Kulturális egyezmények.

  • Sziasztok!


    Mivel a régi szerverek lassan kihalnak- és az összevonásról az új szerverek megnyitásával már nem is esik szó - egyre fogynak a kulturális egyezmények.

    Az lenne a javaslatom,hogy ne egy egyezményt köthessenek egymással a játékosok hanem kettőt,hármat is akár. Boroztatással már elég nehéz pótolni az esetleges kulti fogyást.

    Nem tudom,hogy volt e már hasonló javaslat , ambróziás funkciót nem érint tudtommal.


    Üdvözlettel. BALHÉ.

  • Szia!


    Jogos a felvetés!


    Egyre magasabbak a vh-k, magasak a múzeumok, tagság meg nincs a szerveren. Lassan arra kényszerülünk, hogy az ellenfeleinkkel kössünk kulturális egyezményeket.


    Nem tudom, mi lenne a jó megoldás! :) Talán valamilyen feltételhez lehetne kötni a 2. és a 3. kultit, amit egyazon játékossal kötünk...

  • Tudom, hogy lassan egy éves javaslat, de határozottan támogatom. Naponta törlődnek az egyezményeim inaktivitás miatt és van, hogy hetekig esélytelen, hogy pótoljam őket. Illetve olyan szerveren, ahol 150-en se játszunk inaktívakat és vakációsokat egybeszámolva, esélytelen, hogy kellő számú kultim legyen még úgy is, hogy direkt nem támadok senkit, hogy haragban ne legyek senkivel.

  • Mivel kicsit magamnak való vagyok, szövetség nélkül játszom mindenütt, nem annyira jó játszani a Janit, mert véletlen nagyobb pofont kapok, mint amit elviselek. Na meg kihalt szerveren nem érdemes elűzni a maradék állományt. Bár magam se vagyok egy harcias típus, inkább a support réteg voltam mindig is. Kinek a pap, kinek a papné :D

  • Jó, hogy feltámasztottad ezt a témát Nuttika.

    Sokszor, sokan, sok helyen beszéltük már. Kéne valami pozitív változás ebben. Akár feldobni az ötletet angol fórumon vagy vhol, hátha úgy több emberhez jut el és nagyobb eséllyel hallja meg valaki fejes :)

    Uff! Én beszéltem! :)

    🇭🇺 Admin -- Béta verzió | Admin -- Beta version 🇭🇺


    "Reginam occidere nolite timere bonum est si omnes consentiunt ego non contradico."

    "A királynét megölni nem kell félnetek jó lesz ha mindenki egyetért én nem ellenzem."

    Merániai János, esztergomi érsek (1213)

    //John of Merania, archbishop of Esztergom (1213)//