! ;)


  Proszę wszystkich graczy, którzy dostrzegają problem z czarnym rynkiem o komentarze

 • Takich postów bylo wiele i niestety nic nie dały prawdopodobnie dlatego, że "usunięcie czarnego rynku jest niepożądane" niestety nie przez graczy...

  Istnieją inne rozwiązania czy zmiana cen co by ukróciło masowy handel czy jakis tam % pobierania zlota podczas urlopu nawet to farmienie złota, problem czarnego rynku istnieje już dość długo gracze z nim walczyli a skończyło się to końcem ich gry gdzie teraz opiera się to na tym kto więcej rg wrzuci w skarbonkę :)

  When angels fall they also rise.  64764253_2552988008044857_9217190612548190208_n.png?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4ce5690f3d658e7c237ff0c45cfa75d1&oe=5D8A3EB3