Dyskusja do wojny Polski Wał(DUCK ) vs SmierciozercyHD(-SHD- )


  • Zapraszam do gównoburzy 8)
    Niech wygra lepszy!!!


    Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

  • Ha... ha... ha..., tak jak mówiłem , inaczej być nie mogło!!!

    Proszę wracać do przedszkola.

    Tak jak wiele razy pisałem tak napiszę raz jeszcze oficjalnie na forum. Tak Ś nam pomogło z AT. Nasza umowa z Ś była jasna. Oddajemy im całość pożyczonego RG oraz w razie walk Ś - AT pomagamy Ś w ten sam sposób. Ale wyraźnie zaznaczyłem Czarnemu, że żadnych pokojówek i rozejmów co do walk czy piratów nie mamy, bo chciałbym kiedyś dla treningu powalczyć z jego sojuszem. Teraz mamy takie walki - 10 dni "poligonu treningowego" dla Naszych sojuszy i do domu. Ale wiem drogi Hitku, że dla Ciebie to dziwne bo wszędzie widzisz nienawiść - inaczej nie można walczyć...

  • Ty jeszcze hitek zyjesz? a co się stało ze nie jesteś w at? ktoś się poznał na tobie ze jesteś zerem?

    Swoją frustracje rozładuj w samotności

    Zajmij się swoim sojuszem czy czymś tam

  • Twój czas dobiegł końca nic nie znaczysz zostałeś sam nie wychylaj się bo sobie ktoś o tobie przypomni a chyba tego nie chcesz?

  • Nie powtarzaj się bo to nudne!

    Mam to gdzieś ha...ha.. ha...

    Nie ty Świrze będziesz decydował o moim czasie, bo twój już dawno się skończył.

    Walnij znów barana i otrząśnij się , czas mulciaków dobiega końca ha... ha... ha...

  • Hitek,nie znam Cię osobiście,ale pozwól ,że dam Ci dobrą radę. Zamknij już tą swoją buźkę( nasyconą jadem) i nie rób z siebie błazna większego niż jesteś ( chociaż nie znam tutaj osoby bardziej pustej od Ciebie)

  • Hitek,nie znam Cię osobiście,ale pozwól ,że dam Ci dobrą radę. Zamknij już tą swoją buźkę( nasyconą jadem) i nie rób z siebie błazna większego niż jesteś ( chociaż nie znam tutaj osoby bardziej pustej od Ciebie)

    Jak nie znasz to popatrz w lustro. Poczytaj posty Świra to tam znajdziesz wiele jadu, a skoro nie znasz mnie to nie zabieraj głosu.

    Swoim tekstem puszczasz, tyle jadu że nawet Kobra nie ma tyle!

    Skoro ktoś mi ubliża i nazywa zerem nie będę milczał.